Najlepsze bezpłatne wersje próbne VPN w 2023 roku

Początkujący

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Pośrednik

Średniozaawansowany przewodnik po Blockchainie i kryptowalutach

Ekspert

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Czy mogę skorzystać z bezpłatnej wersji próbnej VPN więcej niż jeden raz?

Nie, nie można skorzystać z bezpłatnej wersji próbnej VPN więcej niż jeden raz. Jest to jednorazowa okazja, ale jeśli spodobają ci się usługi VPN, możesz nadal z nich korzystać, płacąc miesięczną opłatę abonamentową.

Czy mogę uzyskać bezpłatną wersję próbną VPN bez karty kredytowej?

Tak, istnieje sposób na uzyskanie niezawodnych usług VPN bez użycia karty kredytowej. Niektóre z naszych usług VPN, takie jak PrivateVPN, nie wymagają karty kredytowej ani informacji o niej w celu uzyskania bezpłatnej wersji próbnej. Bezpłatny 7-dniowy okres próbny rozpoczyna się natychmiast po zarejestrowaniu konta.

Która sieć VPN oferuje najdłuższy bezpłatny okres próbny?

Surfshark i NordVPN oferują najdłuższe bezpłatne okresy próbne – do 7 dni. Użytkownikom MacOS polecamy Surfshark, a NordVPN jest najlepszy dla urządzeń z Androidem i iOS.
Możesz jednak skorzystać z dowolnej z wymienionych sieci VPN i skorzystać z 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy. Tak więc, technicznie rzecz biorąc, będziesz korzystać z VPN przez miesiąc za darmo.

Czy mogę uzyskać bezpłatną wersję próbną VPN na iPhone’a lub Androida?

Tak, dzięki NordVPN można uzyskać bezpłatny 7-dniowy okres próbny na iPhone’ach i smartfonach z Androidem. Jest to świetna sieć VPN na smartfony, która oferuje ultraszybkie prędkości połączeń, dużą flotę serwerów, a nawet wbudowaną funkcję inteligentnego blokowania reklam.

Wypróbowanie premium VPN z bezpłatną wersją próbną w celu znalezienia najlepszego narzędzia bezpieczeństwa dla siebie jest mądre. Możesz przetestować prędkość połączenia, opcje floty serwerów, funkcje i możliwości przesyłania strumieniowego w krótkim czasie bez żadnego ryzyka. Poza tym niektóre usługi VPN nie wymagają nawet karty kredytowej ani informacji o płatności, aby je wypróbować. Nie wypróbowując usługi, możesz skończyć z długoterminową subskrypcją VPN, która nie spełnia Twoich potrzeb.

Niestety, nie wszystkie sieci VPN oferują bezpłatną opcję próbną, a niektóre z tych, które to robią – dają ograniczony dostęp do funkcji. Jednak z naszym najlepszym wyborem NordVPN z pewnością możesz liczyć na gwarancję zwrotu pieniędzy. Dzięki niej otrzymujesz nieograniczony dostęp do wszystkich funkcji, tak jak w przypadku subskrypcji premium.

Przeczytaj więc poniżej i poznaj najlepsze darmowe wersje próbne VPN w 2023 roku!

Czy istnieje VPN z bezpłatną wersją próbną?

Wypróbuj usługę premium NordVPN za darmo

NordVPN to doskonała opcja premium, oferująca wszystkie najlepsze funkcje – bez irytujących kompromisów. Pobierz ją teraz za darmo: dzięki niezawodnej gwarancji zwrotu pieniędzy możesz wypróbować ją bez żadnego ryzyka!

 • Super szybkie prędkości
 • Pełne funkcje strumieniowania i torrentowania
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Top 5 najlepszych sieci VPN z bezpłatnymi wersjami próbnymi

Która sieć VPN oferuje bezpłatną wersję próbną przed dokonaniem płatności?
 • NordVPN – najlepsza darmowa wersja próbna VPN w 2023 roku
 • Surfshark VPN – najlepsza sieć VPN z 7-dniowym bezpłatnym okresem próbnym
 • PrivateVPN – świetny darmowy dostawca VPN bez konieczności podawania danych karty kredytowej.
 • ExpressVPN – bezpieczny VPN z bezpłatną wersją próbną i 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy
 • CyberGhost – VPN z bardzo długą, 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy

Jak zmienić lokalizację na iPhonie

Co sprawia, że darmowa wersja próbna VPN jest świetna?

