Jak odblokować YouTube i oglądać filmy zablokowane w Twoim kraju?

Początkujący

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Pośrednik

Średniozaawansowany przewodnik po Blockchainie i kryptowalutach

Ekspert

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Które kraje zakazały YouTube?

YouTube został zablokowany w następujących krajach: Chiny, Erytrea, Iran, Korea Północna, Sudan Południowy, Sudan, Syria, Tadżykistan, Turkmenistan

Jak odblokować YouTube, jeśli jest zablokowany przez administratora?

Użyj VPN, aby ominąć zaporę sieciową. Należy pamiętać, że działa to tylko wtedy, gdy sieci VPN nie są blokowane przez administratora sieci.
Użyj serwera proxy, aby obejść czarną listę administratora. Pamiętaj jednak, że administratorzy będą mogli zobaczyć, co oglądasz.

Czy odblokowanie YouTube jest bezpieczne?

Tak. Pod warunkiem, że korzystasz z VPN, odblokowanie YouTube powinno być całkowicie bezpieczne. VPN nie tylko odblokuje dla ciebie dowolny film z YouTube, ale także zaszyfruje wszystko, co robisz, dzięki czemu możesz pozostać anonimowy i zachować prywatność swojej aktywności. Nie tylko ochroni cię przed hakerami i innymi szpiegami z zewnątrz, ale także sprawi, że administratorzy szkoły lub pracy nie będą mogli zobaczyć, co robisz, a ty będziesz wolny od nadzoru rządowego.

Dlaczego niektóre filmy z YouTube nie są widoczne?

Niektóre filmy na YouTube są ograniczone, ponieważ zawierają treści wrażliwe na wiek. Zaloguj się więc na swoje konto osobiste i wyszukaj film, który chcesz obejrzeć.

Niektóre filmy z YouTube są dostępne tylko w wybranych regionach ze względu na prawa licencyjne lub cenzurę. Podobnie, wiele szkół i biur zablokowało YouTube, aby uniemożliwić uczniom i pracownikom luzowanie. To niesprawiedliwe!

Na szczęście pomoc jest w zasięgu ręki. W tym przewodniku zebraliśmy wiele wskazówek i sztuczek, które pomogą ci odblokować YouTube i oglądać treści wideo, które chcesz. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się oglądać YouTube za pomocą VPN, proxy, czy czegoś innego – mamy dla Ciebie wszystko! Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o odblokowywaniu YouTube.

Jak odblokować YouTube

Jak odblokować filmy na YouTube w swoim kraju – prosty sposób

Najbardziej skutecznym i niezawodnym sposobem na oglądanie zakazanych filmów z YouTube jest korzystanie z VPN. Wirtualna sieć prywatna oszuka YouTube, zmieniając lokalny adres IP. To sprawi, że założą, że oglądasz wideo z innego kraju. Dzięki temu będziesz mieć nie tylko bezpieczną sieć, ale także dostęp do pożądanych treści.

Jak bezpiecznie torrentować

 1. Zdobądź niezawodną sieć VPN. Polecamy NordVPN, światowego lidera w dziedzinie usług VPN.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację.
Jak oglądać zablokowany YouTube
 1. Połącz się z serwerem w odpowiednim regionie. VPN działa poprzez ukrywanie adresu IP komputera. Odbywa się to poprzez kierowanie ruchu internetowego przez inny region, co pozwala na wyświetlanie zablokowanych lub ograniczonych regionalnie treści na komputerze. Jeśli jednak sieć VPN przekierowuje ruch przez region, w którym nie można uzyskać dostępu do filmu YouTube, który próbujesz wyświetlić, nie będziesz mieć do niego dostępu. Na szczęście większość sieci VPN pozwala wybrać region, przez który ma być kierowany ruch. Aby dowiedzieć się, jak to zrobić, zapoznaj się z naszym przydatnym przewodnikiem na temat zmiany lokalizacji VPN.

