Menedżery haseł Chrome: Najlepsze rozszerzenia w 2023 roku

Początkujący

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Pośrednik

Średniozaawansowany przewodnik po Blockchainie i kryptowalutach

Ekspert

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Jaki jest najlepszy menedżer haseł dla Chrome?

Keeper to najlepszy menedżer haseł dla Chrome. Jest łatwy w użyciu, doskonale się integruje, posiada szereg funkcji, takich jak skaner dark web, a także jest bezpieczny. Jest to poważne ulepszenie zwykłego menedżera haseł Chrome.

Czy menedżer haseł Chrome jest bezpieczny?

Standardowy menedżer haseł Chrome jest bezpieczny, ale mógłby być o wiele bezpieczniejszy. Dedykowany menedżer haseł, taki jak Keeper lub NordPass, nie tylko przechowuje hasła, ale także ocenia ich siłę, szyfruje dane i ogólnie jest znacznie lepszym sposobem na ochronę przed włamaniami.

Czy NordPass jest lepszy niż menedżer haseł Chrome?

Tak, NordPass jest znacznie lepszy niż menedżer haseł Chrome. NordPass jest ulepszony pod każdym względem – jest w pełni zaszyfrowany, ma uwierzytelnianie dwuskładnikowe, oferuje opcje organizacji i wiele więcej.

Śledzenie haseł i loginów online może być trudne, zwłaszcza że zachęca się do uczynienia ich tak trudnymi do złamania, jak to tylko możliwe. Wszyscy musieliśmy uciekać się do kliknięcia linku “zapomniałem hasła” po kilku nieudanych próbach logowania! Odpowiedź? Dobry menedżer haseł.

Chrome jest jedną z najlepszych dostępnych przeglądarek i ma własny menedżer haseł, ale aby zachować bezpieczeństwo, musisz zaopatrzyć się w taki, który oferuje lepsze zabezpieczenia i więcej funkcji. Od zapamiętywania dowolnego losowego ciągu znaków po sugerowanie nowych haseł, jeśli obecne nie są wystarczająco silne, przyzwoity menedżer haseł jest niezbędny.

Menedżery haseł w Chrome

Jak więc wybrać najlepszy menedżer haseł współpracujący z Chrome? To proste, wystarczy przeczytać poniższy przewodnik, aby uzyskać wszystkie potrzebne informacje.

 1. Keeper – najlepszy menedżer haseł dla Chrome
 2. NordPass – najbezpieczniejszy menedżer haseł dla Chrome
 3. Roboform – najlepszy autouzupełniacz na każdą okazję
 4. Dashlane – doskonały menedżer haseł dla Chrome
 5. 1Password – idealne rozwiązanie dla wielu użytkowników
Jaki jest najlepszy menedżer haseł do użytku osobistego?

Najlepsze menedżery haseł dla Chrome – nasza szczegółowa lista:

Utrata lub zapomnienie hasła to prawdziwy ból, w dzisiejszych czasach naprawdę ważne jest, aby mieć wiele haseł, które są tak złożone, jak to tylko możliwe – co sprawia, że zapamiętanie ich jest jeszcze trudniejsze! Właśnie dlatego zakup menedżera haseł jest po prostu oczywisty. Zapoznajmy się z naszą najlepiej ocenianą listą, aby sprawdzić ich funkcje, użyteczność i to, jak dobrze współpracują z Chrome.

1. Keeper – najlepszy menedżer haseł dla Chrome

Keeper - najlepszy menedżer haseł dla Chrome
Przechowywanie w chmurze:5 GB
Wersja bezpłatna:Nie, 30-dniowy bezpłatny okres próbny
Wtyczki przeglądarki:Chrome, Firefox, Opera, Edge, Internet Explorer
Aktualna oferta:Zyskaj 50% zniżki na Keeper Unlimited i plany rodzinne!

Visit Keeper

Solidne rozszerzenie Chrome i kilka unikalnych funkcji sprawiają, że Keeper ma swoje miejsce na tej liście.

