Ogromny zakład o 1,5 miliona dolarów na losy Bitcoin ETF

Początkujący

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Pośrednik

Średniozaawansowany przewodnik po Blockchainie i kryptowalutach

Ekspert

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Redditors podzielili się swoimi reakcjami na zakłady, z których jeden zauważył, że byli na skraju wyczerpania oszczędności na studia swojego dziecka, podczas gdy inny porównał zakład do “obstawiania dolarów, aby wygrać dziesięciocentówki”.

Wśród oczekiwania społeczności kryptowalutowej na werdykt Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) w sprawie propozycji funduszu giełdowego Bitcoin (ETF), niektórzy inwestorzy wykorzystują ten okres niepewności, aby spekulować na temat wyniku do 15 stycznia.

Na platformie Polymarket, która działa w sieci Polygon, traderzy stawiają swoje prognozy na “Tak” lub “Nie” w sprawie zatwierdzenia wniosków o ETF Bitcoin. Na chwilę obecną postawiono zakłady o łącznej wartości około 1,5 miliona dolarów, głównie na “tak”.

Platforma Polymarket
Przewidywania na Polymarket

Wartość akcji, wskazująca na prawdopodobieństwo wyniku “tak” lub “nie”, odzwierciedla zmienność obserwowaną na rynku kryptowalut. Obecnie udział na “tak” jest wyceniany na 0,84 USD, podczas gdy udział na “nie” wynosi 0,20 USD. Wybitny uczestnik posługujący się pseudonimem “kiwi” posiada akcje Yes o wartości około 440 000 USD. I odwrotnie, wiodący posiadacz akcji na “nie” zainwestował zaledwie 15 000 USD.

Zgodnie z wytycznymi Polymarket, wynik rynkowy zostanie uznany za “Tak”, jeśli jakikolwiek spot Bitcoin ETF uzyska zgodę SEC do 15 stycznia 2024 r., godz. 11:59:59 ET. Jeśli nie, domyślnie będzie to “Nie”. W związku z tym interesariusze będą świadkami swoich zysków lub strat w oparciu o ustalony termin.

Platforma przewiduje, że oficjalne informacje SEC będą przede wszystkim decydować o rozwiązaniu rynku. Wspomniano jednak również, że zbiorowe porozumienie z renomowanych źródeł może również wpłynąć na wynik.

W subreddicie Cryptocurrency, podczas gdy niektórzy Redditors wyrazili swoją dezaprobatę dla zakładów, inni posypali humorem. Jeden z użytkowników określił zakład jako “głupi” i porównał go do “obstawiania dolarów, aby wygrać dziesięciocentówki”. Z kolei inny użytkownik podzielił się swoimi obawami dotyczącymi potencjalnego uszczuplenia funduszu szkolnego swojego dziecka, podczas gdy jeszcze inny żartobliwie wyraził żal do swoich “kryptowalutowych wnuków” za ich zbliżające się działania.

Początkujący

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Pośrednik

Średniozaawansowany przewodnik po Blockchainie i kryptowalutach

Ekspert

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept
Reject