Najlepsze blokery reklam dla Androida w 2024 r.

Początkujący

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Pośrednik

Średniozaawansowany przewodnik po Blockchainie i kryptowalutach

Ekspert

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Który bloker reklam jest najlepszy dla Androida?

Total Adblock to najlepszy bloker reklam dla Androida. Został zaprojektowany, aby usunąć wyskakujące okienka i wyciszyć wszystkie powiadomienia w przeglądarce i aplikacjach. To narzędzie blokuje również banery, reklamy wideo i trackery stron trzecich, w ten sposób chroniąc prywatne dane użytkownika.

Czy Android ma blokadę reklam?

Tak – Google Chrome, domyślna przeglądarka na Androida, ma wbudowany bloker reklam, który pozwala wyłączyć irytujące reklamy. Jednak możliwości Chrome w zakresie blokowania reklam są dość skromne – nie zablokuje wszystkich reklam ani żadnych innych reklam w aplikacji. Zamiast tego zalecamy korzystanie z profesjonalnych blokerów reklam, takich jak Total Adblock.

Jaki jest najlepszy darmowy bloker reklam dla Androida?

Darmowe blokery reklam są ograniczone pod względem funkcji, bezpieczeństwa i tego, co oferuje do urządzenia ogólnie. Dlatego zalecamy uzyskanie opcji freemium – możesz korzystać ze wszystkich funkcji od dostawcy z gwarancją zwrotu pieniędzy lub 7-dniową bezpłatną próbą. Polecamy Total Adblock dla doświadczenia wolnego od reklam i ogólnej ochrony na urządzeniu z systemem Android.

Jak aktywować bloker reklam na Androidzie?

Aby aktywować blokadę reklam na Androidzie, będziesz musiał ręcznie skonfigurować ustawienia DNS i ustawienia przeglądarki Chrome, zainstalować blokadę reklam na swoim urządzeniu lub użyć alternatywnej przeglądarki z wbudowaną blokadą reklam. Konfiguracja będzie zależeć od wybranej metody.

Wiele stron i aplikacji na Androida zależy od reklam, aby generować przychody i robić biznes. Jednak niektóre reklamy mogą być natrętne lub złośliwe, co przerywa Twoje doświadczenie przeglądania.

Na szczęście istnieje niezliczona ilość przydatnych narzędzi, jak temu zapobiec – blokery reklam (zwłaszcza z wbudowanym VPN) dla Androida są idealne do wyłączania natrętnych lub mylących reklam i wyskakujących okienek, blokowania złośliwych stron internetowych, a nawet zapobiegania stronom trzecim od śledzenia cię i narażania twoich danych.

Ad blocker app jest koniecznością, jeśli chcesz osłonić się przed rozdętymi reklamami, różnymi pop-upami, filmami i innymi grafikami formatów, które pojawiają się podczas przeglądania na urządzeniu z systemem Android.

Jaki jest najlepszy bloker reklam dla Androida?

Z tego powodu zbadaliśmy i przetestowaliśmy niektóre z najlepszych blokerów reklam dla Androida w 2024 roku. Przeprowadziliśmy ekstremalny test na każdym oprogramowaniu blokującym reklamy, aby zapewnić, że faktycznie działa i blokuje najbardziej notoryczne adware. Dodatkowo zrobiliśmy przegląd funkcjonalności każdego narzędzia, funkcji, środków ochrony prywatności, cen i innych. Czytaj dalej, aby znaleźć nasz najlepszy wybór.

Top 5 najlepszych blokerów reklam dla Androida w 2024 r.

 1. Total Adblock – nadal pozostaje jednym z najlepszych blokerów reklam dla Androida, oferując skuteczną ochronę przed uciążliwymi reklamami na urządzeniach mobilnych.
 2. Surfshark CleanWeb – w drugiej połowie 2024 roku wprowadził jeszcze bardziej zaawansowane funkcje, czyniąc go potężnym i ekonomicznym blokerem reklam z dodatkowym ulepszonym VPN dla użytkowników Androida.
 3. Atlas VPN SafeBrowse – zintegrowany bloker reklam na Androida, wraz z funkcją VPN, dostarcza nie tylko skutecznej ochrony przed reklamami, ale także bezpiecznego przeglądania sieci, co sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla użytkowników dbających o swoją prywatność.
 4. Proton VPN NetShield – w ciągu ostatnich miesięcy roku 2024 rozwinął swoje możliwości, oferując nadal bezpieczny bloker reklam dla Androida z dołączonym VPN-em, co sprawia, że stanowi kompleksowe narzędzie do ochrony użytkowników przed intruzjami reklamowymi i zagrożeniami online.
 5. Avast – w 2024 roku utrzymuje swoją pozycję jako darmowa i bezpieczna przeglądarka z wbudowanym blokiem reklam dla Androida. Z dodatkowymi aktualizacjami bezpieczeństwa, Avast nadal jest atrakcyjną opcją dla użytkowników, którzy cenią sobie nie tylko skuteczną blokadę reklam, ale także ochronę przed zagrożeniami online.

