Najlepsze blokery reklam dla Twitcha w 2023 roku

Początkujący

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Pośrednik

Średniozaawansowany przewodnik po Blockchainie i kryptowalutach

Ekspert

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Jak zatrzymać reklamy na Twitchu?

Aby uniemożliwić reklamom rujnowanie wrażeń ze streamowania na Twitchu, można skorzystać z niezawodnego narzędzia do blokowania reklam. Naszą najlepszą propozycją jest funkcja ochrony przed zagrożeniami NordVPN. Dzięki temu blokerowi reklam będziesz w stanie uniknąć złośliwych wyskakujących okienek, reklam wideo i wielu innych zagrożeń online podczas streamowania lub przeglądania Internetu. Dzięki temu oglądanie będzie znacznie przyjemniejsze, a połączenie szybsze.

Czy można pozbyć się wszystkich reklam na Twitchu?

Dzięki najlepiej ocenianemu i niezawodnemu blokerowi reklam powinieneś być w stanie pozbyć się większości, jeśli nie wszystkich reklam Twitch. Dzięki temu streamowanie będzie przyjemniejsze i bardziej płynne. Zalecamy zainwestowanie w bloker reklam, taki jak NordVPN Threat Protection, dzięki czemu nie tylko uzyskasz najwyżej oceniany bloker reklam, ale także narzędzie VPN dla większej różnorodności treści.

Czym jest błąd fioletowego ekranu Twitcha i jak go naprawić?

Błąd fioletowego ekranu Twitcha pojawia się podczas oglądania streamów w przeglądarce i oznacza, że używana blokada reklam zakłóca działanie skryptów Twitcha. Istnieje kilka sposobów na naprawienie tego problemu, możesz zacząć od wyłączenia programu blokującego reklamy, zmiany na inny program blokujący reklamy, taki jak NordVPN Threat Protection, lub korzystania z aplikacji Twitch, aby wyświetlać mniej reklam.

Wraz z pojawieniem się większej liczby reklam na Twitchu, nic dziwnego, że pojawiła się również potrzeba niezawodnego blokera reklam. Reklamy wideo na początku, śródrolle, a nawet głośne reklamy straszące skokami są uciążliwe dla oglądania i mogą odwrócić widzów od platformy.

Inwestując w niezawodny i bezpieczny bloker reklam dla Twitcha, możesz uniknąć wszystkich irytujących reklam nękających platformę. Ponadto, najlepiej oceniany bloker reklam zapobiegnie również innym zagrożeniom internetowym atakującym dane i bezpieczeństwo urządzenia.

W tym artykule przedstawimy najlepiej oceniane programy do blokowania reklam dla Twitcha oraz sposoby na pozbycie się reklam Twitcha. Dzięki temu możesz nadal cieszyć się godzinami strumieniowania treści bez reklam i bez innych zakłóceń.

Czy istnieje AdBlock do blokowania Twitcha?

Top 5 najlepszych blokerów reklam Twitcha w 2023 roku

 1. NordVPN Threat Protection – ogólnie najlepszy bloker reklam dla Twitcha
 2. Total Adblock – godny zaufania bloker reklam dla streamów Twitcha
 3. Surfshark CleanWeb – niedrogi bloker reklam dla Twitcha
 4. Atlas VPN SafeBrowser – bezpieczny bloker reklam z VPN
 5. Proton VPN NetShield – konfigurowalny bloker reklam dla Twitcha

Czego szukać w najlepszym blokerze reklam dla Twitcha?

Jaki AdBlock działa na Twitch Firefox?

Wybór najlepszego dla siebie blokera reklam Twitcha może być dezorientujący. Przy dużej liczbie dostępnych dostawców trudno jest zdecydować, który z nich oferuje wszystkie potrzebne funkcje i ochronę. Oto lista głównych kryteriów, na które należy zwrócić największą uwagę:

 • Blokowanie reklam na Twitchu. Wybierz bloker reklam, który jest w stanie blokować zwłaszcza reklamy wideo i elementy śledzące. Ponadto najlepiej oceniane programy do blokowania reklam będą blokować różne złośliwe reklamy i inne zagrożenia online.
 • Aplikacje lub rozszerzenia dla urządzeń. Zanim ślepo wybierzesz najpopularniejszy bloker reklam na rynku, powinieneś upewnić się, że będzie on działał z preferowaną przeglądarką do oglądania strumieni Twitch i jest kompatybilny z systemem operacyjnym twojego urządzenia.
 • Dodatkowe funkcje. Blokowanie reklam nie jest jedyną funkcją, na którą warto zwrócić uwagę przy wyborze ad blockera. Uzyskanie wysoko ocenianego i niezawodnego blokera reklam z dołączonym narzędziem VPN lub programem antywirusowym zapewni dodatkową ochronę danych i bezpieczeństwa urządzenia.
 • Cena. Wybierz bloker reklam na podstawie wartości, jaką oferuje za swoje pieniądze. Tylko dlatego, że jeden jest drogi, nie oznacza, że spełni twoje potrzeby, a nawet ma potrzebne funkcje.
Czy można wyłączyć reklamy na Twitchu?

Najlepszy bloker reklam dla Twitcha – nasza szczegółowa lista

Nasza lista 5 najlepszych blokerów reklam składa się tylko z wypróbowanych i przetestowanych blokerów reklam, które faktycznie działają z blokowaniem reklam Twitch. Czytaj więc dalej, aby dowiedzieć się więcej o każdym dostawcy i znaleźć tego, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Jak odblokować YouTube

1. NordVPN Threat Protection – najlepszy bloker reklam z VPN dla Twitcha ogólnie

Top 5 najlepszych blokerów reklam Twitcha

NordVPN Threat Protection to najlepszy program do blokowania reklam w serwisie Twitch. Niezależnie od tego, czy są to reklamy wideo, elementy śledzące czy złośliwe oprogramowanie, ten bloker reklam skutecznie je zablokuje i sprawi, że streamowanie będzie szybkie i wolne od opóźnień.

Blokowanie reklam w serwisie Twitch. NordVPN Threat Protection blokuje reklamy na poziomie DNS. Ten bloker reklam z łatwością blokuje reklamy wideo i elementy śledzące w serwisie Twitch. Ponadto możesz mieć pewność, że będzie on również chronił Cię przed wyskakującymi okienkami, złośliwymi banerami i zagrożeniami złośliwym oprogramowaniem.

Funkcje. Ten bloker reklam może usuwać parametry śledzenia dołączone do linków URL, aby zwiększyć prywatność przeglądania. Ponadto blokuje złośliwe oprogramowanie i zapobiega pobieraniu zainfekowanych plików, a funkcje ochrony można dostosować. Po włączeniu blokowania reklam będziesz mógł znacznie szybciej ładować strony i otrzymywać 7-dniowe podsumowanie ochrony wszystkich zablokowanych reklam.

Najlepsze programy do blokowania reklam dla Twitcha

Kompatybilność. Blokadę reklam Threat Protection można uzyskać za pomocą aplikacji NordVPN na urządzenia z systemem Windows, macOS, Linux, Android i iOS. Ponadto dostępne są rozszerzenia do przeglądarek Chrome, Firefox i Edge ułatwiające korzystanie z aplikacji.

Cena. Możesz kupić ten ad blocker z VPN już za 3,29 USD/miesiąc i uzyskać 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy bez ryzyka. Co więcej, możesz skorzystać z 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego NordVPN, aby sprawdzić, czy ten ad blocker jest naprawdę najlepszy do blokowania reklam Twitch.

Dowiedz się więcej o pełnym pakiecie funkcji w recenzji NordVPN Threat Protection.

Czy korzystanie z AdLock jest bezpieczne?

Plusy

 • Blokuje reklamy i elementy śledzące w Twitchu.
 • Funkcja przycinania adresów URL
 • Blokowanie złośliwych witryn
 • W zestawie z VPN
 • Bezpłatny 7-dniowy okres próbny

Wady

 • Brak białej listy

2. Total Adblock – godny zaufania bloker reklam dla streamów Twitcha

Czy Twitch turbo zatrzymuje reklamy?
Wersja bezpłatna:Tak (bezpłatny 7-dniowy okres próbny)
Serwery w:Litwa, Meksyk, Panama, Polska i nie tylko
Obsługa klienta:E-mail, baza wiedzy
Aktualna oferta:Zyskaj 75% ZNIŻKI na Total Adblock! 🔥

Total Adblock to świetne narzędzie do blokowania wielu różnych reklam i ochrony urządzenia przed złośliwym oprogramowaniem. Dzięki temu możesz cieszyć się płynną transmisją strumieniową i chronić siebie i swoje urządzenie przed złośliwymi zagrożeniami internetowymi.