Jak wysłać anonimową wiadomość e-mail

Jak odblokować filmy na YouTube
 1. Upewnij się, że Twój ruch jest kierowany przez VPN. Otwórz aplikację VPN i włącz ją, aby upewnić się, że sieć VPN jest aktywowana dla bieżącego połączenia internetowego.
 2. Przejdź do serwisuYouTube i znajdź film, który chcesz odblokować. Otwórz aplikację YouTube lub przejdź do www.youtube.com i wyszukaj ograniczone wideo, które chcesz obejrzeć. Tak długo, jak żądany film nie jest zablokowany w regionalnej lokalizacji VPN, powinieneś być w stanie znaleźć żądany film lub kanał bez żadnych trudności. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie możesz znaleźć poszukiwanych treści, spróbuj zmienić informacje o kraju i ponownie odświeżyć stronę.
 3. Kliknij film, który chcesz obejrzeć. Jeśli wideo jest dozwolone w regionie VPN, wideo powinno zacząć się odtwarzać. Jeśli tak się nie stanie, konieczne może być sprawdzenie ustawień regionalnych VPN.
VPN dla YouTube

VPN dla YouTube: najważniejsze funkcje

Jeśli chcesz użyć VPN do odblokowania filmów z YouTube, musisz zwrócić uwagę na kilka naprawdę ważnych funkcji, w tym:

Jak utworzyć dobre i silne hasło

 • Szybkość VPN: filmy z YouTube wymagają dużych prędkości do płynnego przesyłania strumieniowego, dlatego ważne jest, aby wybrać szybką sieć VPN.
 • Poświadczenia bezpieczeństwa: Zwłaszcza jeśli przebywasz w kraju, który zakazał korzystania z YouTube, upewnij się, że masz VPN, który chroni Twoją tożsamość online.
Jak odblokować YouTube w szkole lub pracy?
 • Obsługiwany sprzęt: Jeśli chcesz oglądać odblokowane filmy z YouTube na telefonie komórkowym, telewizorze Smart TV, odtwarzaczu strumieniowym lub konsoli do gier, upewnij się, że wybierasz VPN, który działa na urządzeniach, z których planujesz korzystać.
 • Reputacja VPN: Zawsze ważne jest, aby wybrać VPN, który ma dobrą reputację i solidną ofertę obsługi klienta na wypadek jakichkolwiek problemów.

Jak odblokować YouTube w szkole lub pracy?

 Odblokowanie YouTube za pomocą serwera proxy

Jeśli Twoja szkoła lub miejsce pracy zablokowało filmy z YouTube, najlepszym sposobem na to jest użycie VPN do odblokowania zastrzeżonych treści. Wystarczy postępować zgodnie z powyższymi instrukcjami krok po kroku, aby dowiedzieć się, jak to zrobić. Jeśli jednak zespół administracyjny szkoły lub biura zablokował filmy z YouTube, czasami może być trudno uzyskać VPN.

1. Odblokowanie YouTube za pomocą serwera proxy

Serwer proxy działa w podobny sposób jak VPN, ponieważ kieruje ruch przez serwer, aby wyglądał tak, jakbyś był w innej lokalizacji. Pozwala to ominąć zapory sieciowe i geograficzne ograniczenia treści.

Odblokuj YouTube za pomocą rozszerzeń przeglądarki

Jednak w przeciwieństwie do VPN, większość serwerów proxy nie szyfruje danych, więc nie są one tak bezpieczne. Oznacza to, że ktoś może szpiegować twoje działania online. Będziesz też bardziej narażony na włamania do danych i inne zagrożenia online.

Ale jeśli wszystko, co chcesz zrobić, to oglądać filmy z YouTube z ograniczeniami regionalnymi, serwer proxy jest z pewnością łatwym sposobem na zrobienie tego.

Dlaczego filmy na YouTube są blokowane?

Istnieją trzy główne typy serwerów proxy:

 • Internetowe serwery proxy
 • Dodatki do przeglądarki
 • Serwery proxy SOCKS można ręcznie skonfigurować w przeglądarce.