Wtyczka Keeper do Chrome robi wszystko, czego potrzebujesz – a mianowicie zapisuje wszystkie hasła, dzięki czemu nie musisz ich pamiętać, i automatycznie wypełnia wszystkie formularze, loginy i rejestracje, które napotkasz.

Oprócz ułatwiania życia w przeglądarce, Keeper oferuje również kilka ekscytujących funkcji, takich jak KeeperChat, własna bezpieczna usługa przesyłania wiadomości. W pełni zaszyfrowany KeeperChat umożliwia usuwanie już wysłanych wiadomości, ustawianie wiadomości na samoczynne usuwanie oraz zapisywanie filmów i zdjęć w bezpiecznej galerii.

Keeper - najlepszy menedżer haseł

Keeper zawiera również szereg funkcji, takich jak liczne opcje 2FA, skaner dark web Breach Watch i automatyczne wypełnianie KeeperFill. Dostępna jest również przydatna funkcja audytu bezpieczeństwa, która sprawdza istniejące hasła, aby sprawdzić, czy są wystarczająco silne do użycia, a jeśli nie, Keeper zasugeruje nowe opcje, które sprostają zadaniu.

Cena początkowa Keeper wynosi 1,46 USD miesięcznie, ale za funkcje takie jak monitorowanie dark web trzeba dodatkowo zapłacić.

Keeper

Plusy

 • Działa idealnie z Chrome
 • Funkcje obejmują sprawdzanie haseł i skaner dark web
 • Można dodać 2FA
 • Usługa szyfrowanych wiadomości KeeperChat
 • Czat na żywo 24/7

Wady

 • Niewiele opcji eksportu

2. NordPass – najbezpieczniejszy menedżer haseł dla Chrome

Czy menedżer haseł Nord jest darmowy?
Przechowywanie w chmurze:3 GB (z aplikacją NordLocker)
Wersja bezpłatna:Tak
Wtyczki przeglądarki:Chrome, Firefox, Safari, Opera, Brave, Vivaldi i Edge.
Aktualna oferta:Kup NordPass, teraz 52% taniej i 1 miesiąc GRATIS 🔥

Odwiedź NordPass

NordPass pochodzi od tej samej firmy, która tworzy doskonały NordVPN, a jego menedżer haseł jest równie dobry.

Rozszerzenie NordPass dla Chrome jest tak bezpieczne, jak to tylko możliwe, dzięki szyfrowaniu nowej generacji XChaCha20 – krok naprzód w stosunku do bardziej powszechnego 256-bitowego szyfrowania AES.

Najlepsze programy do blokowania reklam w Safari

Działa fantastycznie z Chrome, tworząc i zapisując bezpieczne hasła, gdy tylko ich potrzebujesz, dzięki konfiguracji NordPass w Chrome będziesz mieć flotę silnych haseł do wszystkich swoich witryn, a co najlepsze, nigdy nie będziesz musiał ich pamiętać.

Czy darmowa wersja NordPass jest bezpieczna?

Pod względem funkcji NordPass ma duży wybór. Generator haseł, skaner dark web, automatyczne zapisywanie i autouzupełnianie – ten menedżer haseł ciężko pracuje, aby korzystanie z Internetu nie przypominało ciężkiej pracy.

NordPass ułatwia również życie, umożliwiając tworzenie łatwo dostępnych folderów, w których można organizować dane dokładnie tak, jak chcesz. Możesz także importować swoje hasła z różnych platform.

Zmiana lokalizacji

NordPass ma darmową wersję, ale w wersji premium otrzymujesz znacznie więcej funkcji, a za jedyne 1,43 USD miesięcznie jest to tańsze niż filiżanka kawy. Otrzymujesz również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku zmiany zdania.

Jaka jest różnica między darmowym a premium NordPass?

