Jak zmienić lokalizację na iPhonie w 2023 roku

Początkujący

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Pośrednik

Średniozaawansowany przewodnik po Blockchainie i kryptowalutach

Ekspert

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Czy można sfałszować swoją lokalizację na iPhonie?

Tak, możesz sfałszować swoją lokalizację na iPhonie, korzystając z VPN, który pozwoli ci połączyć się z serwerem w innym kraju, aby twój iPhone otrzymał adres IP z tego regionu. Dzięki temu będzie się wydawać, że znajdujesz się w tym kraju, co pozwoli ominąć ograniczenia regionalne i sfałszować lokalizację iPhone’a.

Jak sprawdzić, czy sieć VPN działa na telefonie iPhone?

Jeśli użyłeś VPN do połączenia się z serwerem w innym kraju, ale nadal nie możesz odblokować żądanych treści, sprawdź adres IP swojego iPhone’a. Możesz to zrobić, wyszukując Co to jest mój adres IP w Google i sprawdzając, czy jest on zgodny z adresem IP w sieci VPN.

Jaka jest najlepsza sieć VPN dla iPhone’a?

NordVPN to nasz wybór najlepszej sieci VPN na iPhone’a, ponieważ ma najlepszą aplikację na iOS, jaką testowaliśmy. Jest naprawdę łatwy w użyciu i ma szereg dodatkowych funkcji, w tym wyłącznik awaryjny, który nie jest dostępny w wielu aplikacjach VPN na iOS.

Czy mogę ręcznie zmienić lokalizację na telefonie iPhone?

Lokalizację można zmienić w ustawieniach iPhone’a i w ustawieniach App Store. Aby jednak uzyskać dostęp do treści lub pobierać aplikacje z tej lokalizacji, konieczne będzie utworzenie nowego konta Apple ID. Na szczęście zmiana adresu IP jest niezwykle prosta. Wystarczy pobrać niezawodną sieć VPN, połączyć się z serwerem w preferowanej lokalizacji i ominąć te ograniczenia.

Jak zmienić lokalizację iPhone’a bez VPN?

Zmiana lokalizacji iPhone’a bez VPN jest dość prosta. Nawet jeśli nie będzie on zasilany przez zalety VPN, lokalizację można zmienić, dostosowując ustawienia urządzenia – ręcznie wprowadzając nową lokalizację lub umożliwiając iPhone’owi automatyczne wykrywanie lokalizacji.

Czy zmiana lokalizacji w telefonie iPhone jest legalna?

Tak, zmiana lokalizacji na telefonie iPhone jest całkowicie legalna. To znaczy, jeśli korzystasz z VPN. Należy jednak pamiętać, że nie można dokonywać zakupów w sklepie Apple App Store bez ważnej metody płatności i adresu z tego regionu.

Może istnieć wiele powodów, dla których chcesz zmienić lokalizację Apple. Najczęściej robi się to w celu ominięcia ograniczeń geograficznych na platformach takich jak Netflix, HBO, Disney+ itp. i uzyskania dostępu do treści z całego świata. Ponadto, zmieniając lokalizację iPhone’a, można ukryć swoją rzeczywistą lokalizację przed hakerami lub wścibskimi osobami i chronić swoją prywatność w Internecie.

Chociaż Apple nie ułatwia tego zadania, dobrą wiadomością jest to, że wystarczy renomowana sieć VPN. Zapewni ci nowy adres IP z wybranej lokalizacji i zaszyfruje twoje dane, dzięki czemu będziesz mógł uzyskać dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi, zachowując bezpieczeństwo.

Jak zmienić lokalizację na telefonie iPhone

Dlatego w tym przewodniku wyjaśnimy, jak zmienić lokalizację na iPhonie za pomocą VPN i co zrobić, jeśli nie możesz go uruchomić.

Jak zmienić lokalizację na iPhonie za pomocą VPN?

 • Wybierz renomowaną sieć VPN z aplikacją na iOS. Polecamy NordVPN – OSZCZĘDNOŚĆ 63%.
 • Pobierz i zainstaluj oprogramowanie oraz zakończ proces rejestracji.
 • Połącz się z serwerem w wybranej lokalizacji.
 • Ciesz się dostępem do treści, witryn i usług z innej części świata.

Dlaczego miałbyś zmieniać lokalizację swojego iPhone’a?