Blokowanie reklam na Twitchu. Rozszerzenia przeglądarki Total Adblock blokują reklamy na poziomie blokowania skryptów. Podczas naszych testów rozszerzenie do Chrome skutecznie blokowało reklamy wideo, inne reklamy i elementy śledzące na Twitchu. Ponadto usuwa również wyskakujące okienka, banery i elementy śledzące innych firm.

Funkcje. Ten bloker reklam ma sekcję Akceptowane reklamy do celów dostosowywania, a użytkownik może określić, które witryny mogą nadal wyświetlać reklamy lub wyskakujące okienka. Poprawi również szybkość ładowania strony i zapewni podsumowania dotyczące liczby zablokowanych reklam i ilości zaoszczędzonych danych.

Najlepsze programy blokujące reklamy dla Twitcha 2023

Kompatybilność. Chociaż ten bloker reklam ma tylko aplikacje na urządzenia z systemem iOS i Android, nadal możesz uzyskać rozszerzenia przeglądarki na swoich komputerach. Total Adblock jest dostępny w przeglądarkach Chrome, Edge, Safari, Opera i Firefox.

Cena. Istnieje możliwość wypróbowania tego blokera reklam w ramach 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego, jednak jeśli zamierzasz korzystać z funkcji premium, możesz go kupić za 2,42 USD/miesiąc z 14-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. W przeciwnym razie możesz uzyskać ten bloker reklam w pakiecie antywirusowym z planem TotalAV Total Security za 49,00 USD rocznie.

Dowiedz się więcej o pełnym pakiecie zabezpieczeń w recenzji TotalAV.

Czy NordVPN blokuje reklamy w serwisie Twitch?

Plusy

 • Blokuje reklamy wideo i elementy śledzące na Twitchu
 • Funkcja białej listy
 • Filtry blokujące
 • Bezpłatny okres próbny

Wady

 • Aplikacje tylko dla systemów iOS i Android

3. Surfshark CleanWeb – niedrogi bloker reklam z VPN dla Twitcha

Czy Surfshark blokuje reklamy na Twitchu?
Wersja bezpłatna:Tak (bezpłatny 7-dniowy okres próbny)
Serwery w:Litwa, Meksyk, Panama, Polska i nie tylko
Obsługa klienta:Czat na żywo 24/7, e-mail, baza wiedzy, często zadawane pytania
Aktualna oferta:84% ZNIŻKI na Surfshark CleanWeb 2.0 + 2 miesiące GRATIS! 🔥

Surfshark CleanWeb to kolejny godny zaufania bloker reklam, który zapewnia płynne przesyłanie strumieniowe w serwisie Twitch. Nie tylko blokuje reklamy wideo, ale także wyskakujące okienka, elementy śledzące i chroni przed zagrożeniami złośliwym oprogramowaniem.

Blokowanie reklam na Twitchu. Surfshark CleanWeb blokuje reklamy na poziomie DNS. Tak więc, podczas testów, rozszerzenie Chrome z powodzeniem blokowało reklamy, reklamy wideo i elementy śledzące na Twitchu. Ponadto ten bloker reklam może również blokować wyskakujące okienka, banery, zgody na pliki cookie, elementy śledzące i złośliwe oprogramowanie.

Surfshark CleanWeb - niedrogi bloker reklam z VPN dla Twitcha

Cechy. Dzięki blokadzie reklam Surfshark CleanWeb możesz dostosować, które strony mogą nadal wyświetlać reklamy, zwiększyć prędkość przeglądania i korzystać z bezpiecznej wyszukiwarki. Ponadto otrzymujesz również VPN premium. Aby osłodzić ofertę, dostępne są również alerty o naruszeniach witryn internetowych i podsumowania dotyczące zablokowanych reklam, złośliwego oprogramowania i innych zagrożeń.

Kompatybilność. Z blokera reklam Surfshark CleanWeb można korzystać na różnych urządzeniach i platformach. Oryginalna wersja CleanWeb jest dostępna na urządzeniach z systemami Windows, macOS, Linux, Android, iOS i FireTV. Ulepszona wersja CleanWeb 2.0 jest dostępna tylko w rozszerzeniach przeglądarki: Chrome, Firefox i Edge.