Czego szukać w najlepszym blokerze reklam dla Androida?

Oprócz możliwości blokowania reklam i trackerów, istnieją dodatkowe elementy, które mogą pomóc w podjęciu decyzji, który bloker reklam Android jest najlepszy dla Ciebie. Poniżej wymieniliśmy niektóre z kluczowych kryteriów, na które patrzyliśmy podczas wybierania najlepszych blokerów reklam:

Czy istnieje właściwy bloker reklam dla Androida?
 • Kompatybilność z systemem Android i przeglądarkami. Upewnij się, że spojrzysz na to, czy narzędzie oferuje aplikację lub rozszerzenie przeglądarki dla Androida, jego łatwość użycia i konfigurację. Niektóre blokery reklam są ograniczone do określonych systemów operacyjnych, z którymi są kompatybilne. Wybierz ten, który jest przyzwyczajony do urządzeń mobilnych, w tym Androida.
 • Filtry blokujące. Dzięki tej funkcji możesz wybrać, których reklam chcesz uniknąć, a które zachować. Daje możliwość skonfigurowania ustawień zgodnie z własnymi preferencjami. Zazwyczaj filtry są dostarczane w kolekcjach zwanych listami filtrów.
 • Środki ochrony prywatności. Upewnij się, że dwukrotnie sprawdzić ustawienia prywatności dostawcy, czy ma politykę no-logs, czy nie. Wielu dostawców darmowych blokerów reklam było znanych z rejestrowania danych użytkowników. Wdrożenie polityki no-logs zapewni, że żadne z Twoich danych nie zostaną naruszone.
 • Dodatkowe funkcje. Bloker reklam może zapewnić Ci znacznie więcej niż tylko blokowanie reklam. Zwróć uwagę na blokery reklam na Androida z wbudowanym VPN, antywirusem i skanerem złośliwego oprogramowania. Wszystko zależy od Twoich potrzeb, ale dodatkowe funkcje zwiększą bezpieczeństwo Twojego urządzenia z Androidem, jak żaden ad blocker nie zrobi tego samodzielnie.
 • Ceny. Niezawodny i wysokiej jakości bloker reklam Android nie musi rozbić banku. Istnieje mnóstwo dostawców o dobrym stosunku jakości do ceny, którzy oferują elastyczne ceny, bezpłatne wersje próbne lub gwarancje zwrotu pieniędzy, jeśli nie jesteś całkowicie zadowolony z usługi.
Czy AdBlock dla Androida jest bezpieczny?

Najlepsze blokery reklam na Androida – nasza szczegółowa lista:

Istnieje bardzo wiele różnych narzędzi blokowania reklam dostępnych. Jednak może to być trudne, aby wybrać najlepsze narzędzie do użytku. Zebraliśmy listę najlepszych dostawców blokerów reklam na Androida, aby to ułatwić. Przyjrzyjmy się.

1. Total Adblock – najlepszy bloker reklam dla urządzeń z systemem Android

Jaki jest dobry bloker reklam dla Androida na Chrome?
Wersja bezpłatna:Tak (7-dniowy bezpłatny okres próbny)
Obsługiwane platformy:Android, iOS, Chrome, Edge, Safari, Opera, Firefox, Brave
Obsługa klienta:Baza wiedzy, tutoriale wideo, blog, email, FAQs
Aktualna oferta:🔥 Zyskaj 75% OFF Total Adblock! 🔥

Nasz najlepszy pick ad blocker dla Androida to Total Adblock. Jest on przeznaczony do usuwania wyskakujących okienek i wyciszania wszystkich powiadomień w przeglądarce i aplikacjach. To narzędzie blokuje również banery, reklamy wideo i trackery stron trzecich, chroniąc w ten sposób prywatne dane użytkownika.

Chociaż nie możesz pobrać Total Adblock ze Sklepu Google Play (ponieważ nie zezwala na systemowe blokery reklam), możesz uzyskać plik aplikacji ze strony internetowej Total Adblock i zainstalować go na urządzeniu z systemem Android ręcznie.

Aby uzyskać pełnoprawną ochronę, możesz uzyskać cały pakiet Total Security – otrzymasz antywirus w czasie rzeczywistym, bezpieczne przeglądanie (VPN) i blokadę reklam w zestawie.

Najlepsze blokery reklam dla Androida

Niektóre z kluczowych korzyści blokera reklam, które otrzymasz, obejmują blokowanie reklam, i trackerów, wyłączenie powiadomień push, reklam in-video na YouTube i więcej.

Również Total Adblock oferuje filtry blokujące:

 • Filtr bazowy (niezbędny do jakościowego blokowania reklam)
 • Filtr zabezpieczający przed śledzeniem (w przypadku trackerów)
 • Filtr Social Media (dla widżetów takich jak przyciski “share” i “like”)
 • Filtr Annoyances (blokuje powiadomienia o ciasteczkach i wyskakujące okienka)

Reguły te określają, co powinno być zablokowane i ukryte.