Istnieje kilka powodów, dla których bezpłatne wersje próbne VPN są świetną opcją dla niektórych użytkowników. Oto niektóre z nich:

Jak uzyskać całkowicie darmowy VPN?
 • Doświadczenie bez ryzyka. Dzięki bezpłatnej wersji próbnej możesz wypróbować dostawcę VPN premium, nie płacąc nic. Możesz więc wypróbować różne sieci VPN, aż znajdziesz najlepszą dla siebie.
 • Uzyskaj dostęp do wszystkich funkcji. Dzięki bezpłatnemu okresowi próbnemu możesz bezpłatnie korzystać ze wszystkich funkcji oferowanych przez dostawcę. Na przykład, możliwości strumieniowania, prędkości połączenia i inne. Możesz wypróbować wszystkie funkcje w ograniczonym czasie i określić, czy spełniają one Twoje potrzeby.
 • Uzyskaj dostęp do wszystkich funkcji. Dzięki bezpłatnemu okresowi próbnemu możesz bezpłatnie korzystać ze wszystkich funkcji oferowanych przez dostawcę. Na przykład, możliwości strumieniowania, prędkości połączenia i inne. Możesz wypróbować wszystkie funkcje w ograniczonym czasie i określić, czy spełniają one Twoje potrzeby.
 • Świetne do ograniczonego czasowo użytku. Jeśli potrzebujesz VPN tylko na krótki czas, na przykład na tydzień podróży, to nie ma powodu, aby kupować pełną subskrypcję. Bezpłatna wersja próbna VPN jest najlepszą opcją dla tego scenariusza.
Jak zrobić darmową wersję próbną ExpressVPN?

Najlepsze darmowe wersje próbne VPN w 2023 roku – nasza szczegółowa lista:

Zdecydowanie powinieneś mieć możliwość wypróbowania usługi VPN przed zobowiązaniem się do długoterminowego planu subskrypcji. Z tego powodu wybraliśmy świetne sieci VPN, które oferują bezpłatną wersję próbną i opcje gwarancji zwrotu pieniędzy. Szczegółową listę znajdziesz poniżej.

1. NordVPN – najlepsza darmowa wersja próbna VPN z najłatwiejszą konfiguracją

NordVPN z bezpłatnym okresem próbnym
Bezpłatny okres próbny:7 dni
Gwarancja zwrotu pieniędzy:30 dni
Wymagana karta kredytowa:Tak
Aktualna oferta:NordVPN z 63% zniżką + 3 miesiące GRATIS! 🔥

NordVPN to najlepsza sieć VPN z bezpłatną wersją próbną, na którą możesz się zdecydować. Oferuje bezpłatną 7-dniową wersję próbną – połącz ją z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy i masz 37 dni bezpłatnego bezpieczeństwa!

Bezpłatny okres próbny dotyczy użytkowników systemu Android, ale można go skonfigurować na dowolnym innym urządzeniu po odebraniu wersji próbnej i utworzeniu konta. Dotyczy to systemów Windows, macOS, Linux i iOS.

Będziesz musiał podać dane swojej karty kredytowej, aby skorzystać z wersji próbnej, ale dostawca jest niezawodny. Ta sieć VPN obsługuje również PayPal, Google Pay, Amazon Pay i metody płatności kryptowalutą na wypadek, gdybyś nie chciał korzystać z karty kredytowej.

NordVPN z bezpłatnym okresem próbnym 2023

Jeśli skorzystasz z bezpłatnej wersji próbnej NordVPN, uzyskasz dostęp do wszystkich funkcji VPN. Oprócz ogromnej floty serwerów (ponad 5500 ultraszybkich serwerów w 60 krajach), będziesz mógł cieszyć się dostępem do różnych usług streamingowych (takich jak Netflix, Hulu, BBC iPlayer i nie tylko) oraz szybkiego torrentowania.

Nie wspominając już o tym, że NordVPN wykorzystuje zastrzeżony protokół tunelowania NordLynx, który zapewnia niezwykłą wydajność. Niezależnie od tego, czy streamujesz, korzystasz z torrentów, czy też przeglądasz strony internetowe, nie doświadczysz widocznych spadków prędkości.

Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj naszą recenzję NordVPN.

