Najlepsze programy do blokowania reklam na iPhone’a i iPada w 2023 roku

Początkujący

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Pośrednik

Średniozaawansowany przewodnik po Blockchainie i kryptowalutach

Ekspert

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Czy iPhone ma wbudowaną funkcję blokowania reklam?

iPhone ma wbudowane podstawowe narzędzie podobne do blokera reklam. Nie jest ono jednak tak skuteczne i niezawodne jak narzędzie subskrypcji premium do blokowania wyskakujących okienek, reklam wideo i innych.

Czy korzystanie z blokerów reklam na iPhonie jest bezpieczne?

Tak, korzystanie z niezawodnego blokera reklam na iPhonie jest całkowicie bezpieczne. Zalecamy inwestowanie w najlepsze programy do blokowania reklam, aby mieć pewność, że uzyskujesz najlepsze wrażenia i wyniki wydajności.

Czy Apple zezwala na blokowanie reklam?

Tak, Apple zezwala na używanie blokerów reklam na iPhone’ach i iPadach. Sugerujemy jednak wybranie wiarygodnego dostawcy, na przykład Total Adblock, aby reklamy były skutecznie blokowane i aby przypadkowo nie zainfekować urządzenia bezpłatnym, złośliwym oprogramowaniem za pomocą niezaufanego bezpłatnego programu do blokowania reklam.

iPhone’y i iPady są w stanie blokować bardzo podstawowe i uproszczone reklamy podczas przeglądania Internetu. Jednak, aby w pełni zabezpieczyć swoje urządzenie i dane, to po prostu nie wystarczy. Wiele reklam, które napotykamy na stronach internetowych, może stanowić zagrożenie złośliwym oprogramowaniem, którego wbudowane blokery reklam nie są w stanie skutecznie zablokować.

Blokowanie reklam na iPhone’a lub iPada jest najlepszym narzędziem do walki z tymi złośliwymi reklamami. Niezawodne narzędzie nie tylko zablokuje zwykłe wyskakujące okienka lub zatrzyma reklamy wideo YouTube, ale będzie w stanie zablokować reklamy graficzne, trackery i inne. Ponadto naprawdę niezawodny bloker reklam pomoże również chronić przed innymi rodzajami cyberzagrożeń.

Jaki jest najlepszy bloker reklam dla iPhone'a i iPada?

Aby zapewnić ci tylko najlepsze blokery reklam na iPhone’a lub iPada, przetestowaliśmy możliwości dostawców w zakresie blokowania różnych typów reklam, elementów śledzących i innych złośliwych zagrożeń. Sprawdziliśmy również dodatkowe funkcje oferowane przez dostawców, platformy, z którymi są kompatybilne oraz cenę.

Top 5 najlepszych programów do blokowania reklam na iPhone’y i iPady w 2023 roku

 1. Total AdBlock – najlepszy program do blokowania reklam na iPhone’a w 2023 roku
 2. Surfshark CleanWeb – doskonały bloker reklam z najwyżej ocenianą siecią VPN dla iPhone’a
 3. Atlas VPN SafeBrowser – bloker reklam skoncentrowany na urządzeniach mobilnych
 4. Proton VPN NetShield – niedrogi bloker reklam dla urządzeń z systemem iOS
 5. Avast Secure Browser – konfigurowalny bloker reklam dla iPhone’a i iPada
Czy blokery reklam działają na iPadzie?

Czego szukać w najlepszym blokerze reklam na iPhone’a i iPada?

Wybierając najlepszą aplikację do blokowania reklam na iPhone’a lub iPada, należy zwrócić uwagę na następujące kwestie:

 • Różne blokery reklam. Niezależnie od tego, czy są to wyskakujące okienka, banery, fałszywe zbliżenia czy inne reklamy, niezawodny bloker reklam zdoła zablokować wszystkie te złośliwe reklamy. Ponadto strony internetowe, do których próbujesz uzyskać dostęp, będą ładować się znacznie szybciej po zablokowaniu wszystkich tych reklam.
 • Blokada elementów śledzących. Niektóre programy do blokowania reklam automatycznie blokują trackery, podczas gdy inne pozwalają dostosować ten wybór. Zawsze jednak należy włączyć tę funkcję, aby chronić swoją aktywność przeglądania i uczynić ją bardziej prywatną. Ponieważ trackery śledzą twoje ruchy online.
 • Funkcja białej listy. Umożliwia ona dostosowanie witryn, na których będą wyświetlane reklamy. Jest to szczególnie przydatne, gdy chcesz wspierać strony swoich ulubionych twórców, więc możesz wykluczyć te witryny, a następnie nadal wyświetlać na nich reklamy.
Czy któryś z blokerów reklam na iPhone'a działa?
 • Zgodność z platformą. Najwyżej oceniane blokery reklam będą działać z różnymi urządzeniami lub przeglądarkami, ponieważ najprawdopodobniej posiadasz różne urządzenia, które chcesz chronić przed złośliwymi reklamami. Wybierz więc dostawców, którzy obsługują różne systemy operacyjne i, najlepiej, mają również rozszerzenia przeglądarki.

Najlepsze programy do blokowania reklam na iPhone’a – nasza szczegółowa lista

Znalezienie niezawodnego programu do blokowania reklam może być trudne. Nie myśl, że jedynym celem blokowania reklam jest usunięcie irytujących wyskakujących reklam, które pojawiają się podczas przeglądania na iPhonie lub iPadzie.

Jaki program do blokowania reklam zaleca Apple dla iPhone'a?

Jest o wiele więcej rzeczy, na które należy uważać podczas przeglądania Internetu, takich jak śledzenie reklam, złośliwe linki lub spam. Właśnie dlatego wybraliśmy i przetestowaliśmy niektóre z najpopularniejszych programów do blokowania reklam, aby stworzyć listę 5 najlepszych programów do blokowania reklam na iPhone’a.

Programy blokujące reklamy z naszej listy zapewniają bezpieczeństwo w Internecie, ponieważ nie tylko blokują reklamy, ale także chronią przed złośliwymi linkami i witrynami, zapobiegają śledzeniu i innym zagrożeniom podczas przeglądania.

1. Total Adblock – najlepszy bloker reklam dla iPhone’a i iPada

Total Adblock - najlepszy bloker reklam na iPhone'a i iPada
Wersja bezpłatna:Tak (bezpłatny 7-dniowy okres próbny)
Blokowanie reklam w YouTube:Tak
Obsługiwane platformy:Android, iOS, Chrome, Firefox, Safari, Opera i Edge
Aktualna oferta:Zyskaj 75% ZNIŻKI na Total Adblock!🔥

Odwiedź Total AdBlock

Total Adblock to najlepiej oceniany przez nas bloker reklam, który zawiera szeroką gamę filtrów skutecznie blokujących różne typy reklam. Ponadto jest on częścią pakietu bezpieczeństwa TotalAV, jednego z najlepszych dostawców oprogramowania antywirusowego na rynku. Otrzymasz więc najlepszą ochronę przed złośliwymi i ukierunkowanymi reklamami.

Funkcje: Otrzymasz funkcję białej listy, dzięki czemu możesz dostosować witryny, na których chcesz zezwolić na reklamy, ponieważ niektóre witryny nie będą ładować się bez reklam. Ponadto Total Adblock ma filtry prywatności, które zapobiegają śledzeniu, mediom społecznościowym, bezpieczeństwu, aby chronić przed złośliwymi adresami URL i spamem i nie tylko.

Total Adblock to nasz najwyżej oceniany program do blokowania reklam

Wyniki testów: Przetestowaliśmy Total AdBlocker za pomocą AdBlock Tester, gdzie uzyskał bardzo wysoką ocenę, a jedynymi reklamami, które nie zostały zatrzymane, były GIF-y i statyczne obrazy. Podczas innych testów ten ad blocker zdołał zablokować nawet niewidoczne trackery. Wreszcie, z powodzeniem zablokował reklamy YouTube w aplikacji i przeglądarce Safari, która jest wbudowaną przeglądarką iPhone’a.

Kompatybilność: Total AdBlock można pobrać ze sklepu App Store. Posiada rozszerzenie Safari, które pozwala dostosować sposób działania przeglądarki. Ponadto, chociaż nie ma aplikacji dla macOS, ma rozszerzenia przeglądarki, które działają z Safari, Chrome, Edge i innymi.