Plusy

 • Doskonała wtyczka do Chrome
 • Brak pamięci masowej w chmurze
 • Uwierzytelnianie 2FA
 • Silne szyfrowanie XChaCha20
 • Wsparcie przez czat na żywo 24/7

Wady

 • Brak pamięci masowej w chmurze

3. RoboForm – najlepszy automatyczny wypełniacz

Czy RoboForm Password Manager jest darmowy?
Przechowywanie w chmurze:Nie
Wersja bezpłatna:Tak
Wtyczki przeglądarki:Chrome, Edge, Firefox, Opera
Aktualna oferta:Kup RoboForm i oszczędzaj do 50%🔥

Odwiedź RoboForm

Menedżer haseł Roboform istnieje już od dłuższego czasu i jest to usługa, której możesz zaufać w kwestii swoich danych.

Płynnie integrując się z Chrome, Roboform jest prawdopodobnie najlepszym automatycznym wypełniaczem, jaki można uzyskać. Większość menedżerów haseł oferuje przyzwoite automatyczne wypełnianie dla kart kredytowych i adresów, ale RoboForm oferuje osiem różnych opcji automatycznego wypełniania dla takich rzeczy, jak identyfikator podatkowy, dane paszportowe, rejestracja pojazdu i inne. Po prostu wybierasz konkretną tożsamość, którą chcesz wypełnić, klikasz akademik i natychmiast wypełnia się – bez względu na to, jak skomplikowany jest formularz online.

Czy istnieje darmowa wersja RoboForm?

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, możesz ustawić uwierzytelnianie 2FA, aby Twój skarbiec był tak bezpieczny, jak to tylko możliwe, a także szyfrowanie AES-256 klasy wojskowej, dzięki czemu Twoje dane są zawsze bezpieczne.

RoboForm jest dobrym wyborem dla zespołów, ponieważ umożliwia proste udostępnianie danych uwierzytelniających wielu użytkownikom, a także można oczekiwać typowych funkcji, takich jak sprawdzanie haseł i generator haseł.

RoboForm ma darmową wersję, którą można wypróbować, a jego plan Premium zaczyna się już od 0,99 USD miesięcznie.

Jak mogę zainstalować RoboForm za darmo?

Plusy

 • Szeroki zakres opcji automatycznego wypełniania
 • Łatwe udostępnianie haseł zespołowi
 • Szyfrowanie na poziomie wojskowym
 • Bezpieczny skarbiec z uwierzytelnianiem 2FA

Wady

 • Darmowa wersja nie ma czatu na żywo

4. Dashlane – najlepszy ogólny menedżer haseł dla Chrome

Czy Dashlane Password Manager jest darmowy?
Przechowywanie w chmurze:1-5 GB
Wersja bezpłatna:Tak
Wtyczki przeglądarki:Chrome, Firefox, Safari, Internet Explorer, Edge
Aktualna oferta:Pobierz Dashlane, zaoszczędź do 25%! 🔥

Odwiedź Dashlane

Dashlane to jedna z naszych najlepszych aplikacji dla Chrome. Po pierwsze, ma doskonałe rozszerzenie Chrome, które jest przyjemne w użyciu. Możesz synchronizować nieograniczoną liczbę haseł z wielu różnych źródeł, a funkcja automatycznego wypełniania jest znacznie bardziej wydajna niż standardowa wersja Chrome. Używaliśmy jej do szybkiego wypełniania wszelkiego rodzaju informacji w złożonych formularzach – szczegółów płatności, adresu, prawa jazdy i innych.

Oprócz płynnej integracji z Chrome, Dashlane posiada również szereg funkcji, które wyróżniają go na tle innych menedżerów haseł. Cyberprzestępczość jest dużym zmartwieniem, skaner Dark Web Dashlane sprawdza, czy twoje dane były częścią wycieków danych, więc jeśli są w rękach przestępców, możesz je szybko zmienić.

Dashlane - najlepszy ogólny menedżer haseł dla Chrome

Dashlane zawiera nawet VPN z menedżerem haseł, dzięki czemu można szyfrować ruch i maskować swój adres IP.