Recenzja NordVPN

Plusy

 • Nieograniczone funkcje w bezpłatnej wersji próbnej
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Łatwa bezpłatna konfiguracja próbna
 • Obsługuje metody płatności inne niż karta kredytowa
 • Daje bezpłatne 7 dni na okres próbny

Wady

 • Darmowa wersja próbna wymaga karty kredytowej

2. Surfshark – VPN premium z bezpłatną wersją próbną na macOS

Surfshark VPN z bezpłatną
Bezpłatny okres próbny:7 dni
Gwarancja zwrotu pieniędzy:30 dni
Wymagana karta kredytowa:Tak
Aktualna oferta:Uzyskaj 82% ZNIŻKI Surfshark + 2 miesiące GRATIS 🔥

Surfshark to kolejna świetna darmowa wersja próbna VPN, która pozwala przetestować wszystkie jej funkcje bezpłatnie przez 7 dni. Alternatywnie można skorzystać z 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy na wszystkich urządzeniach, w tym w systemach Windows i Linux.

Bezpłatna wersja próbna dostępna jest na urządzeniach z systemem iOS i Android, ale po utworzeniu konta można z niej korzystać również na urządzeniach stacjonarnych. Dotyczy to systemów Windows, Linux i macOS.

Dzięki bezpłatnej wersji próbnej Surfshark można w pełni zrozumieć, jak działa ta sieć VPN, ponieważ nie ogranicza ona dostępu do żadnych jej atrybutów.

Po pobraniu bezpłatnej wersji próbnej Surfshark, można z niej korzystać za darmo na dowolnej liczbie urządzeń, ponieważ zapewnia ona nieograniczoną liczbę jednoczesnych połączeń. Będziesz mógł uzyskać dostęp do ponad 3200 serwerów w 100 krajach i odblokować Netflix, Peacock, Amazon Price lub wiele innych platform streamingowych.

Recenzja Surfshark

Ponadto posiada profesjonalną obsługę klienta 24/7, która odpowie na wszelkie pytania dotyczące bezpłatnej konfiguracji wersji próbnej lub warunków użytkowania. Możesz być również pewien, że szybko zajmą się zwrotem pieniędzy, jeśli zechcesz skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.

Jeśli zdecydujesz, że chcesz nadal korzystać z Surfshark po bezpłatnym okresie próbnym, możesz kupić jeden z przystępnych cenowo planów subskrypcji i zapłacić za pomocą PayPal, Google Pay lub kryptowalut.

Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą pełną recenzję Surfshark VPN.

Surfshark to niedroga sieć VPN

Plusy

 • Bezpłatny okres próbny dla nieograniczonej liczby urządzeń
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 • 7-dniowy bezpłatny okres próbny
 • Akceptuje metody płatności inne niż karta kredytowa
 • Profesjonalna obsługa klienta 24/7

Wady

 • Darmowa wersja próbna wymaga użycia karty kredytowej

3. PrivateVPN – uzyskaj bezpłatną wersję próbną VPN bez karty kredytowej

PrivateVPN darmowa wersja próbna VPN
Bezpłatny okres próbny:7 dni
Gwarancja zwrotu pieniędzy:30 dni
Wymagana karta kredytowa:Nie
Aktualna oferta:Pobierz PrivateVPN, teraz 85% taniej! 🔥

PrivateVPN oferuje bezpłatną opcję próbną, z której można korzystać na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych przez maksymalnie 7 dni. Pamiętaj, że jeśli chcesz korzystać z usług PrivateVPN dłużej i bezpłatnie, daje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Bezpłatna wersja próbna jest dostępna na urządzeniach z systemem Windows, macOS, Android i iOS. Możesz też zapłacić za pomocą PayPal, Stripe lub karty kredytowej, aby kupić plan subskrypcji PrivateVPN i skorzystać z miesięcznej gwarancji zwrotu pieniędzy.

Jedną z największych zalet tej sieci VPN jest to, że nie wymaga ona podawania danych karty kredytowej w celu uzyskania bezpłatnej wersji próbnej. Możesz po prostu skontaktować się z obsługą klienta i otrzymać kod podarunkowy. Bezpłatny 7-dniowy okres próbny rozpoczyna się natychmiast po zarejestrowaniu konta.

PrivateVPN to kolejna świetna sieć VPN z bezpłatną wersją próbną

W ramach bezpłatnej wersji próbnej można wybierać spośród 200 serwerów w 63 krajach i dostosowywać szyfrowanie, aby szyfrować swoje działania online za pomocą 128- lub 256-bitowych wariantów szyfrów CBC i GCM. Ponadto ta sieć VPN jest kompatybilna z P2P, dzięki czemu można również korzystać z torrentów.