Jeśli chodzi o prywatność, Total Adblock nie przechowuje ani nie rejestruje żadnych Twoich danych i zapewnia najwyższej klasy standardy prywatności.

W testerze Adblock, Total Adblock uzyskał naprawdę dobry wynik. Zablokował wszystkie reklamy, z wyjątkiem tych w narzędziu Google Analytics, obrazów GIF i trackerów błędów, ale ogólnie pokazał dobre wyniki.

Jeśli chodzi o ceny, plany premium zaczynają się od 2,42 USD/miesiąc. Możesz wypróbować usługę premium za darmo z jej 7-dniową bezpłatną próbą i wyłączyć niechciane reklamy, powiadomienia i natrętne trackery na urządzeniach z systemem Android.

Czy Total Adblock jest naprawdę darmowy?

Pros

 • Doskonała kompatybilność z systemem Android
 • W zestawie filtry blokujące
 • Blokuje reklamy w filmach wideo
 • Zapewniona prywatność
 • Doskonałe wyniki testu blokowania reklam
 • 7-dniowy bezpłatny okres próbny

Cons

 • Aplikacja na Androida nie jest dostępna w Google Play
 • Nie da się zablokować trackerów błędów

2. Surfshark CleanWeb – budget-friendly Android ad blocker with a VPN

Jakie są wady total adblock?
Wersja bezpłatna:Tak (7-dniowy bezpłatny okres próbny)
Obsługiwane platformy:Android, iOS, macOS, Windows, Linux, Fire TV, Chrome, Firefox, Edge
Obsługa klienta:24/7 czat na żywo, e-mail, przewodniki i artykuły, FAQs
Aktualna oferta:🔥 Get 82% OFF Surfshark + 2 miesiące FREE 🔥

Surfshark to kolejny nasz wybór wpadający na listę najlepszych blokerów reklam dla urządzeń z systemem Android. Ten dostawca oferuje usługę VPN z funkcją blokowania reklam o nazwie CleanWeb. Jest dość potężny i może blokować wszystkie rodzaje adware, próby phishingu i inne.

Aby włączyć funkcję CleanWeb (nowo wydany CleanWeb 2.0) na urządzeniach z systemem Android, będziecie musieli skorzystać z VPN. Dzięki temu sytuacja jest jeszcze lepsza – będziecie mieli pełną ochronę nad swoimi urządzeniami, ponieważ Wasz ruch będzie szyfrowany, a Wasz prawdziwy adres IP ukryty. Funkcja CleanWeb automatycznie wykryje złośliwe strony i zablokuje je, chroniąc Cię przed złośliwym oprogramowaniem.

Jeśli chodzi o korzyści, to zdecydowanie nie ucina. Będziesz mógł zaoszczędzić swoje dane mobilne, ponieważ natrętne reklamy, które zajmują dużo miejsca i danych, nie będą się już dla Ciebie ładować. Ponadto, jeśli lubicie streaming – blokuje reklamy YouTube zarówno w aplikacji, jak i w przeglądarce. A jeśli chcecie odblokować niektóre biblioteki YouTube (lub innych platform streamingowych) objęte ograniczeniami geograficznymi, VPN z łatwością Wam to umożliwi.

Jak mogę się pozbyć total adblock?

Ogólnie rzecz biorąc, podczas naszych testów, Surfshark’s CleanWeb uzyskał dość dobry wynik. Nie przeszedł testów narzędzi Google Analytics, obrazu GIF, obrazu statycznego i monitorowania błędów.

Jeśli chodzi o ceny, Surfshark oferuje naprawdę przystępne plany. Jego usługi zaczynają się tylko od 2,30$/miesiąc. Jeśli chcesz wypróbować tego dostawcę za darmo, ma on również 7-dniowy bezpłatny okres próbny lub 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeśli jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem Surfshark – funkcja CleanWeb jest do wykorzystania za darmo.

Więcej o tej usłudze dowiesz się w naszej recenzji Surfshark One.

Surfshark CleanWeb Review

Pros

 • Oszczędność danych komórkowych
 • Włączony VPN
 • Blokuje reklamy w serwisie YouTube
 • Przystępna cena
 • 7-dniowy bezpłatny okres próbny
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Cons

 • Brak filtrów blokowych
 • Nie przeszedł testu monitorowania błędów

3. Atlas VPN SafeBrowse – przyjazny dla użytkownika Android ad blocker z VPN

Atlas VPN Review
Wersja bezpłatna:Nie (tylko VPN ma wersję darmową)
Obsługiwane platformy:Android, iOS, macOS, Windows
Obsługa klienta:24/7 czat na żywo, e-mail, baza wiedzy, FAQs
Aktualna oferta:🔥 Get Atlas VPN, now 83% OFF + 3 miesiące GRATIS! 🔥

Atlas VPN oferuje funkcje blokowania reklam odpowiednie dla Androida i innych urządzeń. To przyzwoity bloker reklam do pokonywania malvertisingu, trackerów stron trzecich, reklam wideo i innych. Wbudowana funkcja SafeBrowse jest naprawdę łatwa w użyciu i jest zdecydowanie świetna dla początkujących.

