Solana Surges 7x w 2023 roku, Set to Explode 400% in Bull Run!

Początkujący

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Pośrednik

Średniozaawansowany przewodnik po Blockchainie i kryptowalutach

Ekspert

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Analityk kryptowalut uważnie monitorujący rynek sugeruje, że aktywa cyfrowe konkurujące z Ethereum (ETH) wzrosły o około 600% od początku roku i są gotowe do kolejnego ruchu w górę.

W niedawnej aktualizacji wideo, gospodarz InvestAnswers, z 458 000 subskrybentów na YouTube, zapewnia, że Solana (SOL), platforma inteligentnych kontraktów, nadal ma znaczny potencjał wzrostu pomimo znacznych zysków w tym roku.

Solana odnotowała 7-krotny wzrost w 2023 roku
Solana Bull Run 2023

Analityk podkreśla dominację Solany, śledząc część całkowitej kapitalizacji rynkowej kryptowalut przypisywanej SOL. Według gospodarza InvestAnswers, przewiduje on, że dominacja SOL wzrośnie do 3% w następnej ekspansji rynkowej, sygnalizując dalsze możliwości wzrostu.

Jeśli chodzi o dominację Solany do tej pory w tym roku, [co] mnie zaskoczyło, to to, że mamy prawie 2,2%. Najwyższy w historii poziom dominacji Solany wynosił około 2,5%, więc znowu jesteśmy tak wcześnie, ale dominacja Solany przechodzi przez dach.

Pytanie brzmi: co się stanie, jeśli kapitalizacja rynkowa [kryptowalut] osiągnie 5 bilionów dolarów?
… W ciągu 18 miesięcy lub 24 miesięcy, a może nawet roku, możemy osiągnąć kapitalizację rynkową w wysokości 5 bilionów dolarów – wiele z tego będzie oczywiście napędzane przez Bitcoina, ale spodziewam się, że dominacja SOL osiągnie co najmniej 3%. Pytanie brzmi więc, jeśli [CMC] (kapitalizacja rynkowa kryptowalut) osiągnie 5 bilionów dolarów [a] dominacja SOL wzrośnie do 3%, jaka będzie cena SOL?

Strateg przystępuje do prognozowania potencjalnej ceny SOL, biorąc pod uwagę łączną kapitalizację rynkową kryptowalut na poziomie 5 bilionów dolarów i 3% dominację Solany. Według gospodarza oczekuje się, że cena Solany osiągnie 363 USD.

Jeśli CMC osiągnie poziom 5 bilionów dolarów, oznacza to, że kapitalizacja rynkowa SOL wzrośnie do 150 miliardów dolarów, a obecna kapitalizacja rynkowa SOL wynosi 31 miliardów dolarów, co oznacza 4,84-krotny [wzrost] od miejsca, w którym jesteśmy dzisiaj. [Ta liczba] pomnożona przez 75 USD spowodowałaby, że cena [Solany] wyniosłaby absurdalne 363 USD

W chwili pisania tego tekstu cena Solany wynosiła 69,31 USD. Osiągnięcie ceny 363 USD oznaczałoby niezwykłą aprecjację o 423%.

Początkujący

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Pośrednik

Średniozaawansowany przewodnik po Blockchainie i kryptowalutach

Ekspert

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept
Reject