PrivateVPN oferuje jednak również przystępne cenowo usługi premium i zapewnia najlepsze kupony rabatowe VPN. Po wygaśnięciu bezpłatnego okresu próbnego zawsze można więc znaleźć niedrogą opcję subskrypcji.

Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą szczegółową recenzję PrivateVPN.

Recenzja PrivateVPN

Plusy

 • Darmowa wersja próbna nie wymaga karty kredytowej
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Wersja próbna dla systemów Windows, macOS, Android i iOS
 • Obsługuje PayPal i Stripe
 • Obsługa klienta na żywo

Wady

 • Ograniczony wybór lokalizacji serwerów

4. ExpressVPN – bezpieczny VPN z bezpłatną wersją próbną i 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy

ExpressVPN - bezpieczny VPN
Bezpłatny okres próbny:7 dni
Gwarancja zwrotu pieniędzy:30 dni
Wymagana karta kredytowa:Tak
Aktualna oferta:Uzyskaj ExpressVPN, teraz 49% ZNIŻKI na roczny plan! 🔥

ExpressVPN ma bezpłatną wersję próbną, która trwa 7 dni. Aby go uzyskać, należy pobrać aplikację ze sklepu Google Play lub Apple App Store. Jeśli to nie wystarczy, otrzymujesz również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, aby bezpiecznie przetestować produkt.

Po skorzystaniu z bezpłatnego okresu próbnego można korzystać z aplikacji ExpressVPN na dowolnym urządzeniu obsługującym systemy operacyjne Windows, macOS, iOS, Android i Linux. Aby skorzystać z bezpłatnej wersji próbnej, należy jednak podać informacje dotyczące płatności.

ExpressVPN akceptuje płatności kartami kredytowymi, PayPal, kryptowalutami i innymi opcjami. Tak więc, po zakończeniu bezpłatnego okresu próbnego, jeśli nie anulujesz subskrypcji, zostaniesz obciążony opłatą za wybrany plan.

ExpressVPN oferuje 7-dniowy bezpłatny okres próbny

Bezpłatny okres próbny zapewnia dostęp do wszystkich funkcji. Będziesz mógł wybierać spośród ponad 3000 serwerów w 94 krajach, uzyskiwać dostęp do witryn streamingowych, płynnie przeglądać, blokować trackery i nie tylko. Ponadto ta sieć VPN jest przyjazna dla torrentów, dzięki czemu można łatwo korzystać z bezpiecznych połączeń P2P.

Jeśli zdecydujesz się kontynuować korzystanie z tej sieci VPN, możesz kupić pełną subskrypcję. Należy jednak pamiętać, że jest ona nieco droga, więc po prostu przejdź do naszej strony z kuponami ExpressVPN, aby znaleźć najlepszą ofertę dla siebie.

Dowiedz się więcej z naszej recenzji ExpressVPN.

ExpressVPN

Plusy

 • Bezpłatny okres próbny
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Obsługuje anonimowe opcje płatności
 • Nieograniczony dostęp do narzędzi dzięki bezpłatnej wersji próbnej

Wady

 • Wymaga informacji o płatności za bezpłatny okres próbny
 • Dostawca lekkich funkcji

5. CyberGhost – VPN z bardzo długą, 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy

CyberGhost - VPN z bardzo długą, 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy
Bezpłatny okres próbny:1 dzień na komputerze, 3 dni na Androidzie, 7 dni na iOS
Gwarancja zwrotu pieniędzy:45 dni
Wymagana karta kredytowa:Nie
Aktualna oferta:Get CyberGhost VPN, teraz 83% OFF + 2 miesiące GRATIS 🔥

CyberGhost oferuje kilka różnych bezpłatnych wersji próbnych, w zależności od używanego systemu operacyjnego. Istnieją również dwie różne gwarancje zwrotu pieniędzy dla różnych planów długości, które można wybrać.

Można skorzystać z 1-dniowego okresu próbnego dla aplikacji komputerowych, 3-dniowego dla urządzeń z systemem Android i 7-dniowego dla urządzeń z systemem iOS. Ponadto, jeśli wybierzesz miesięczny plan subskrypcji, otrzymasz 14-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Wszystkie dłuższe plany objęte są jednak wyjątkowo długą, 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Kolejną zaletą jest to, że nie trzeba podawać informacji o płatności za bezpłatny okres próbny. Aby skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy, można jednak zapłacić za pomocą karty kredytowej, Amazon Pay, PayPal i kryptowalut.

