Wierzyciele Mt. Gox: Do 3 miesięcy oczekiwania na spłatę Bitcoinów

Początkujący

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Pośrednik

Średniozaawansowany przewodnik po Blockchainie i kryptowalutach

Ekspert

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Wierzyciele Mt Gox mogą być zmuszeni czekać do trzech miesięcy na otrzymanie spłat Bitcoin i Bitcoin Cash. Zależy to od tego, na których giełdach kryptowalut złożyli swoje roszczenia, zgodnie z dokumentem powiernika.

Powiernik upadłej giełdy kryptowalut ogłosił 05/07/2024, że spłaty rozpoczęły się dla niektórych wyznaczonych giełd kryptowalut, zgodnie z planem rehabilitacji.

Syndyk wyjaśnił, że harmonogram wypłat różni się w zależności od giełdy. Na przykład Kraken ma 90 dni na przetworzenie wypłat, podczas gdy Bitstamp może zająć do 60 dni. BitGo będzie miał wypłaty widoczne w ciągu 20 dni, a zarówno SBI VC Trade, jak i Bitbank zakończą wypłaty w ciągu 14 dni.

Każda wyznaczona giełda kryptowalut musi dodać BTC lub BCH do salda konta wierzyciela lub przenieść je do połączonego portfela w ciągu określonej liczby dni po otrzymaniu ich od powiernika.

Powiernik zauważył również, że spłaty na rzecz kwalifikujących się wierzycieli zostaną dokonane niezwłocznie, jeśli spełnią oni określone warunki. Obejmują one potwierdzenie ważności zarejestrowanych kont, wyrażenie zgody na umowę przez wyznaczone giełdy kryptowalut i zakończenie rozmów z syndykiem.

Badacz transakcji

Wcześniej, 05.07.2024 r., Mt Gox przelał do portfela 47 228,7 BTC o wartości około 2,71 mld USD. Aktywa zostały następnie przeniesione w wielu transakcjach, w tym 1 545 BTC o wartości 85 mln USD do gorącego portfela na giełdzie kryptowalut Bitbank, zgodnie z danymi z Arkham.

Mapa cieplna likwidacji

Cena Bitcoina spadła dziś w pewnym momencie poniżej 54 000 USD. Obecnie notowany jest na poziomie 54 270 USD, co oznacza spadek o 6,48% w ciągu ostatnich 24 godzin. Dodatkowo, szerszy rynek kryptowalut odnotował ponad 665 milionów dolarów dziennej likwidacji na scentralizowanych giełdach.

Początkujący

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Pośrednik

Średniozaawansowany przewodnik po Blockchainie i kryptowalutach

Ekspert

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept
Reject