Cena: Subskrypcja premium Total AdBlocker kosztuje 2,42 USD/miesiąc. Ponadto dostępna jest 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy i 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Alternatywnie można zakupić pakiet TotalAV Total Security za 49,00 USD rocznie, aby uzyskać blokadę reklam wraz z pakietem antywirusowym.

Total Adblock

Więcej informacji na temat pełnego pakietu bezpieczeństwa można znaleźć w naszej recenzji programu antywirusowego TotalAV.

Plusy

 • Zawiera funkcję białej listy
 • Blokuje reklamy w serwisie YouTube
 • Kompatybilny z większością przeglądarek
 • Posiada filtry blokujące reklamy
 • Darmowa wersja

Wady

 • Nie blokuje GIF-ów ani statycznych reklam graficznych.

2. Surfshark CleanWeb – doskonały bloker reklam z najwyżej ocenianą siecią VPN dla iPhone’a

Surfshark CleanWeb - doskonały bloker reklam
Wersja bezpłatna:Tak (bezpłatny 7-dniowy okres próbny)
Blokowanie reklam w YouTube:Tak
Obsługiwane platformy:Chrome, Firefox, Edge, Windows, macOS, Linux, Android, iOS, FireTV, Android TV
Aktualna oferta:84% ZNIŻKI Surfshark CleanWeb 2.0 + 2 miesiące GRATIS 🔥

Odwiedź Surfshark Adblock

Surfshark to doskonały i bezpieczny, najwyżej oceniany dostawca VPN, który jest wyposażony w bloker reklam o nazwie CleanWeb. Surfshark CleanWeb nie tylko blokuje złośliwe reklamy i złośliwe oprogramowanie, ale także poprawia komfort przeglądania Internetu, przyspiesza przeglądanie i chroni poufne informacje online.

Cechy: Bloker reklam Surfshark CleanWeb oszczędza dane mobilne i skraca czas ładowania, zapewniając płynniejsze przeglądanie. Ponadto bloker reklam umożliwia blokowanie reklam, wyskakujących okienek, banerów, reklam wideo, wyskakujących okienek zgody na pliki cookie, modułów śledzących i złośliwego oprogramowania. Ponadto istnieje lista obejść, aby wybrać witryny, które mogą wyświetlać reklamy.

Surfshark CleanWeb - doskonały bloker reklam z najwyżej ocenianą siecią VPN dla iPhone'a

Wyniki testów: Surfshark CleanWeb uzyskał wysokie wyniki w testerze AdBlock. Dostawca ten nie zablokował narzędzi Google Analytics, GIF-ów, statycznych obrazów i nie przeszedł testów monitorowania błędów. Z powodzeniem chroni jednak przed śledzącymi reklamami, niewidocznymi modułami śledzącymi i blokuje reklamy YouTube w aplikacji i przeglądarce.

Kompatybilność: Surfshark jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi systemami operacyjnymi i FireTV. Rozszerzenie przeglądarki CleanWeb jest dostępne w przeglądarkach Chrome, Firefox i Edge.

Cena: Surfshark ad blocker jest częścią bardzo przyjaznego dla budżetu pakietu VPN. Cała subskrypcja kosztuje tylko 2,05 USD miesięcznie, zapewnia nieograniczoną liczbę jednoczesnych połączeń i 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy bez ryzyka.

Aby dowiedzieć się więcej o pakiecie bezpieczeństwa zawierającym bloker reklam, sprawdź naszą recenzję Surfshark One.

Surfshark to doskonały i bezpieczny, najwyżej oceniany dostawca VPN

Plusy

 • Oszczędność danych mobilnych
 • Blokuje reklamy YouTube w aplikacji i przeglądarce
 • Kompatybilność z różnymi platformami
 • Lista obejść
 • Zwiększa szybkość połączenia internetowego

Wady

 • Działa tylko z połączeniem VPN

3. Atlas VPN SafeBrowser – bloker reklam skoncentrowany na urządzeniach mobilnych

Atlas VPN SafeBrowser - mobilny bloker reklam
Wersja bezpłatna:Nie (tylko VPN ma darmową wersję)
Blokowanie reklam w YouTube:Tak
Obsługiwane platformy:Android, iOS, macOS i Windows
Aktualna oferta:81% OFF Atlas VPN SafeBrowse!🔥

Odwiedź Atlas VPN

Atlas VPN oferuje jeden z najbardziej niezawodnych blokerów reklam na iPhone’a lub iPada z funkcją SafeBrowser. Ta blokada reklam chroni twoje dane online i zabezpiecza cię przed złośliwymi reklamami, złośliwym oprogramowaniem, atakami phishingowymi i innymi zagrożeniami cybernetycznymi.