CyberGhost to VPN z różnymi bezpłatnymi wersjami próbnymi

W okresie próbnym można wypróbować pełną wersję produktu. Możesz więc połączyć się z dowolnym z ponad 9700 serwerów w 91 krajach, korzystać z wyspecjalizowanych serwerów, streamować na różnych platformach streamingowych lub cieszyć się bezpiecznymi połączeniami P2P.

Ponadto, nawet podczas bezpłatnego okresu próbnego, będziesz mieć dostęp do całodobowej obsługi klienta za pośrednictwem czatu na żywo. Tak więc, jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, wsparcie CyberGhost będzie dla ciebie dostępne.

Więcej informacji można znaleźć w naszej recenzji CyberGhost.

Recenzja CyberGhost

Plusy

 • Bezpłatny okres próbny
 • 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Do korzystania z bezpłatnego okresu próbnego nie są wymagane żadne informacje dotyczące płatności
 • Pełny pakiet funkcji

Wady

 • Aplikacje Apple są gorszej jakości
 • Problemy z połączeniem WireGuard na komputerze Mac

6. Atlas VPN – bezpłatna wersja próbna VPN obsługująca wszystkie urządzenia

Atlas VPN - bezpłatna wersja próbna VPN
Bezpłatny okres próbny:7 dni
Gwarancja zwrotu pieniędzy:30 dni
Wymagana karta kredytowa:Tak
Aktualna oferta:Uzyskaj Atlas VPN, teraz 85% OFF + 3 miesiące GRATIS! 🔥

Atlas VPN znajduje się również na liście najlepszych sieci VPN z bezpłatną wersją próbną. Pozwala użytkownikom wypróbować jego funkcje przez 7 dni bez płacenia. Można ją przetestować na Windows, macOS i urządzeniach mobilnych – iOS lub Android.

Podobnie jak inne, oferuje również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, z której można skorzystać. Jeśli połączysz ją z bezpłatnym okresem próbnym, otrzymasz łącznie 37 dni na bezpłatne korzystanie z usługi.

Bezpłatna wersja próbna Atlas VPN może pomóc w oglądaniu globalnych treści na platformach streamingowych, takich jak Netflix, YouTube i BBC iPlayer. Oferuje również stosunkowo duży wybór 1000 serwerów w 42 krajach.

Atlas VPN to kolejna świetna sieć VPN z bezpłatną wersją próbną

Ponadto Atlas VPN zapewnia stabilne i szybkie prędkości połączeń dzięki protokołowi tunelowania WireGuard.

Należy zauważyć, że Atlas VPN oferuje również całkowicie bezpłatną wersję swojego produktu, ale to nie to samo, co bezpłatna wersja próbna. Darmowy VPN daje użytkownikom ograniczony dostęp do jego funkcji, podczas gdy bezpłatna wersja próbna wersji premium pozwala wypróbować wszystkie z nich.

Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą szczegółową recenzję Atlas VPN.

Przegląd Atlas VPN

Plusy

 • Bezpłatna wersja próbna na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Akceptuje płatności PayPal i Google Pay
 • 7 dni na wypróbowanie

Wady

 • Obsługuje tylko jeden protokół
 • Brak czatu z obsługą klienta na żywo
Najlepsza darmowa wersja próbna VPN w 2023 roku

Jak testowaliśmy bezpłatne sieci VPN w wersji próbnej

Naszym celem jest dostarczanie wyłącznie najlepszych rekomendacji dotyczących usług VPN. Podobnie, nasi eksperci przetestowali co najmniej tuzin różnych dostawców, aby znaleźć najlepsze opcje darmowych wersji próbnych VPN. Wybrane przez nas produkty zostały starannie wyselekcjonowane według następujących kryteriów:

 • Bezpłatny okres próbny. Wszyscy dostawcy usług VPN oferują różne bezpłatne okresy próbne. Wyszukaliśmy i wybraliśmy tylko te, które pozwalają na korzystanie z ich usług przez najdłuższy okres czasu. W ten sposób otrzymujesz tyle czasu, ile potrzebujesz, aby wypróbować wszystkie funkcje VPN.
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy. Nasze wybrane sieci VPN z bezpłatnym okresem próbnym oferują również opcję gwarancji zwrotu pieniędzy. Połączenie tych dwóch opcji pozwala cieszyć się jeszcze dłuższym okresem próbnym.
 • Kompatybilność. Zazwyczaj bezpłatne wersje próbne VPN są dostępne tylko w bardzo ograniczonej liczbie systemów operacyjnych. Jednak wybrane przez nas sieci VPN oferują bezpłatne wersje próbne dla najpopularniejszych platform, w tym komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych. Możesz więc zdecydowanie znaleźć ten, który obsługuje twoje urządzenie.
Czy darmowe VPN są legalne?
 • Funkcjonalność. Prawdopodobnie wiesz już, że darmowe wersje produktów, w tym VPN, oferują ograniczony dostęp do ich funkcji. Zazwyczaj użytkownicy mogą przetestować tylko podstawowe funkcje. Ponieważ naszym celem jest pomoc w jak najlepszym wykorzystaniu wersji próbnych, nasi eksperci wybrali sieci VPN, które nie ograniczają funkcjonalności w znacznym stopniu.

Jakie są korzyści z bezpłatnych wersji próbnych VPN?

Za każdym razem, gdy chcesz zainwestować w usługę, bardzo przydatne jest uzyskanie wglądu w to, co otrzymasz. Z tego powodu produkty oferujące bezpłatną wersję próbną są świetną opcją, aby odkryć najlepszą sieć VPN, która odpowiada Twoim potrzebom.

Darmowe wersje próbne VPN są przydatne, ponieważ:

Czy darmowe VPN są bezpieczne?
 • Pozwól zbadać możliwości VPN. Dostawcy VPN starają się jak najlepiej wymienić wszystkie korzyści, jakie otrzymują ich klienci. Jednak czytanie o funkcjach to nie to samo, co samodzielne ich wypróbowanie. Bezpłatna wersja próbna może pomóc w sprawdzeniu floty serwerów VPN, przetestowaniu prędkości i wypróbowaniu wszystkich innych funkcji.
 • Pozwala sprawdzić kompatybilność. Podczas gdy wiele sieci VPN ma dedykowane aplikacje dla wszystkich popularnych urządzeń, niektóre z nich działają gorzej niż inne. Podobnie, bezpłatne wersje próbne mogą być bardzo przydatne podczas testowania wydajności i kompatybilności VPN z urządzeniem.
 • Możesz spróbować użyć tego narzędzia. Pamiętaj, że jeśli zamierzasz korzystać z VPN na co dzień, powinien on być tak łatwy w użyciu, jak to tylko możliwe. Dlatego też bezpłatne wersje próbne VPN dają możliwość sprawdzenia ich interfejsu i przekonania się, jak przyjazny jest on dla użytkownika w codziennym użytkowaniu.
 • Możesz upewnić się, że otrzymujesz godne zaufania usługi. Jeśli szukasz niezawodnych usług VPN, z których możesz korzystać bez płacenia, bezpłatne wersje próbne są doskonałą opcją. Należy pamiętać, że jest to bezpieczniejsze rozwiązanie niż korzystanie z VPN, które są ogólnie bezpłatne.

Pro tip

Chcesz wybrać VPN premium? Sugerujemy wybranie opcji takich jak NordVPN lub Surfshark.

Czy jakakolwiek sieć VPN oferuje bezpłatny okres próbny?

Bezpłatna wersja próbna VPN a gwarancja zwrotu pieniędzy: jaka jest różnica?

Wiele sieci VPN oferuje zarówno bezpłatną wersję próbną, jak i gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeśli chcesz wypróbować produkt za darmo, rozróżnienie tych dwóch opcji może być trudne.

Po pierwsze, bezpłatne wersje próbne VPN i polityka gwarancji zwrotu pieniędzy mają różne okresy ważności. Bezpłatna wersja próbna umożliwia bezpłatne przetestowanie produktu przez maksymalnie 7 dni. Tymczasem gwarancja zwrotu pieniędzy daje więcej czasu – zwykle 30 lub 31 dni.

Po drugie, te dwie opcje mogą oferować różny dostęp do funkcjonalności VPN. Należy pamiętać, że bezpłatne wersje próbne często pozwalają korzystać tylko z podstawowych funkcji i wymagają planu subskrypcji premium, aby uzyskać dostęp do pozostałych.

Która sieć VPN oferuje bezpłatną wersję próbną przed dokonaniem płatności?

Wręcz przeciwnie, gwarancje zwrotu pieniędzy zapewniają pełną wersję VPN od samego początku. Możesz więc przetestować wszystko, co VPN ma do zaoferowania.