Po pierwsze, aby skorzystać z funkcji SafeBrowse, musisz nabyć usługę VPN. To nie tylko pozwoli Ci korzystać ze wszystkich udogodnień VPN i chronić swoje bezpieczeństwo i prywatność online – będzie automatycznie blokować złośliwe strony internetowe i reklamy na urządzeniach z systemem Android, czy to tablet czy telefon komórkowy.

Czy Atlas VPN jest godny zaufania?

Wykryte trackery zostaną natychmiast zablokowane, a Wy dostaniecie ich listy. Dla dodatkowego bezpieczeństwa jest dwuskładnikowe uwierzytelnianie – za każdym razem, gdy zalogujesz się na swoje konto Atlas VPN, zostaniesz poproszony o potwierdzenie swojej tożsamości.

Jeśli zależy Ci na streamingu – Atlas VPN i jego funkcja SafeBrowse również Cię nie rozczaruje. Usługa VPN odblokowuje główne serwisy streamingowe, takie jak YouTube, a blokada reklam wyłączy wszelkie reklamy wideo zarówno w aplikacji, jak i w przeglądarce.

Wypróbuj funkcję blokowania reklam SafeBrowse z VPN – skorzystaj z 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy lub uzyskaj plan premium już za 1,82$/miesiąc.

Aby uzyskać więcej informacji na temat funkcji i dodatków tego dostawcy, przeczytaj naszą recenzję Atlas VPN.

Co jest lepsze NordVPN czy Atlas VPN?

Pros

 • Włączona usługa VPN
 • Włączona usługa VPN
 • Przyjazny dla początkujących
 • Zawiera filtry internetowe
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Cons

 • Brak rozszerzeń przeglądarki
 • Funkcja SafeBrowse tylko z płatną subskrypcją

4. Proton VPN NetShield – bezpieczny bloker reklam na Androida z VPN w zestawie

Proton VPN Review
Wersja bezpłatna:Nie (tylko VPN ma wersję darmową)
Obsługiwane platformy:Android, iOS, macOS, Windows
Obsługa klienta:Email, baza wiedzy, FAQs
Aktualna oferta:🔥 Get up to 50% OFF Proton VPN! 🔥

Proton VPN to dostawca usług VPN z potężnym blokerem reklam o nazwie NetShield, który jest dobrze dostosowany do urządzeń z systemem Android. Podobnie jak inni wiodący dostawcy, nie tylko blokuje reklamy, ale także chroni Cię przed złośliwymi stronami internetowymi, natrętnymi trackerami i złośliwym oprogramowaniem.

NetShield działa w oparciu o blokowanie DNS i jest w stanie zlokalizować i zablokować trackery, zwykle używane przez firmy zbierające dane w całej sieci. Tak więc, zamiast bazy DNS dostarczanej przez ISP (Internet Service Provider) lub wyszukiwarkę, korzystacie z resolvera DNS zarządzanego przez Proton VPN.

Podczas gdy korzystasz z VPN z włączoną funkcją NetShield, Twój ruch na urządzeniu z systemem Android pozostaje zaszyfrowany i chroniony przez szyfrowanie AES-256 dla bezpieczeństwa odpornego na włamania.

Czy Proton VPN jest godny zaufania?

Poza tym Proton VPN z NetShield odblokowuje platformy streamingowe z ograniczeniami geograficznymi, takie jak YouTube – a NetShield upewni się, że blokuje reklamy w aplikacji YouTube na dowolnym urządzeniu z Androidem, z którego korzystasz.

Jeśli martwisz się o swoje prędkości podczas jednoczesnego korzystania z VPN i blokera reklam, akcelerator VPN może pomóc Ci zachować oryginalne prędkości i poprawić ogólną wydajność.

Proton VPN and ad blocker combination pricing starts at $4.99/month, and you can test out a full-featured version with a 30-day money-back guarantee.

Więcej informacji o pełnym pakiecie znajdziecie w naszej recenzji Proton VPN.

Czy Proton VPN jest lepszy niż NordVPN?