Cechy: SafeBrowser jest dostarczany z subskrypcją VPN i wymaga połączenia VPN do działania. Blokada reklam chroni przed złośliwym oprogramowaniem, phishingiem, cryptojackingiem i innymi. Zapobiegnie również odwiedzaniu złośliwych stron internetowych. Ponadto wyświetli listę wszystkich trackerów, które zostały odnotowane i zablokowane.

Wyniki testów: Tester AdBlock oznaczył Atlas VPN Safe Browser jako niezawodną opcję. Dostawca ten nie przeszedł testów narzędzi Google Analytics, GIF-ów, banerów flash i monitorowania błędów. Oferuje on jednak częściowe blokowanie reklam śledzących i niewidocznych modułów śledzących oraz skutecznie blokuje reklamy YouTube w aplikacji i przeglądarce Safari.

Atlas VPN oferuje jeden z najbardziej niezawodnych blokerów reklam

Kompatybilność: Aplikację Atlas VPN można pobrać na urządzenia z systemami iOS, macOS, Android i Windows. Rozszerzenia do przeglądarek nie są dostępne.

Cena: Aby uzyskać funkcję SafeBrowser, należy wybrać płatną subskrypcję premium Atlas VPN, która kosztuje 2,05 USD miesięcznie. W ramach jednej subskrypcji można objąć nieograniczoną liczbę urządzeń, a także uzyskać 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Więcej informacji na temat pełnego pakietu funkcji można znaleźć w naszej szczegółowej recenzji Atlas VPN.

Atlas VPN

Plusy

 • Blokuje reklamy w serwisie YouTube
 • Chroni przed złośliwym oprogramowaniem
 • W zestawie z VPN
 • Listy wykrytych i zablokowanych trackerów

Wady

 • Brak białej listy
 • Brak rozszerzeń przeglądarki

4. Proton VPN NetShield – niedrogi bloker reklam dla urządzeń z systemem iOS

Proton VPN NetShield
Wersja bezpłatna:Nie (tylko VPN ma darmową wersję)
Blokowanie reklam w YouTube:Tak
Obsługiwane platformy:Android, iOS, Linux, macOS i Windows
Aktualna oferta:Zyskaj do 50% zniżki na Proton VPN NetShield!🔥

Odwiedź ProtonVPN

Kolejny niezawodny bloker reklam dla urządzeń z systemem iOS jest dostarczany z subskrypcją Proton VPN i nazywa się NetShield. Jest to świetna funkcja do blokowania reklam i elementów śledzących, zapobiegania zagrożeniom złośliwym oprogramowaniem i przeglądania YouTube bez reklam.

Funkcje: NetShield to wbudowana w Proton VPN funkcja blokowania reklam. Blokuje ona reklamy, elementy śledzące i zagrożenia złośliwym oprogramowaniem, współpracuje z blokowaniem DNS i zwiększa szybkość przeglądania. Nie ma zbyt wielu możliwości dostosowania, aby zdecydować, które strony mogą nadal wyświetlać reklamy.

Proton VPN NetShield doskonały bloker reklam

Wyniki testów: Przetestowaliśmy to narzędzie za pomocą testera AdBlock i wyniki były imponujące. Jedynymi niepokojącymi punktami były narzędzia Google Analytics, GIF-y i obrazy statyczne oraz testy monitorowania błędów, których ten bloker reklam nie przeszedł. Ponadto dzięki blokerowi reklam Proton VPN będziesz mógł blokować reklamy YouTube tylko w aplikacji.

Kompatybilność: Niestety, nie ma dostępnych rozszerzeń przeglądarki. Ta sieć VPN jest więc kompatybilna tylko z urządzeniami z systemem Windows, macOS, Linux, Android i iOS jako aplikacja.