Ostatnią różnicą między tymi dwiema opcjami jest proces płatności. Aby skorzystać z opcji zwrotu pieniędzy, musisz najpierw kupić VPN, podczas gdy w przypadku bezpłatnego okresu próbnego opłata zostanie naliczona dopiero po zakończeniu 7-dniowego okresu.

Należy jednak pamiętać, że większość dostawców usług VPN oferuje obie opcje. Można je łatwo połączyć i korzystać z VPN bezpłatnie przez dłuższy czas.

Porównanie najlepszych darmowych wersji próbnych VPN

Która sieć VPN oferuje 7-dniowy bezpłatny okres próbny?

Mimo że większość sieci VPN z bezpłatnymi wersjami próbnymi ma podobne warunki użytkowania, niektóre z nich mają niewielkie różnice. W poniższej tabeli znajdziesz proste podsumowanie najważniejszych aspektów darmowych wersji próbnych VPN, które oferuje każdy dostawca. Można je łatwo wykorzystać do porównania usług i wybrania najlepszej dla siebie opcji VPN z bezpłatnym okresem próbnym.

NordVPNSurfsharkPrivateVPNExpressVPNCyberGhostAtlas VPN
Marka
Bezpłatny okres próbny:7 dni7 dni7 dni7 dnido 7 dni7 dni
Gwarancja zwrotu pieniędzy:Tak, 30 dniTak, 30 dniTak, 30 dniTak, 30 dniTak, 45 dniTak, 30 dni
Wymagana karta kredytowa:TakTakNieTakNieTak
Kompatybilny system operacyjny:Android i iOSiOS, macOS, AndroidWindows, macOS, Android, iOSAndroid, iOSWindows, macOS, Linux, Android, iOSWindows, macOS, Android, iOS
Bezpłatne ograniczenie szlaku:BrakBrakBrakBrakBrakBrak
Wymagane informacje o płatności:TakTakNieTakNieTak

Zwycięzca

Czy istnieje w 100% darmowa sieć VPN?

Jak uzyskać bezpłatną wersję próbną VPN?

Uzyskanie bezpłatnej wersji próbnej VPN jest dość proste. Zazwyczaj dostawcy usług VPN mają dedykowane sekcje na swoich stronach internetowych, gdzie można dowiedzieć się, jak wypróbować ich produkty za darmo.

Jednak każda sieć VPN może wymagać wykonania nieco innych kroków, aby ubiegać się o bezpłatny okres próbny. Z tego powodu przygotowaliśmy ogólne instrukcje, które przeprowadzą Cię przez ten proces:

 1. Wybierz VPN, naszą najlepszą sugestią jest NordVPN.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację.
 3. Utwórz konto.
 4. Wybierz plan z bezpłatnym okresem próbnym.
 5. Dodaj szczegóły płatności, opłata zostanie pobrana dopiero po zakończeniu bezpłatnego okresu próbnego.
 6. Zacznij korzystać z bezpłatnej wersji próbnej VPN!
Top 5 najlepszych sieci VPN z bezpłatnymi wersjami próbnymi

Jak anulować bezpłatny okres próbny VPN lub gwarancję zwrotu pieniędzy?

Jeśli chcesz anulować bezpłatną wersję próbną VPN lub gwarancję zwrotu pieniędzy, musisz skontaktować się z obsługą klienta VPN. Można to zrobić, przechodząc do oficjalnej strony internetowej i korzystając z jednej z oferowanych opcji pomocy.

Większość dostawców usług VPN oferuje całodobowy czat na żywo i wsparcie przez e-mail. Ponadto powinieneś być w stanie znaleźć obszerne bazy wiedzy, które zawierają poradniki. Wybierz więc, która opcja pomocy jest dla Ciebie najwygodniejsza i poproś o anulowanie subskrypcji.

Co sprawia, że najlepsza darmowa wersja próbna VPN?

Pamiętaj, że jeśli zakupiłeś dedykowaną aplikację VPN w sklepie Apple App Store lub Google Play, powinieneś poprosić każdą z ich indywidualnych działów obsługi klienta o cofnięcie bezpłatnej wersji próbnej VPN lub gwarancji zwrotu pieniędzy.

Które sieci VPN mogę wypróbować bez karty kredytowej?