Jak utworzyć dobre i silne hasło

Cena. Blokadę reklam można kupić w ramach subskrypcji Surfshark VPN, która kosztuje zaledwie 2,30 USD miesięcznie za nieograniczoną liczbę urządzeń. Otrzymasz również 7-dniowy bezpłatny okres próbny i 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy bez ryzyka. Alternatywnie, możesz nabyć pakiet Surfshark One z blokerem reklam, VPN i narzędziem antywirusowym za 41,88 USD/rok.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wszystkich funkcji, zapoznaj się z recenzją Surfshark One.

Surfshark CleanWeb

Plusy

 • Blokuje reklamy Twitcha, reklamy wideo i elementy śledzące.
 • Funkcja białej listy
 • Prywatna wyszukiwarka
 • Kompatybilność z różnymi platformami

Wady

 • Wersje aplikacji nie są tak dobre w blokowaniu reklam

4. Atlas VPN SafeBrowser – bezpieczny bloker reklam z VPN

Atlas VPN SafeBrowser - bezpieczny bloker reklam z VPN
Wersja bezpłatna:Nie (tylko VPN ma darmową wersję)
Serwery w:Litwa, Meksyk, Panama, Polska i nie tylko
Obsługa klienta:Czat na żywo 24/7, e-mail, baza wiedzy, często zadawane pytania
Aktualna oferta:81% OFF Atlas VPN SafeBrowse! 🔥

Atlas VPN SafeBrowser to bezpieczne rozwiązanie do blokowania reklam Twitch. Skutecznie radzi sobie z reklamami wideo i trackerami, chroni urządzenie przed złośliwym oprogramowaniem i oferuje dodatkowe korzyści VPN dla użytkowników.

Blokowanie reklam w serwisie Twitch. Wbudowany bloker reklam SafeBrowser w aplikacji Atlas VPN dla systemu Windows z łatwością blokuje reklamy wideo Twitch i wiele trackerów. Co więcej, dzięki tej blokadzie reklam można również zapobiegać trackerom innych firm i zagrożeniom złośliwym oprogramowaniem.

Funkcje. Blokada reklam Atlas VPN SafeBrowser chroni przed różnymi zagrożeniami internetowymi, w tym przed cryptojackingiem i oprogramowaniem szpiegującym, a także uniemożliwia dostęp do złośliwych stron internetowych. Ponadto otrzymujesz podsumowanie wszystkich zablokowanych reklam i elementów śledzących. Nie ma jednak funkcji białej listy.

Atlas VPN SafeBrowser

Kompatybilność. Atlas VPN SafeBrowser jest dostępny tylko jako aplikacja na urządzenia z systemem Windows, macOS, Android i iOS. Ten bloker reklam działa jednak tylko wtedy, gdy jesteś podłączony do połączenia VPN.

Cena. Blokada reklam SafeBrowser jest dostarczana z subskrypcją Atlas VPN, która kosztuje 2,05 USD miesięcznie i obejmuje do 10 urządzeń jednocześnie. Ponadto istnieje również 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy bez ryzyka, aby bezpiecznie przetestować bloker reklam dla siebie.

Dowiedz się więcej o wszystkich funkcjach, które uzyskasz dzięki tej subskrypcji VPN w recenzji Atlas VPN

Atlas VPN SafeBrowser - bezpieczny bloker

Plusy

 • Blokuje reklamy wideo Twitch i elementy śledzące
 • Ochrona przed złośliwymi witrynami
 • Blokada reklam jest dostarczana z usługą VPN
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Wady

 • Brak wersji rozszerzenia przeglądarki
 • Brak białej listy

5. Proton VPN NetShield – konfigurowalny bloker reklam dla Twitcha

Proton VPN NetShield - konfigurowalny bloker reklam dla Twitcha
Wersja bezpłatna:Nie (tylko VPN ma darmową wersję)
Serwery w:Litwa, Meksyk, Panama, Polska i nie tylko
Obsługa klienta:E-mail, baza wiedzy i najczęściej zadawane pytania
Aktualna oferta:Zyskaj do 50% zniżki na Proton VPN NetShield! 🔥

Blokada reklam Proton VPN NetShield zapobiegnie irytującym reklamom rujnującym wrażenia z oglądania ulubionych strumieni Twitch. Ponadto otrzymasz również niezawodną subskrypcję VPN.

Blokowanie reklam Twitch. Wbudowany w Proton VPN bloker reklam NetShield działa na poziomie blokowania DNS i jest w stanie blokować reklamy wideo Twitch. Ponadto może również blokować elementy śledzące i zagrożenia złośliwym oprogramowaniem.