Cena: NetShield ad blocker jest dostarczany z subskrypcją Proton VPN, która pozwala na 10 jednoczesnych połączeń za jedyne 4,99 USD miesięcznie. Ponadto otrzymujesz również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, aby bezpiecznie wypróbować ten produkt dla siebie.

Aby dowiedzieć się więcej o tym dostawcy VPN, przejdź do naszej recenzji Proton VPN.

Proton VPN Ad Blocker

Plusy

 • Działa z blokowaniem DNS
 • Blokuje reklamy YouTube w aplikacji
 • Zwiększa szybkość przeglądania
 • Blokuje reklamy, elementy śledzące i złośliwe oprogramowanie

Wady

 • Brak rozszerzenia przeglądarki
 • Brak białej listy

5. Avast Secure Browser – konfigurowalny i bogaty w funkcje bloker reklam dla iPhone’a i iPada

Avast Secure Browser - konfigurowalny i bogaty w funkcje bloker reklam
Wersja bezpłatna:Tak
Blokowanie reklam w YouTube:Tak
Obsługiwane platformy:Android, iOS i Windows
Aktualna oferta:Pobierz Avast AntiTrack, teraz 54,99$/rok 🔥

Odwiedź Avast Secure Browser

Avast ad blocker jest wyposażony w funkcję Secure Browser. Jest to konfigurowalny bloker reklam, który nie tylko pozwala wybrać surowość blokowania reklam, ale także pozwala dostosować witryny, na których chcesz oglądać reklamy.

Funkcje: Avast Secure Browser działa poprzez skryptowe blokowanie reklam. Możesz dostosować tryby blokowania – podstawowy, zrównoważony i ścisły. Otrzymasz również funkcję białej listy, aby wybrać witryny, które mogą wyświetlać reklamy, osłonę internetową, bezpieczny DNS przez TLS i inne.

Blokada reklam Avast Secure Browser na iPhone'a i iPada

Wyniki testów: W teście AdBlock Avast został oceniony bardzo wysoko zarówno w trybie zrównoważonym, jak i ścisłym. Jednak ten bloker reklam nie blokował monitorowania błędów, zmagał się z wyskakującymi okienkami i reklamami z linkami bezpośrednimi. Nie blokował również reklam YouTube w przeglądarce.

Kompatybilność: Przeglądarka Avast Safe Browser jest kompatybilna tylko z różnymi wersjami systemu operacyjnego, w tym macOS, iOS, Android i Windows. Nie ma dostępnych rozszerzeń przeglądarki, ponieważ bloker reklam działa tylko w przeglądarce Avast Safe Browser.

Cena: Możesz skorzystać z ograniczonej wersji darmowej lub zainwestować w płatną subskrypcję, która kosztuje 4,58 USD rocznie. Ponadto otrzymujesz 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy bez ryzyka.

Dowiedz się więcej o innych funkcjach programu antywirusowego Avast w naszej recenzji programu antywirusowego Avast.

Avast Secure Browser

Plusy

 • Konfigurowalne tryby blokowania reklam
 • Funkcja białej listy
 • Reklamy blokujące skrypty
 • Oprogramowanie antywirusowe

Wady

 • Nie blokuje reklam YouTube w przeglądarce
 • Działa tylko z przeglądarką Avast Secure Browser
 • Brak rozszerzeń przeglądarki
Czy Apple zezwala na blokowanie reklam?

Jak wybraliśmy i przetestowaliśmy programy blokujące reklamy na iPhone’ach

Aby wybrać tylko najlepsze blokery reklam dla iPhone’a lub iPada, przeprowadziliśmy kilka testów, aby upewnić się co do możliwości tych narzędzi. Oto najważniejsze z nich:

 • Niezależne testy. Przetestowaliśmy dostawców za pomocą AdBlocker Tester (adblocker-tester.com), aby sprawdzić, jak dobrze radzą sobie z blokowaniem różnych reklam.
 • Testy wewnętrzne. Przetestowaliśmy dostawców, ładując stronę internetową z wieloma różnymi rodzajami reklam, w tym wyskakującymi okienkami, powiadomieniami push, reklamami wideo i innymi.
 • Blokowanie reklam śledzących. W coveryourtracks.org sprawdziliśmy 3 główne punkty: blokowanie reklam śledzących, blokowanie niewidocznych reklam i ochronę przed odciskami palców przeglądarki. Funkcje te pozwalają reklamodawcom łatwiej zidentyfikować użytkownika, więc ważne było, aby wybrać tylko te blokery, które zapobiegają tym reklamom.
Czy Safari dla iOS ma blokadę reklam?
 • Blokowanie reklam w mediach społecznościowych. Niezależnie od tego, czy był to YouTube, Facebook czy inne serwisy społecznościowe, wybraliśmy programy blokujące reklamy, które były w stanie blokować reklamy wideo, wyskakujące okienka i inne.
 • Kompatybilność. Niezawodny bloker reklam będzie działał na więcej niż jednym urządzeniu. Dlatego wybraliśmy tylko te blokery reklam, które obejmują różne systemy operacyjne. Oferują również rozszerzenia przeglądarki dla najlepszego doświadczenia użytkownika.
 • Funkcje. Najlepiej oceniane programy do blokowania reklam muszą nie tylko blokować irytujące wyskakujące okienka, ale także oferować dodatkowe funkcje. Wybraliśmy te, które zapewniają Whitelisting, aby dostosować, które witryny mogą nadal wyświetlać reklamy. Ponadto, czy blokują reklamy na poziomie DNS lub skryptu, przy czym poziom skryptu jest lepszą opcją, lub jak łatwo można je dostosować.
5 najlepszych programów do blokowania reklam na iPhone'a i iPada

Dlaczego warto blokować reklamy na iPhonie?

Poniżej przedstawiamy najważniejsze powody, dla których warto blokować reklamy na iPhonie:

 • Przyspieszenie czasu ładowania strony. Blokery reklam zapobiegają pobieraniu przez przeglądarkę szkodliwych, spamerskich skryptów, oprogramowania reklamowego, a nawet złośliwego oprogramowania, które może spowolnić szybkość połączenia.
 • Zabezpiecz swoją aktywność online. Możesz napotkać złośliwe reklamy, które mogą atakować poufne informacje. Dzięki blokerowi reklam możesz zablokować te reklamy, a tym samym cieszyć się bezpieczniejszym przeglądaniem.
 • Zapobieganie niechcianym reklamom. Blokowanie reklam online może być kontrowersyjne, ale jako użytkownik powinieneś mieć kontrolę nad treściami, z którymi wchodzisz w interakcję lub które są na ciebie narzucane.
 • Oszczędzaj baterię iPhone’a i dane mobilne. Strony wypełnione reklamami ładują się znacznie dłużej i wymagają więcej energii do działania. Usunięcie reklam sprawi, że ładowanie będzie wymagało mniej energii i danych mobilnych.
Najlepsze programy do blokowania reklam na iPhone'a i iPada

Jak zablokować reklamy YouTube na iPhonie i iPadzie

Reklamy na YouTube to jedne z najczęściej spotykanych reklam w naszym codziennym życiu. Przy tak dużej liczbie aktywnych użytkowników, którzy gromadzą się na platformie YouTube, nie jest zaskoczeniem, że wiele firm stara się tam reklamować i z kolei wyłudzać duże fundusze, aby ich produkty pojawiały się przed filmami wirusowymi.

Jak blokować reklamy na iPhonie i iPadzie

Smutne jest jednak to, że większość reklam wideo w YouTube jest bezsensowna, spamerska, złośliwa i irytująca dla użytkowników. Najgorsze jest to, że niektórych z tych reklam nie można pominąć, więc jeśli masz szczęście, oglądasz bezużyteczny 30-sekundowy film.

Właśnie dlatego popularnym zapytaniem jest poszukiwanie najlepszego blokera reklam YouTube na iPhone’a. Po zainstalowaniu niezawodnego blokera reklam możesz cieszyć się filmami bez reklam w aplikacji i przeglądarce YouTube.

Blokowanie reklam na YouTube nie jest takie trudne. Wszystko, czego potrzebujesz, to niezawodny bloker reklam. Naszą propozycją najlepszego blokera reklam YouTube na iPhone’a jest TotalAdblock. Przetestowaliśmy tego dostawcę i możemy zapewnić, że działa z wersją aplikacji i przeglądarką Safari i skutecznie blokuje reklamy wideo.