Obecnie tylko PrivateVPN oferuje możliwość uzyskania 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego bez podawania danych karty kredytowej. Wystarczy skontaktować się z obsługą klienta za pośrednictwem adresu e-mail [email protected]. Powinieneś otrzymać kod podarunkowy, który aktywuje bezpłatną wersję próbną VPN, gdy tylko użyjesz go do zarejestrowania konta.

Najlepsze bezpłatne wersje próbne VPN w 2023 roku

Jeśli jednak nie możesz lub nie chcesz korzystać z karty kredytowej, wszystkie wymienione sieci VPN obsługują alternatywne metody płatności. Na przykład NordVPN akceptuje płatności PayPal, Google Pay, Amazon Pay i kryptowaluty.

Podobnie, technicznie można wypróbować wszystkie usługi VPN bez ryzyka z gwarancją zwrotu pieniędzy, korzystając z innych opcji płatności niż karta kredytowa. Oto szczegółowa lista metod płatności obsługiwanych przez każdą z oferowanych sieci VPN:

NordVPNSurfsharkPrivateVPNExpressVPNCyberGhostAtlas VPN
Marka
Opcje płatnościPaypalGoogle PayAmazon PayKarta kredytowaKryptowalutyPaypalGoogle PayKryptowalutyKarta kredytowaPaypalPasekKarta kredytowaPaypalKarta kredytowaKryptowalutyKarta kredytowaPaypalAmazon PayKryptowalutyPaypalGoogle PayKarta kredytowa

Czy darmowe wersje próbne VPN są bezpieczne?

Tak, bezpłatne wersje próbne VPN są całkowicie bezpieczne. Ich twórcy są ekspertami w swojej dziedzinie i dostarczają tylko wysokiej jakości usługi, które można testować bezpłatnie przez ograniczony czas. Ponadto sami przetestowaliśmy wszystkich dostawców wymienionych w tym artykule i możemy potwierdzić, że nie ma żadnych problemów ani niebezpieczeństw związanych z korzystaniem z nich.

Bezpłatne wersje próbne pozwalają użytkownikom doświadczyć produktów w akcji, na przykład sprawdzić prędkości, protokoły szyfrowania i flotę serwerów. Należy pamiętać, że nawet jeśli usługa jest bezpłatna, nadal działa zgodnie z polityką braku logów, więc prywatne dane są bezpieczne.

Jak działają bezpłatne wersje próbne VPN?

Ważne jest, aby pamiętać, że korzystanie z bezpłatnej wersji próbnej godnej zaufania sieci VPN jest zdecydowanie bezpieczniejsze niż wybór sieci VPN, która jest ogólnie bezpłatna. Należy pamiętać, że wątpliwi dostawcy usług VPN często oferują produkty niskiej jakości i niewiarygodne, które mogą zagrażać prywatności użytkownika. Dlatego też zdecydowanie zalecamy unikanie ich i korzystanie z bezpłatnych wersji próbnych.

Wypróbuj najbezpieczniejszą sieć VPN w ramach bezpłatnej wersji próbnej

NordVPN to najlepsza sieć VPN na rynku, która oferuje bezpłatny 7-dniowy okres próbny dla użytkowników Androida. Zapewnia zaawansowane środki bezpieczeństwa, doskonałe prędkości i przyjazne dla portfela ceny.

 • Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa
 • Najlepsze do streamowania i torrentowania
 • Przystępna cena
Czy istnieje sieć VPN z bezpłatną wersją próbną?

Jeśli nadal nalegasz na korzystanie z usług, które w ogóle nie wymagają płatności, upewnij się, że korzystasz przynajmniej z jednej z najlepszych darmowych sieci VPN – są one zatwierdzone przez ekspertów i zapewniają godne zaufania usługi.

Wnioski

Chociaż nie ma wielu sieci VPN oferujących bezpłatną wersję próbną, te, które to robią, naprawdę pozwalają swoim użytkownikom jak najlepiej ją wykorzystać. Po szczegółowym przeglądzie możemy stwierdzić, że NordVPN i Surfshark są najlepszymi VPN z bezpłatnym okresem próbnym.

Jak skuteczne są darmowe sieci VPN?

Możesz nie tylko uzyskać 7 dni na korzystanie z usługi VPN za darmo, ale także przedłużyć ją dzięki 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy. Połączenie tych dwóch opcji daje 37 dni na korzystanie ze wszystkich funkcji VPN za darmo.

Początkujący

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Pośrednik

Średniozaawansowany przewodnik po Blockchainie i kryptowalutach

Ekspert

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept
Reject