Pros

 • Blokuje domeny znajdujące się na czarnej liście
 • Ochrona przed atakami typu phishing
 • Blokuje trackery
 • Dostarczany z VPN
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Cons

 • Funkcja NetShield jest dostępna w planie premium
 • Brak wsparcia w postaci czatu na żywo

5. Avast – darmowa bezpieczna przeglądarka z wbudowanym blokerem reklam dla systemu Android

Recenzja Avast Blocker
Wersja bezpłatna:Tak
Obsługiwane platformy:Android, iOS, macOS, Windows
Obsługa klienta:Live chat, telefon, email, baza wiedzy
Aktualna oferta:🔥 Pobierz Avast AntiTrack, teraz 54,99$/rok! 🔥

Avast jest jedną z niewielu bezpiecznych usług, które zapewniają darmową przeglądarkę z wbudowanym blokerem reklam dla urządzeń z systemem Android. Jest w stanie zablokować wszystkie rodzaje reklam (banery reklamowe, reklamy wideo), pop-upy, powiadomienia przeglądarki, fingerprinting przeglądarki i trackery.

Przeglądarkę można pobrać ze sklepu Google Play, jest bardzo prosta w konfiguracji i użytkowaniu. Przyjrzyjmy się bliżej kilku jej funkcjom: domyślne blokowanie reklam online – może to znacznie poprawić czas ładowania strony. Ponadto blokuje śledzenie online, dzięki czemu strony trzecie przestają widzieć Twoją aktywność online.

Bezpieczna przeglądarka posiada regulowane tryby ad-blockingu: Basic (blokuje trackery, pop-upy, banery reklamowe i reklamy wideo), Balanced (dodatkowo blokuje reklamy w mediach społecznościowych) oraz Strict Blocking (dodatkowo blokuje powiadomienia przeglądarki i fingerprinting).

Co więcej, dostępny jest whitelisting – możesz zarządzać stronami, na których włączyłeś bloker reklam.

Czy Total Adblock jest naprawdę darmowy?

Urządzenia z systemem Android mogą również otrzymać Encrypted Media Vault, gdzie pobrane pliki mogą być przechowywane w postaci zaszyfrowanej i dostępne za pośrednictwem przeglądarki Avast.

Podczas naszych testów Avast secure browser zdołał uzyskać znakomity wynik. Nie przeszła jedynie testu narzędzia Google Analytics.

W sumie, poza tym, że nie ma aplikacji na urządzenia z Androidem, to na przeglądarce działał idealnie. Tak więc, jeśli szukasz blokera reklam skupionego na czystym przeglądaniu, Avast będzie tym.

Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj naszą recenzję programu Avast Antivirus.

Pros

 • Regulowane tryby blokowania reklam
 • Doskonała wersja darmowa
 • Bezpieczne przechowywanie w chmurze
Jakie są wady total adblock?

Cons

 • Brak aplikacji dla urządzeń z systemem Android
 • Nie działa w standardowych przeglądarkach
 • Płatne funkcje premium

6. AdLock – bezpieczny bloker reklam na Androida z wieloma opcjami filtrowania

Recenzja AdLock
Wersja bezpłatna:Tak (tylko rozszerzenia przeglądarki)
Obsługiwane platformy:Android, iOS, Windows, macOS, Chrome, Edge, Safari, Firefox, Brave, Opera
Obsługa klienta:E-mail 24/7, blog, FAQ, przewodnik użytkownika
Aktualna oferta:🔥 Zyskaj do 70% OFF Adlock! 🔥

AdLock to kolejny bloker reklam dla Androida z silnymi możliwościami wykrywania i blokowania reklam. Może zatrzymać wyskakujące okienka, banery, reklamy wideo z autoplay, trackery i reklamy związane z wydobyciem kryptowalut.

Podobnie jak wszyscy dostawcy, AdLock działa poprzez blokowanie DNS – wykorzystuje lokalny VPN do filtrowania ruchu i blokuje zapytania o strony phishingowe i złośliwe. Dlatego nie może działać jednocześnie z innymi VPN-ami.

AdLock ma whitelisting i wiele opcji filtrowania dla aplikacji systemowych: możesz dostosować zachowanie aplikacji, których używasz na urządzeniach z systemem Android, wyłączając filtrowanie (zezwalając na reklamy tylko dla wybranych aplikacji), włączając lub blokując. W szczególności na urządzeniach z systemem Android filtrowanie HTTPS umożliwia blokowanie reklam na stronach internetowych korzystających z tego protokołu.

Czy AdLock jest dobrą aplikacją?

Kolejną bardzo przydatną funkcją AdLock, o której warto wspomnieć – jest funkcja zarządzania energią. Blokując reklamy na urządzeniu z Androidem, zmniejsza zużycie danych w tle, a tym samym – wydłuża czas pracy baterii.

Ponadto AdLock blokuje reklamy wideo w aplikacji YouTube za pomocą przycisku udostępniania i wyboru AdLock z listy aplikacji (działa jak niestandardowy odtwarzacz YouTube). Ponadto blokuje reklamy również w przeglądarce.

Podczas naszych testów AdLock wypadł naprawdę dobrze i nie przeszedł jedynie testu monitorowania błędów, co jest wynikiem niemal doskonałym.

Jeśli chodzi o ceny, możesz go używać za darmo na rozszerzeniach przeglądarki na urządzeniach z systemem Android.

Czy certyfikat AdLock jest bezpieczny?