Czy Adblock Plus działa na iOS?

Następnie wystarczy postępować zgodnie z naszym przewodnikiem, jak włączyć blokowanie treści na urządzeniach z systemem iOS i gotowe – przyjemne przesyłanie strumieniowe YouTube bez reklam!

Jak włączyć blokowanie reklam na iPhonie i iPadzie

Aby zablokować reklamy podczas korzystania z iPhone’a lub iPada, należy wykonać kilka dodatkowych kroków niż tylko pobranie programu blokującego reklamy. Aby to zadziałało, musisz włączyć blokowanie treści na swoim urządzeniu.

Nie martw się, przygotowaliśmy dla Ciebie szybki i przejrzysty przewodnik, jak blokować reklamy na urządzeniu z systemem iOS. Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać poniższe kroki:

Jak zablokować reklamy w całym systemie iOS?
 1. Pobierz i zainstaluj aplikację blokującą reklamy z App Store. Naszą najlepszą propozycją jest TotalAdblock.
 1. Otwórz Ustawienia iOS.
 2. Znajdź i kliknij Safari.
 1. W zależności od modelu iOS, przejdź do Rozszerzenia lub Blokady treści.
 1. Włącz wszystkie blokery treści.
 1. Teraz możesz cieszyć się przeglądaniem bez reklam na swoim iPhonie!

Czy darmowe blokery reklam dla iPhone’ów są bezpieczne?

Nie zalecamy wybierania darmowych programów do blokowania reklam dla iPhone’a. Wiele darmowych blokerów reklam może być złośliwym oprogramowaniem. Ponadto większość z nich może nie blokować wyskakujących okienek, banerów i reklam wideo YouTube, które mogą marnować cenną przepustowość i energię baterii.

Dlaczego AdBlock nie działa na iPhonie?

Właśnie dlatego warto zainwestować w płatny bloker reklam. Wybierając wiarygodnego dostawcę, możesz mieć pewność, że nie będzie on gromadził twoich danych z zamiarem sprzedania ich stronom trzecim.

Ponadto płatne subskrypcje bardziej niezawodnie blokują reklamy, w tym na przykład wyskakujące okienka lub reklamy wideo YouTube. Jest również bardzo mało prawdopodobne, aby zainfekowały one urządzenie złośliwym oprogramowaniem.

Co więcej, otrzymujesz wiele możliwości dostosowywania i dostęp do zespołu obsługi klienta, jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy. Lepiej więc zainwestować w płatny bloker reklam, aby uzyskać ogólnie bezpieczniejsze i lepsze wrażenia z korzystania z Internetu.

Czy Total Adblock na iPhone'a jest tego wart?

Zamiast darmowego programu do blokowania reklam sugerujemy wybranie Total Adblock – naszej najwyżej ocenianej aplikacji. Jest to najbezpieczniejszy i najbardziej niezawodny bloker reklam. Nie tylko blokuje wiele różnych reklam, ale także usuwa elementy śledzące, aby chronić twoje informacje online, poprawia czas ładowania strony i oszczędza dane mobilne oraz żywotność baterii iPhone’a.

Wnioski

Blokery reklam są przydatne nie tylko do zwalczania irytujących wyskakujących okienek lub irytujących reklam wideo w serwisie YouTube. Są również doskonałym narzędziem do ochrony przed złośliwymi zagrożeniami internetowymi atakującymi urządzenia z systemem iOS i dane osobowe.

Czego szukać w najlepszym blokerze reklam na iPhone'a i iPada?

Total Adblock to obecnie najlepiej oceniany przez nas bloker reklam na iPhone’a i iPada. Obsługuje różne systemy operacyjne i rozszerzenia przeglądarki, skutecznie blokuje różne typy reklam, w tym reklamy w mediach społecznościowych i reklamy wideo YouTube. Ogólnie rzecz biorąc, jest to obecnie jeden z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych blokerów reklam dla iPhone’a na rynku.

Początkujący

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Pośrednik

Średniozaawansowany przewodnik po Blockchainie i kryptowalutach

Ekspert

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept
Reject