Proton VPN NetShield

Funkcje. Istnieje możliwość dostosowania poziomów ochrony przed złośliwymi reklamami – Nie blokuj, Blokuj tylko złośliwe oprogramowanie i Blokuj złośliwe oprogramowanie, reklamy i elementy śledzące. Nie ma jednak funkcji białej listy. Co więcej, z włączonym blokowaniem reklam, cały spam, który spowalnia połączenia, zostanie zablokowany, a także otrzymasz narzędzie VPN do ochrony danych online.

Kompatybilność. Proton VPN NetShield jest dostępny tylko w aplikacji i nie obsługuje żadnych przeglądarek. Aplikację można pobrać na urządzenia z systemami Windows, macOS, Linux, Android i iOS. Ponadto, aby korzystać z blokady reklam, należy połączyć się przez tunel VPN.

Cena. Chociaż Proton VPN ma darmową wersję, aby uzyskać blokadę reklam NetShield, musisz zainwestować w płatną subskrypcję, która zaczyna się od 4,99 USD miesięcznie z maksymalnie 10 jednoczesnymi połączeniami. Ponadto można skorzystać z 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy.

Aby zapoznać się z pełnym pakietem funkcji, przejdź do naszej szczegółowej recenzji Proton VPN.

Proton VPN NetShield - konfigurowalny bloker reklam

Plusy

 • Blokuje reklamy wideo Twitch
 • Podwójna funkcja VPN
 • Blokada reklam jest dostarczana z usługą VPN
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Wady

 • Brak wersji rozszerzenia przeglądarki
 • Brak białej listy

Jak wybraliśmy i przetestowaliśmy programy blokujące reklamy na Twitchu?

Aby stworzyć listę najlepszych blokerów reklam dla Twitcha, upewniliśmy się, że przetestowaliśmy wszystkie możliwe opcje. Po wykluczeniu tych darmowych i niewiarygodnych, przetestowaliśmy zdolność tych ad blockerów do blokowania złośliwych reklam, trackerów i innych zagrożeń:

Która sieć VPN blokuje reklamy w serwisie Twitch?
 • Wyniki blokowania reklam na Twitchu. Przede wszystkim przetestowaliśmy możliwości każdego programu blokującego reklamy w zakresie blokowania reklam na Twitchu, niezależnie od tego, czy są to reklamy w środkowych rolkach, reklamy wideo przed transmisją, czy nawet wyskakujące okienka z boku.
 • Dodatkowe funkcje. Najlepsze blokery reklam będą dostarczane z dodatkami, takimi jak biała lista, ochrona przed złośliwym oprogramowaniem i zawierają VPN lub program antywirusowy, dzięki czemu możesz w pełni wykorzystać swój zakup.
 • Obsługiwany system operacyjny i przeglądarki. Inwestując w bloker reklam, warto upewnić się, że nie tylko będzie on działał z preferowanym systemem operacyjnym urządzenia, ale dodatkowo będzie działał w określonym przepływie pracy.
Jakie programy blokujące reklamy działają na Twitchu?
 • Cena. Tylko dlatego, że bloker reklam jest bardzo drogi, nie oznacza, że jest tak dobry. Jednak darmowe blokery reklam również nie są zalecane, ponieważ mogą być zainfekowane złośliwym oprogramowaniem. Dlatego wybraliśmy te, które oferują najlepszy stosunek jakości do ceny.

Dlaczego warto blokować reklamy na Twitchu?

Reklamy przynoszą Twitchowi, wielomilionowej firmie należącej do Amazona, mnóstwo pieniędzy. Jednak bycie uciążliwym dla korporacji i szerzenie antykapitalistycznego programu to nie jedyne powody, dla których warto blokować reklamy na Twitchu.

Czy istnieje program blokujący reklamy, który blokuje Twitcha?