Istnieje wiele stron proxy, które są łatwe w użyciu. W rzeczywistości użycie serwera proxy do odblokowania YouTube jest jedną z najprostszych metod, chociaż, jak powiedzieliśmy, nie jest to najbezpieczniejsza metoda.

2. Odblokowanie YouTube za pomocą rozszerzeń przeglądarki

zablokowany YouTube

Korzystanie z rozszerzenia przeglądarki, takiego jak Unblocker for YouTube, to kolejny naprawdę prosty i łatwy sposób na odblokowanie filmów z YouTube. Wystarczy pobrać rozszerzenie przeglądarki i używać go do oglądania zablokowanych filmów z YouTube.

3. Bezpośrednie pobieranie filmów z YouTube

Istnieje wiele witryn zaprojektowanych, aby pomóc w pobieraniu filmów z YouTube, dzięki czemu można oglądać określone wideo offline. Oczywiście wymaga to pewnego planowania, ponieważ musisz zdecydować, co chcesz oglądać z wyprzedzeniem.

Dlaczego filmy na YouTube są blokowane?

Darmowe programy odblokowujące YouTube

Istnieje wiele powodów, dla których filmy z YouTube mogą być blokowane, w tym:

 • Ograniczenia praw do emisji, które mogą oznaczać, że wideo nie jest dostępne w danym regionie. Wynika to zazwyczaj z faktu, że dana organizacja nie ma pozwolenia na nadawanie treści wideo w danym kraju.
 • Twoja sieć zablokowała YouTube, ponieważ administratorzy szkoły lub pracy dodali YouTube do czarnej listy.
 • Problemy techniczne z wideo mogą uniemożliwić jego odtwarzanie na komputerze.
 • Właściciele materiałów wideo nałożyli na nie ograniczenia, uniemożliwiając ich odtwarzanie w danym regionie.
 • Krajowa cenzura, która została ustanowiona przez rząd, aby uniemożliwić każdemu w kraju dostęp do niektórych filmów lub strony internetowej i aplikacji YouTube.

Jak bezpieczne są darmowe odblokowywacze YouTube?

Jak bezpieczny jest darmowy YouTube?

Darmowe odblokowywacze YouTube to prosty i łatwy sposób na uzyskanie dostępu do zablokowanych treści YouTube. Ale niekoniecznie jest to bezpieczny sposób. Niektóre z nich są bardzo podejrzane i żadne nie zapewniają żadnego stopnia anonimowości. Tak więc korzystanie z darmowego odblokowywania YouTube może nie być zbyt rozsądne, jeśli martwisz się o bezpieczeństwo, szczególnie jeśli próbujesz uzyskać dostęp do treści w kraju, w którym rząd ściśle blokuje YouTube.

darmowy odblokowywacz YouTube

Aby uzyskać bezpieczniejszy sposób odblokowywania filmów z YouTube, zalecamy korzystanie z VPN. Jeśli jednak chcesz po prostu od czasu do czasu obejrzeć film, który nie jest dostępny w twoim regionie, darmowy odblokowywacz YouTube może być dla ciebie dobrym rozwiązaniem.

Czy odblokowanie YouTube jest legalne?

Czy odblokowanie YouTube jest legalne?

To zależy od tego, gdzie jesteś. Ominięcie zapory sieciowej skonfigurowanej przez szkołę lub miejsce pracy nie jest nielegalne, chociaż możesz mieć za to kłopoty. Jednak w zależności od kraju, w którym się znajdujesz, dostęp do filmów z ograniczeniami regionalnymi, które są zablokowane z powodu krajowej cenzury, może być postrzegany jako nielegalny.

Niezależnie od powodu, dla którego chcesz odblokować YouTube, rozsądnym pomysłem jest korzystanie z VPN, aby zachować prywatność swojej tożsamości i aktywności online. Jest to więc jeden z naszych najbardziej zaufanych sposobów na odblokowanie treści YouTube.

Początkujący

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Pośrednik

Średniozaawansowany przewodnik po Blockchainie i kryptowalutach

Ekspert

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept
Reject