Szyfrowanie na poziomie wojskowym, uwierzytelnianie 2FA, Dashlane robi wszystko, czego potrzebujesz od menedżera haseł i nie tylko. Można nawet wypróbować go za darmo, a jeśli chcesz uaktualnić do planu premium, możesz to zrobić za 3,75 USD miesięcznie.

Dashlane - najlepszy ogólny menedżer haseł

Plusy

 • Doskonała integracja z Chrome
 • Wbudowany VPN
 • Importuje hasła z różnych platform
 • Funkcja skanera dark web
 • Obsługa czatu na żywo

Wady

 • Nie importuje haseł ze smartfonów

5. 1Password – doskonałe dla wielu użytkowników

Czy istnieje darmowa wersja 1Password?
Przechowywanie w chmurze:1-5 GB
Wersja bezpłatna:Nie
Wtyczki przeglądarki:Chrome, Brave, Firefox, Edge
Aktualna oferta:Zyskaj 40% zniżki na 1Password!🔥

Odwiedź 1Password

Bezpieczny, łatwy w użyciu, intuicyjny, zoptymalizowany dla Chrome – 1Password może być jedynym menedżerem haseł, którego potrzebujesz

Jak wspomniano, ten menedżer haseł ma rozszerzenie specjalnie dla Chrome, o nazwie 1Password X. Działa dobrze i robi wszystko, czego potrzebujesz – zapisuje hasła i dane logowania / płatności, generator silnych haseł i wiele więcej. Jeśli chodzi o zapamiętywanie haseł i tworzenie nowych, 1Password to kompleksowe rozwiązanie dla Chrome.

Czy istnieje darmowa wersja 1password 8?

Jest też kilka wyróżniających się funkcji, Watchtower to skaner dark web, który podwaja się również jako audytor haseł – podkreśla słabe hasła, duplikaty lub zbyt częste. Tryb podróży ukrywa dane użytkownika podczas podróży, na wypadek zgubienia urządzenia.

Podstawy są również dobrze pokryte, 2FA, łatwe importowanie, 256-bitowe szyfrowanie AES, a także oferuje nieograniczoną liczbę jednoczesnych połączeń. Z cenami zaczynającymi się od 1,79 USD miesięcznie i 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy, 1Password jest wysoce zalecany.

Czy istnieje darmowy, dobry menedżer haseł?

Plusy

 • Nieograniczona liczba jednoczesnych połączeń
 • Importowanie haseł do Chrome z wielu źródeł
 • Funkcje, w tym skaner dark web
 • Uwierzytelnianie 2FA
 • Wsparcie e-mail 24/7

Wady

 • Brak czatu na żywo

6. Passwarden – zarządzanie hasłami dla wszystkich urządzeń

Menedżer haseł - Passwarden
Przechowywanie w chmurze:Nie
Wersja bezpłatna:Tak
Wtyczki przeglądarki:Chrome, Edge, Firefox lub Opera
Aktualna oferta:Kup Passwarden, oszczędzaj do 50%!

Odwiedź Passwarden

Passwarden to świetne chromowane rozwiązanie do zarządzania hasłami do przechowywania różnych danych osobowych, w tym haseł, danych uwierzytelniających, kart kredytowych itp.

Rozszerzenie Passwarden dla Chrome pozwala ukryć informacje w sytuacjach awaryjnych dzięki trybowi przymusu.

Passwarden zapewnia bezpieczeństwo dzięki standardowemu na rynku, ale jednemu z najbezpieczniejszych szyfrowań AES-256. Otrzymujesz również generator haseł – co jest koniecznością, jeśli chodzi o wybór menedżera haseł dla Chrome. W końcu znacznie szybciej jest wygenerować hasło, którego nie da się zhakować.

Przegląd Passwarden

Nie chcesz rezygnować z wygody na rzecz bezpieczeństwa i nie będziesz musiał tego robić, ponieważ Passwarden oferuje funkcję autouzupełniania.