Pros

 • Blokuje wszystkie rodzaje reklam
 • Posiada darmową wersję
 • Dostępna opcja Whitelisting
 • Oszczędność danych komórkowych i czasu pracy baterii

Cons

 • Niedostępne w Google Play
 • Brak aplikacji dla urządzeń z systemem Android
 • Nie można pracować jednocześnie z usługami VPN

7. Ghostery – renomowany bloker reklam dla urządzeń z systemem Android nastawiony na blokowanie trackerów

Recenzja Ghostery
Wersja bezpłatna:Tak
Obsługiwane platformy:Chrome, Safari, Firefox, Opera, Edge, Brave
Obsługa klienta:FAQ, email, repozytorium GitHub, blog
Aktualna oferta:🔥 Sprawdź wszystkie kupony 🔥

Korzystanie z technologii AI anti-tracking, Ghostery stoi jako renomowanej opcji ad-blocking dla Androida. Jest to całkowicie darmowa usługa dostosowana do utrzymania przeglądania tak prywatne i bezpieczne, jak to możliwe.

Ten bloker reklam działa poprzez blokowanie DNS. Wiadomo, że przyspiesza strony, a intuicyjny panel rozszerzeń wyświetla, jak długo trwa ładowanie strony. To dość wyrazisty zestaw funkcji dla darmowej usługi.

Chociaż Ghostery skupia się głównie na blokowaniu trackerów, blokuje reklamy, wyskakujące okienka i ciasteczka.

Ghostery ma prywatną przeglądarkę, którą można pobrać na Androida i inne platformy. Nie zbiera żadnych osobistych danych użytkownika, ma zintegrowaną prywatną wyszukiwarkę i chroni urządzenia przed trackerami.

Czy Ghostery jest godny zaufania?

Jeśli denerwują Was reklamy na YouTube – świetna wiadomość. Ghostery był w stanie zablokować autoodtwarzanie reklam na YouTube, więc nie będzie Wam już przeszkadzać. Ponadto, podczas naszych testów Ghostery uzyskał dobry wynik (zawiódł jedynie przy monitorowaniu błędów) – co nie jest wcale takim złym wynikiem.

Jak wspomniano, na Ghostery nie trzeba wydawać ani złotówki – przeglądarka jest darmowa dla urządzeń z systemem Android.

Pros

 • Zapobiega śledzeniu
 • Prywatna przeglądarka
 • Blokuje adware
 • Przyspiesza czas ładowania

Cons

 • Brak aplikacji
 • Brak możliwości stosowania filtrów
Co jest lepsze od Ghostery?

Jak wybraliśmy i przetestowaliśmy te blokery reklam na Androida

Aby wybrać najlepsze blokery reklam na Androida, przeprowadziliśmy dokładne badania i testy, aby sprawdzić, jak funkcjonalne i niezawodne jest narzędzie. Oto kluczowe kryteria, którymi się kierowaliśmy:

 • Kompatybilność z systemem Android. Upewniliśmy się, że wybrane przez nas narzędzia do blokowania reklam są kompatybilne z urządzeniami z systemem Android i funkcjonalne w aplikacjach i przeglądarkach. To ważny punkt, który należy wziąć pod uwagę, ponieważ nie wszystkie blokery reklam obsługują urządzenia mobilne.
 • Pakiet funkcji. Przyjrzeliśmy się każdemu pakietowi funkcji blokera reklam i przetestowaliśmy go na urządzeniach z systemem Android. Najlepszy bloker reklam zaoferuje Ci pełną ochronę przed reklamami, złośliwym oprogramowaniem, oszustwami typu phishing i innymi zagrożeniami cybernetycznymi. Dodatkowo, niektórzy dostawcy będą oferować dodatkowe środki ochrony – VPN, antywirus, bezpieczne przechowywanie w chmurze i inne.
 • Bezpieczeństwo. Przy wyborze blokera reklam, warto rozważyć swoje bezpieczeństwo online też. Większość dostawców blokerów reklam dla Androida nie zastępuje oprogramowania antywirusowego i nie będzie w pełni chronić Cię przed wirusami. Wybraliśmy dostawców, którzy mają dodatkowe zabezpieczenia, aby zapewnić najwyższej klasy szyfrowanie i filtrowanie treści.
Jak działają blokery reklam na Androidzie?
 • Prywatność. Reklamodawcy używają trackerów do monitorowania Twoich nawyków przeglądania stron, aby kierować do Ciebie spersonalizowane reklamy. Blokowanie reklam zapobiega ich wyświetlaniu – upewniliśmy się, że wybraliśmy dostawców, którzy mogą zapewnić to i inne środki ochrony prywatności.
 • Tester AdBlock. Przetestowaliśmy każdego dostawcę na AdBlock tester, który mierzy siłę blokera reklam i daje wynik na temat zdolności do blokowania reklam.

Dlaczego potrzebujesz blokera reklam na urządzeniu z systemem Android?