Mimo że iPhone’y mają pewne funkcje bezpieczeństwa, VPN jest niezbędnym narzędziem cyberbezpieczeństwa dla każdego urządzenia Apple. Oto główne zalety zmiany lokalizacji iPhone’a za pomocą VPN:

Jak zmienić lokalizację VPN?
 • Dostęp do różnych wersji ulubionych usług streamingowych. Większość platform streamingowych, w tym Netflix, Amazon Prime Video i Disney Plus, oferuje różne katalogi treści w każdym kraju, aby zachować zgodność z lokalnymi przepisami licencyjnymi i prawami do dystrybucji. Zmiana adresu IP w telefonie iPhone pozwala ominąć ograniczenia regionalne i odblokować różne biblioteki treści.
 • Dostęp do usług streamingowych, które nie są dostępne tam, gdzie jesteś. Niezależnie od tego, czy chcesz oglądać BBC iPlayer spoza Wielkiej Brytanii, czy HBO Max spoza USA, zmiana lokalizacji odblokuje cały świat usług streamingowych, które w przeciwnym razie nie byłyby dla ciebie dostępne.
 • Zmiana adresu IP w aplikacjach. Istnieje wiele aplikacji, które sprawdzają, gdzie jesteś na świecie, w tym gry oparte na lokalizacji, takie jak Pokemon Go, a także aplikacje randkowe i aplikacje społecznościowe, takie jak Tinder, Snapchat i My Friends.
 • Praca zdalna. Możesz bezpiecznie pozostać w kontakcie z systemami roboczymi, nie narażając się na zagrożenia.
Czy mogę zmienić lokalizację telefonu za pomocą VPN?
 • Dostęp do tańszych ofert. Często można uzyskać dostęp do tańszych lotów i hoteli w różnych krajach. Zmiana adresu IP umożliwi więc dostęp do różnych ofert z innych części świata, pozwalając zaoszczędzić trochę pieniędzy.
 • Zachowanie prywatności swojej lokalizacji. Jeśli martwisz się, że aplikacje takie jak Google, Facebook i Instagram wiedzą, gdzie jesteś, możesz użyć VPN, aby ukryć swoją prawdziwą lokalizację.
 • Ruch internetowy będzie szyfrowany. Oznacza to, że nie mogą uzyskać do niego dostępu hakerzy, organy rządowe ani reklamodawcy. Jest to szczególnie ważne w przypadku iPhone’a, ponieważ częściej używasz go do łączenia się z publicznym Wi-Fi, gdy jesteś poza domem. W końcu te połączenia są zwykle niezabezpieczone i ułatwiają cyberprzestępcom włamanie się do twoich danych osobowych.

A jakby tego było mało, VPN zapobiega również ograniczaniu prędkości przez dostawcę usług internetowych (ISP).

Jak sfałszować swoją lokalizację na iPhonie?

Najlepsze sieci VPN do zmiany lokalizacji na iPhonie

Istnieje szeroki wybór, jeśli chodzi o sieci VPN. Ale nie wszystkie VPN działają na iPhonie. I nie tylko to, ale funkcje, szybkość, a nawet oferowane zabezpieczenia różnią się znacznie w zależności od dostawcy.

Na szczęście przetestowaliśmy wiele sieci VPN i stworzyliśmy listę najlepszych VPN do zmiany lokalizacji na iOS. Każda z nich oferuje doskonałe bezpieczeństwo, szybkie prędkości i mnóstwo dodatkowych funkcji, a także łatwą w użyciu aplikację na iPhone’a. A co najlepsze, wszystkie są objęte 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy, dzięki czemu można je wypróbować przed zobowiązaniem się do długoterminowego planu płatności.

Jak zmienić lokalizację iPhone'a bez VPN za darmo?

Koniecznie sprawdź nasz przewodnik po najlepszych sieciach VPN dla iPhone’a.

Możesz też sprawdzić naszą listę ulubionych sieci VPN do zmiany lokalizacji na iPhonie:

 1. NordVPN – najlepsza sieć VPN do zmiany lokalizacji na iPhonie z ponad 5500 serwerami na całym świecie
 2. Surfshark – niedrogi VPN z aplikacją na iOS i nieograniczoną liczbą połączeń
 3. Atlas VPN – bogata w funkcje sieć VPN do zmiany lokalizacji iPhone’a

Jak zmienić lokalizację na iPhonie bez jailbreakingu?

Czy VPN może zmienić lokalizację kraju?

Zmiana lokalizacji na iPhonie jest naprawdę prosta. Nie musisz nawet pobierać aplikacji do jailbreakingu na swoje urządzenie. Wystarczy postępować zgodnie z naszymi instrukcjami krok po kroku:

 1. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN ze sklepu Apple App Store. Polecamy NordVPN, ponieważ ma doskonałą aplikację na iOS.
 2. Połącz się z serwerem w wybranej lokalizacji.
 3. Wyczyść pamięć podręczną i pliki cookie iPhone’a. Mogą one zawierać pewne informacje identyfikujące rzeczywistą lokalizację użytkownika.
 4. Zacznij uzyskiwać dostęp do żądanych treści.