Oto kilka innych powodów, dla których warto zaopatrzyć się w niezawodny bloker reklam Twitch:

 • Płynne strumieniowanie. Reklamy często przerywają strumienie, a im dłuższa treść, tym więcej reklam. Blokada reklam może zapobiec tym zakłóceniom, a tym samym sprawić, że całe doświadczenie strumieniowania będzie płynne, wolne od opóźnień i reklam. Dzięki temu nic nie będzie rozpraszać cię podczas oglądania kilku godzin treści.
 • Zatrzymaj reklamy subskrypcji. Twitch oferuje płatną subskrypcję oraz bezpłatną subskrypcję w ramach członkostwa Amazon Prime. Subskrypcja nie oznacza jednak, że nie napotkasz już reklam na Twitchu. Tak więc, bloker reklam chroni cię przed uciążliwymi reklamami, nawet jeśli płacisz Twitchowi pieniądze.
 • Unikaj głośnych reklam. Twitch ma kilka głośnych reklam wideo, które mogą przestraszyć i naprawdę zrujnować wrażenia z oglądania ulubionego streamera. Dzięki blokerowi reklam dla Twitcha możesz mieć pewność, że unikniesz reklam straszących skokami i będziesz mógł cieszyć się głośnymi, zabawnymi treściami od najlepszych streamerów na platformie.

Poprawka fioletowego ekranu Twitcha

Jeśli kiedykolwiek napotkałeś zniechęcający fioletowy ekran podczas oglądania transmisji na Twitchu, jest to po prostu sposób Twitcha na zażądanie zaprzestania korzystania z blokera reklam, ponieważ zakłóca on kod Twitcha.

Jak zablokować ADC na Twitchu?
Burger menu promotion social media instagram banner template set

Wszystko po to, aby platforma mogła zarabiać pieniądze, a użytkownik mógł oglądać ogromne ilości reklam, czasami może to być nawet 8 reklam z rzędu.

Nie martw się jednak, jeśli zobaczysz ten fioletowy ekran Twitcha, istnieją sposoby, aby go uniknąć i nadal zapobiegać natrętnym reklamom podczas oglądania, jak twój ulubiony streamer poddaje się kolejnemu wielodniowemu subatonowi.

Najprostszym sposobem, aby zapobiec pojawianiu się fioletowego ekranu Twitcha, jest zmiana programu blokującego reklamy. Być może korzystałeś z darmowego lub mniej niezawodnego narzędzia. Dlatego też zainwestowanie w sprawdzonego i zaufanego dostawcę premium może zapewnić skuteczne blokowanie reklam. Naszym najlepszym wyborem dla najlepszego blokera reklam jest NordVPN Threat Protection.

Jakie programy blokujące reklamy działają na Twitchu?

Co więcej, Twitch zazwyczaj wyświetla najwięcej reklam osobom w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech i podobnych krajach. Tak więc, jeśli masz VPN z blokadą reklam, po prostu zmień kraj połączenia na taki, który wyświetla mniej reklam, na przykład Litwa, Meksyk, Panama, Polska lub inne podobne lokalizacje.

Możesz także spróbować oglądać transmisje w trybie incognito, który wydaje się działać całkiem dobrze, gdy próbujesz uniknąć reklam i fioletowego ekranu. Inne popularne opcje obejmują korzystanie z aplikacji Twitch lub alternatywnych witryn do przesyłania strumieniowego.

Wreszcie, możesz także zasubskrybować swoich ulubionych streamerów Twitcha w zamian za obietnicę, że nigdy nie zobaczysz reklam. Jest jednak bardzo prawdopodobne, że nadal będziesz widzieć reklamy. Blokowanie reklam jest więc najlepszym sposobem na oglądanie nieprzerwanych transmisji na Twitchu.

Czy istnieje program blokujący reklamy, który blokuje Twitcha?

Wnioski

Najlepszym sposobem na zapobieganie irytującym reklamom wideo jest uzyskanie niezawodnego i bezpiecznego blokera reklam dla Twitcha. Reklamy strumieniowe Twitch są nie tylko irytujące, ale mogą być również złośliwe, więc ochrona danych i urządzenia jest najlepszym rozwiązaniem.

Jakie kraje blokują reklamy na Twitchu?

Naszym najlepszym kandydatem jest NordVPN Threat Protection. Ten bloker reklam zwalcza reklamy wideo, elementy śledzące, wyskakujące okienka i inne złośliwe zagrożenia internetowe. Ponadto poprawia komfort przeglądania i przesyłania strumieniowego.

Co więcej, blokada reklam NordVPN Threat Protection jest dostarczana z usługą VPN, dzięki czemu można również szyfrować dane online i omijać geograficzne blokady treści. Ten bloker reklam oferuje duży stosunek jakości do ceny i chroni dane oraz urządzenie przed cyberzagrożeniami.

Początkujący

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Pośrednik

Średniozaawansowany przewodnik po Blockchainie i kryptowalutach

Ekspert

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept
Reject