To może być całkiem zrozumiałe, dlaczego musiałbyś zablokować reklamy na swoim urządzeniu z systemem Android. Jest to super denerwujące i nachalne, prawda? Jednak istnieje więcej zastosowań do niego niż tylko blokowanie reklam. Poniżej wymieniliśmy główne powody, dla których potrzebujesz filtrowania reklam dla telefonu lub tabletu z systemem Android.

Jak mogę sprawdzić, czy mam blokadę reklam?
 • Usuń natrętne reklamy. Większość stron internetowych i aplikacji na Androida i innych urządzeniach polega na reklamach, aby generować dochody. Nie wspominając o tym, że niektóre z nich mogą być złośliwe. Ad blocker to najlepszy sposób, aby się ich pozbyć i poprawić wrażenia z przeglądania.
 • Usuń powiadomienia o plikach cookie. Niezawodny bloker reklam może ukryć powiadomienia o plikach cookie, nie zezwalając lub odmawiając zgody na korzystanie z plików cookie. Poprawia to surfowanie i pozwala uniknąć wyskakujących ciasteczek na każdej stronie internetowej.
 • Unikaj oszustw typu phishing. To żadna nowina, że oszustwa internetowe można zasadzić niemal wszędzie, nawet w reklamie. Potężny bloker reklam zidentyfikuje, zablokuje i złagodzi ukierunkowane zagrożenia i ransomware na Twoim urządzeniu z systemem Android.
 • Zabezpiecz swoje urządzenie z systemem Android. Dzięki pełnoprawnemu pakietowi blokowania reklam możesz uzyskać dodatkową ochronę, taką jak VPN lub antywirus, a tym samym jeszcze bardziej zabezpieczyć swojego Androida.
 • Zmniejsz zużycie danych i oszczędzaj baterię. Reklamy zajmują pewną ilość miejsca i danych. W związku z tym, przy użyciu blokera reklam nie tylko zaoszczędzić dane komórkowe, i poprawić prędkość przeglądania, ale będzie również zapisać Android żywotność baterii.
Jak sprawdzić, czy mają Państwo blokadę reklam w telefonie?

Najlepsze blokery reklam na Androida w oparciu o Twoje potrzeby

Podobnie jak każde narzędzie, różne blokery reklam dla urządzeń z systemem Android mają swoje mocne strony i wady. Przed wyborem blokera reklam należy określić swoje potrzeby i to, do czego będziesz go używać. Przyjrzyjmy się dogłębnie, jak blokery reklam mogą dostosować się do twoich preferencji:

 • Blokery reklam w YouTube dla Androida. Jeśli nie chcesz zobaczyć rozdęte reklamy na filmy YouTube, trzeba albo subskrypcji premium lub bloker reklam. Dzięki niemu będziesz w stanie wyciąć reklamy z YouTube, niezależnie od tego, czy strumieniowałbyś go w aplikacji czy w przeglądarce.
 • Blokery reklam dla Android TV. Jeśli przesyłasz strumieniowo swoje ulubione programy na Android TV i nie chcesz widzieć reklam – po prostu przesyłaj strumieniowo ad-free, używając blokera reklam na dużym ekranie. Różne narzędzia blokowania reklam są dostosowane do urządzeń domowych, jak również. Niektóre z nich mają wbudowany bloker reklam, a niektóre wymagają ręcznej konfiguracji za pośrednictwem DNS.
 • Blokery reklam dla tabletów z systemem Android. Podobnie jak na telefonie, tablety z Androidem również potrzebują blokera reklam, aby zapewnić płynność przeglądania lub streamingu. Możesz go używać jako aplikacji lub rozszerzenia przeglądarki.
Gdzie są blokery reklam na Androidzie?
Programmer developing anti virus program. Banned Internet content. Ad blocking software, removing online advertising, ad filtering tools concept. Pink coral blue vector isolated illustration

Czy darmowe blokery reklam dla Androida są bezpieczne?

Tak i nie. Niektóre z darmowych narzędzi do blokowania reklam mogą być bezpieczne. Jednak nie zalecamy ich stosowania. Darmowe usługi są ograniczone w obsługiwanych platformach, funkcjach, bezpieczeństwie i tym, co oferuje Twojemu urządzeniu ogólnie.

Wbudowane blokery reklam w przeglądarce dla Androida mogą nie blokować reklam i wyskakujących okienek lub mogą być zaprojektowane do blokowania tylko określonego typu reklam. Po prostu, jest to ograniczone w swoich możliwościach i może minimalnie rozwiązać denerwujące reklamy.

Jaki jest najlepszy bloker reklam dla Androida?