Ten przewodnik krok po kroku działa również ze smartfonami z systemem Android, takimi jak Samsung, Google czy OnePlus.

Jak zmienić adres IP na iPhonie?

Jak sprawdzić, czy sieć VPN działa?

Aby upewnić się, że używana sieć VPN działa, zalecamy jej przetestowanie:

 1. Zanotuj swój adres IP przed nawiązaniem połączenia VPN.
 2. Połącz się z wybranym serwerem VPN i przejdź do strony testu IP, aby sprawdzić adres IP.
 3. Jeśli połączenie VPN zostanie nawiązane pomyślnie, pojawi się nowy adres IP, co oznacza, że sieć VPN działa.

To wszystko! Teraz możesz bezpiecznie przeglądać strony z wybranej lokalizacji.

Jak mogę oszukać lokalizację mojego telefonu?

Czy można zmienić lokalizację GPS w telefonie iPhone?

Istnieje wiele przewodników i aplikacji oferujących zmianę lokalizacji GPS na iPhonie. Przetestowaliśmy je wszystkie – i jeszcze nie znaleźliśmy opcji, która niezawodnie działa z najpopularniejszymi aplikacjami na świecie.

Dzieje się tak, ponieważ Apple jest znane ze swojego zamkniętego ekosystemu z wieloma ograniczeniami. Metody, które działają na urządzeniach z Androidem i komputerach z systemem Windows, nie zawsze działają na iPhonie. Oczywiście nie powstrzymuje to twórców aplikacji przed tworzeniem dziesiątek aplikacji “zmień lokalizację GPS iPhone’a” w App Store.

Jak zmienić lokalizację telefonu komórkowego?

Oczywiście obietnice są puste. Niektóre aplikacje działają wyłącznie jako sztuczki, mające na celu tworzenie fałszywych zrzutów ekranu z Hawajów, inne są bardziej złośliwe – proszą o zapłacenie pieniędzy za usługę, której tak naprawdę nie mogą zapewnić. W takim przypadku zalecamy skorzystanie z niezawodnej usługi VPN, takiej jak NordVPN.

Istnieją pewne sposoby, które faktycznie mogą zadziałać, ale będą one również wymagały jailbreakingu iPhone’a w celu uzyskania dostępu do aplikacji takich jak iOS Roaming Guide. Jednak jailbreaking jest ryzykownym procesem i nawet wtedy nie ma 100% gwarancji, że faktycznie zadziała zgodnie z zamierzeniami. Doświadczyliśmy spadków połączeń i ciągłego niebezpieczeństwa przyłapania i trwałego zablokowania naszych kont.

Jak sfałszować swoją lokalizację na iOS 15?

Chociaż teoretycznie możliwa jest zmiana lokalizacji GPS iPhone’a, należy przygotować się na wiele fałszywych aplikacji lub trudnych procesów, które nie gwarantują pełnego działania.

Czy zmiana lokalizacji w telefonie iPhone jest legalna?

Zmiana lokalizacji na telefonie iPhone jest całkowicie legalna. To znaczy, jeśli korzystasz z VPN. Należy jednak pamiętać, że nie można dokonywać zakupów w sklepie Apple App Store bez ważnej metody płatności i adresu z tego regionu.

Nie możesz zmienić lokalizacji na iPhonie za pomocą VPN?

Jeśli pobrałeś VPN z Apple App Store i nadal nie możesz zmienić swojej lokalizacji, może to oznaczać, że Twoja sieć VPN nie działa lub że połączyłeś się z serwerem w niewłaściwym regionie.

Zmiana lokalizacji iPhone'a za pomocą darmowej sieci VPN

Jeśli wykluczyłeś te rzeczy, możesz doświadczać jednego z poniższych problemów:

 • Masz starszego iPhone’a, iPada lub iPoda, który nie jest już kompatybilny z Twoją siecią VPN.
 • Twój prawdziwy adres IP może wyciekać.
 • Pliki cookie na telefonie iPhone mogą pokazywać prawdziwą lokalizację użytkownika.
 • Sieć VPN nie może ominąć ograniczeń regionalnych dla witryny lub usługi, do której chcesz uzyskać dostęp.
 • Lokalizacja GPS na telefonie iPhone nie jest zgodna z adresem IP w sieci VPN.
Nie możesz zmienić lokalizacji iPhone'a za pomocą VPN?

