Przełamanie 160 USD przez Solana: Zbliża się?

Początkujący

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Pośrednik

Średniozaawansowany przewodnik po Blockchainie i kryptowalutach

Ekspert

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Na rosnącym rynku kryptowalut Solana (SOL) również odnotowuje znaczące zyski, osiągając wzrost o prawie 13% w ciągu jednego dnia, odzwierciedlając dynamikę lidera branży, Bitcoina (BTC), i pozycjonując się do dalszych znacznych wzrostów cen w najbliższym czasie.

Solana wydaje się tworzyć byczą flagę na wykresie godzinowym, a “zdecydowane zamknięcie powyżej poziomu oporu 110 USD może być katalizatorem znaczącego ruchu w górę”, zauważył analityk kryptowalut Ali Martinez w poście X z 9 stycznia.

Co więcej, analiza Martineza sugeruje, że biorąc pod uwagę trwałość obserwowanego wzorca wykresu, Solana może “dążyć do imponującego celu 163 USD” do końca miesiąca, pod warunkiem, że piąty co do wielkości zasób kryptograficzny pod względem kapitalizacji rynkowej zdoła utrzymać wykazany wzorzec wykresu, jak sugeruje wykres analityka.

Bycza formacja flagi na wykresie godzinowym Solana
Analiza techniczna: Bycza flaga na Solanie wskazuje na potencjalny rajd

Analiza ceny Solana

W momencie publikacji tego raportu cena Solany wynosiła 101,65 USD, co oznacza wzrost o 12,49% w ciągu ostatnich 24 godzin, spadek o 11,17% w ciągu poprzedniego tygodnia, a jednocześnie znaczny wzrost o 40,63% w ciągu ostatniego miesiąca, jak pokazano na ostatnich wykresach.

Wzrost ekosystemu Solana - 600 000 aktywnych adresów w miesiąc
Ekosystem Solany kwitnie: 600 000 nowych adresów w miesiąc

Zasadniczo ekosystem Solany przeżywa gwałtowny wzrost zainteresowania, co widać po dodaniu około 600 000 aktywnych adresów w ciągu zaledwie jednego miesiąca, napędzanych przez zdecentralizowane inicjatywy finansowe (DeFi) i trend monet memowych na platformie.

Ponadto Solana pojawiła się jako jeden z wyróżniających się graczy na arenie kryptowalut w 2023 r., osiągając imponujący wzrost o 920% w ciągu roku, przypisywany częściowo zwiększonemu zaangażowaniu w sieć, co zwiększyło wartość jej ekosystemu i popyt na jej natywny token SOL.

Początkujący

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Pośrednik

Średniozaawansowany przewodnik po Blockchainie i kryptowalutach

Ekspert

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept
Reject