Jeśli chcesz mieć bezpieczne, wolne od reklam doświadczenie przeglądania, inwestowanie w opcję premium jest drogą do zrobienia. Zalecamy albo uzyskanie najwyższej klasy blokera reklam, albo wypróbowanie go z bezpłatną próbą i gwarancją zwrotu pieniędzy:

 • Total AdBlock. Blokuj wszelkiego rodzaju adware i zapobiegaj wyskakującym okienkom na urządzeniu z systemem Android. Wypróbuj usługę za darmo – skorzystaj z 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy lub 7-dniowej bezpłatnej próby.
 • Surfshark CleanWeb. Ten dostawca VPN z wbudowanym blokerem reklam blokuje wszystkie rodzaje adware i próby phishingu. Możesz go wypróbować za darmo z 7-dniową bezpłatną próbą lub również 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Jak zablokować reklamy na Androidzie poprzez zmianę DNS

Jeśli chcesz zablokować reklamy na urządzeniu z systemem Android bez nabywania jakichkolwiek aplikacji, możesz to łatwo zrobić, zmieniając się na prywatnego dostawcę DNS usługi blokowania reklam. Ta metoda nie wymaga żadnych aplikacji blokujących reklamy. Działa jednak tylko na Androidzie 9 Pie i wyżej.

Czy istnieje właściwy bloker reklam dla Androida?

Oto przewodnik krok po kroku jak zmienić DNS na Androidzie:

 1. Udaj się do Ustawienia > Sieć i Internet > Zaawansowane > Prywatny DNS.
 2. Wybierz opcję Prywatna nazwa hosta dostawcy DNS.
 3. Wpisz “dns.adguard.com” i Zapisz.
 4. To wszystko! Nie będziesz już widział żadnych reklam in-app ad ani wyskakujących okienek w przeglądarkach.

Pamiętaj, że na niektórych urządzeniach z Androidem ustawienia DNS mogą być inne. W takim przypadku poszukaj Prywatnych ustawień DNS i opcji ręcznego umieszczenia potrzebnych informacji. Dzięki AdGuard DNS otrzymujesz bezkorzenne blokowanie reklam na urządzeniu z Androidem, ale jest szansa, że może nie zablokować wszystkich reklam.

Przeglądarki z wbudowanymi blokerami reklam dla urządzeń z systemem Android

Jeśli wolisz używać przeglądarki z już wbudowanym blokerem reklam, zamiast uzyskiwać oddzielną aplikację blokującą reklamy dla urządzenia z systemem Android lub ręcznie konfigurować ją za pośrednictwem DNS, istnieje kilka potężnych opcji, które możesz wybrać.

Jaki jest dobry bloker reklam na Androida w Chrome?

Google Chrome posiada wbudowaną przeglądarkę dla większości urządzeń z systemem Android. Została ona zaktualizowana, aby domyślnie blokować reklamy. Jednak nadal przechodzi przez wiele z nich obok innych natrętnych i potencjalnie złośliwych malvertisingów.

Oto kilka innych wysokiej jakości przeglądarek z wbudowanymi blokerami:

 • Przeglądarka Opera – może współpracować z innym dodatkiem lub aplikacją blokującą reklamy.
 • Pure Browser – łatwa w użyciu i konfiguracji, płynne przeglądanie bez reklam z poprawioną wydajnością i szybkością.
 • Dolphin Browser – szybki czas ładowania i potężny silnik blokujący reklamy.
 • Vivaldi – zintegrowany bloker reklam nie tylko zablokuje natrętne reklamy, ale także ochroni Twoje urządzenia z systemem Android przed trackerami.

Wniosek

Istnieje szeroka gama opcji do wyboru, jeśli chodzi o blokowanie reklam na urządzeniach z systemem Android. Wybór zaczyna się od darmowych aplikacji blokujących reklamy, poprzez wbudowane przeglądarki z funkcją blokowania reklam, aż po kompleksowe pakietu ochrony online, które zapewniają wszechstronną ochronę przed różnymi rodzajami zagrożeń online.

Jak mogę całkowicie zablokować reklamy na Androidzie?

Jeśli zastanawiasz się, jak całkowicie zablokować reklamy na Androidzie, kluczowym elementem jest dokładne zrozumienie własnych potrzeb i poziomu determinacji w zwalczaniu uciążliwego adware, ransomware oraz malvertisingu na urządzeniu z systemem Android.

Zaleca się rozważenie opcji oferujących pełen zakres usług, w tym funkcje związane z prywatnością i bezpieczeństwem. Taki kompleksowy pakiet, jak Total Adblock pomogą Ci to osiągnąć i zabezpieczyć , nie tylko efektywnie eliminuje reklamy, ale również chroni Twoje urządzenie z systemem Android przed różnymi zagrożeniami, zapewniając zaszyfrowane i bezpieczne przeglądanie internetu. Wybór odpowiedniej opcji zależy od indywidualnych preferencji i priorytetów użytkownika, a dokładne dostosowanie blokera reklam do swoich potrzeb może przynieść optymalne rezultaty w zakresie ochrony online.

Początkujący

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Pośrednik

Średniozaawansowany przewodnik po Blockchainie i kryptowalutach

Ekspert

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept
Reject