Aby rozwiązać te problemy, wypróbuj następujące opcje:

 • Upewnij się, że masz włączone ustawienia ochrony przed wyciekiem IP w swojej sieci VPN.
 • Użyj innej przeglądarki.
 • Wyczyść pamięć podręczną i pliki cookie.
 • Połączenie z innym serwerem.
 • Skontaktuj się z zespołem obsługi klienta VPN.

Jeśli to wszystko zawiedzie, być może nadszedł czas, aby zaktualizować VPN. Aby uzyskać rekomendacje, sprawdź naszą listę najlepszych VPN dla iPhone’ów wcześniej w tym przewodniku.

Czy zmiana lokalizacji na iPhonie jest legalna?

Zmiana lokalizacji na iPhonie za pomocą NordVPN

NordVPN zapewni ci nowy adres IP w wybranej lokalizacji – dostęp do witryn i usług w regionie oraz bezpieczne szyfrowanie danych.

 • Stabilne połączenie
 • Szybkie prędkości
 • Duża flota serwerów

Zmiana lokalizacji iPhone’a za pomocą darmowej sieci VPN

Czy można zmienić lokalizację GPS w telefonie iPhone?

Chociaż niektóre darmowe sieci VPN na iPhone’a mogą pomóc w zmianie adresu IP, nie jest to coś, co byśmy polecali. Darmowe sieci VPN zazwyczaj nie mają aplikacji na iOS. A nawet jeśli uda ci się znaleźć taką, która działa na twoim iPhonie, będzie ona wolniejsza i będzie miała znacznie mniej funkcji niż płatna usługa.

Co bardziej niepokojące, darmowe sieci VPN są mniej bezpieczne, ponieważ często zarabiają na sprzedaży danych klientów stronom trzecim. I często mają limity danych, które ograniczają zakres korzystania z VPN.

Jeśli chcesz wypróbować darmową sieć VPN dla swojego iPhone’a, Atlas VPN i ProtonVPN mają aplikacje dostępne w Apple App Store. Będziesz mógł łatwo zmienić swoją lokalizację na iPhonie 11, 12,13 i wszystkich innych wcześniejszych lub późniejszych modelach. Należy jednak pamiętać, że darmowe sieci VPN mają zazwyczaj bardzo niewiele lokalizacji serwerów do wyboru. Ogranicza to opcje dostępu do treści z ograniczeniami geograficznymi.

Jak sprawdzić, czy sieć VPN działa?

Aby temu zaradzić, można zdecydować się na dostawców freemium, takich jak NordVPN lub Surfshark, którzy oferują bezpłatne wersje próbne i 30-dniowe gwarancje zwrotu pieniędzy:

 • NordVPN oferuje bezpłatny 7-dniowy okres próbny i 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Aby skorzystać z tej oferty, wystarczy pobrać aplikację NordVPN, utworzyć konto i rozpocząć bezpłatny okres próbny.
 • Surfshark oferuje również 7-dniową bezpłatną wersję próbną i 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Aby skorzystać z oferty, wystarczy pobrać aplikację Surfshark i utworzyć nowe konto.

Wnioski

Jak zmienić lokalizację iPhone'a bez jailbreakingu

Chociaż zmiana adresu IP na iPhonie może wydawać się trudna, w rzeczywistości jest naprawdę łatwa. I można to zrobić bez jailbreakowania urządzenia lub pobierania aplikacji GPS spoofing, która może być zawodna, a nawet niebezpieczna.

Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać silną aplikację VPN ze sklepu Apple App Store i użyć jej do połączenia się z serwerem w wybranej lokalizacji. Otrzymasz wtedy adres IP z tego kraju, co pozwoli ci ominąć ograniczenia regionalne w usługach streamingowych, systemach pracy i aplikacjach.

Najlepsze usługi VPN do zmiany lokalizacji iPhone'a

Jakby tego było mało, VPN poprawia również bezpieczeństwo online, szyfrując dane, dzięki czemu są one bezpieczne przed hakerami internetowymi i innymi stronami trzecimi. Pomoże ci również uniknąć dławienia połączeń przez dostawców usług internetowych i zapewni ci bezpieczeństwo, jeśli połączysz się z publicznym Wi-Fi podczas korzystania z iPhone’a.

Czy ten przewodnik odpowiedział na wszystkie pytania dotyczące zmiany lokalizacji iPhone’a? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej, jeśli potrzebujesz dalszych wskazówek, a jeden z naszych ekspertów może Ci pomóc.

Początkujący

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Pośrednik

Średniozaawansowany przewodnik po Blockchainie i kryptowalutach

Ekspert

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept
Reject