Dla wygody użytkownika rozszerzenie to umożliwia korzystanie z odblokowania biometrycznego. Za pomocą tego menedżera haseł można również wybierać spośród wielu metod uwierzytelniania dwuskładnikowego. Obejmuje to korzystanie z aplikacji uwierzytelniającej lub jednorazowego kodu e-mail.

Rozszerzenie przeglądarki Passwarden ma darmową wersję, ale jeśli chcesz odblokować cały jego potencjał, ceny zaczynają się od 3,33 USD miesięcznie.

Wszystkie szczegóły można znaleźć w naszej szczegółowej recenzji Passwarden.

Najlepszy darmowy menedżer haseł

Plusy

 • Szyfrowanie AES-256
 • Darmowa wersja
 • Uwierzytelnianie 2FA
 • Tryb przymusu
 • Wsparcie e-mail 24/7

Wady

 • Ograniczony import z innych źródeł

7. Sticky Password – przyjazny dla początkujących menedżer haseł Chrome

Czy Sticky Password jest darmowe?
Przechowywanie w chmurze:Nie
Wersja bezpłatna:Tak
Wtyczki przeglądarki:Chrome, Firefox, Safari, Opera, Internet Explorer
Aktualna oferta:Kup Sticky Password z 60% zniżką!

Odwiedź Sticky Password

Sticky Password to świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą prostego i łatwego w użyciu menedżera haseł Chrome.

Rozszerzenie Chrome można zainstalować bezpośrednio z aplikacji Sticky Password. Jest ono w zasadzie identyczne z aplikacją desktopową zarówno pod względem wyglądu, jak i funkcjonalności.

Po pierwsze, otrzymujesz generator haseł, który wyeliminuje żmudne zadanie wymyślania silnego hasła dla każdej witryny. Ponadto, podczas przeglądania ulubionych witryn, nie będziesz musiał wpisywać każdej nazwy użytkownika i hasła, ponieważ funkcja autouzupełniania zrobi to za Ciebie.

Czy Sticky Password jest dobre?

Podobnie jak większość najwyższej klasy menedżerów haseł, Sticky Password wykorzystuje 256-bitowe szyfrowanie AES. Mówiąc prościej – przechowujesz swoje dane osobowe w wirtualnej zaszyfrowanej bańce, która jest odporna na ataki hakerów.

Jeśli chcesz importować hasła z innych źródeł, bezpiecznie udostępniać hasła i korzystać z synchronizacji między urządzeniami, musisz zdecydować się na wersję premium.

Ceny Sticky Password zaczynają się od 29,99 USD rocznie. Pamiętaj, że otrzymujesz również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Wszystkie szczegóły można znaleźć w naszej szczegółowej recenzji Sticky Password.

Czy istnieje mobilna wersja Sticky Password?

Plusy

 • Szyfrowanie AES-256
 • Uwierzytelnianie dwuskładnikowe
 • Tryb offline
 • Doskonały generator haseł
 • Bezpieczne udostępnianie haseł

Wady

 • Ograniczona wersja darmowa

8. LastPass – darmowe i bezpieczne zarządzanie hasłami w Chrome

Czy menedżer haseł LastPass jest darmowy?
Przechowywanie w chmurze:1GB
Wersja bezpłatna:Tak
Wtyczki przeglądarki:Chrome, Firefox, Opera, Safari i Edge
Aktualna oferta:Pobierz LastPass za jedyne 3,00 USD miesięcznie!

Odwiedź LastPass

LastPass to darmowe rozszerzenie do zarządzania hasłami w przeglądarce Chrome dla użytkowników, którzy potrzebują rozwiązania dla wielu urządzeń.

Rozszerzenie Chrome ma bardzo łatwą konfigurację. Można je dodać bezpośrednio z rozszerzenia sklepu internetowego Chrome i to za darmo. Możesz przechowywać wszystko, od danych logowania po paszporty, dane bankowe i tak dalej.

Najlepsze jest to, że możesz uzyskać dostęp do swojego skarbca na dowolnym urządzeniu za darmo. Ponadto wszystko, co zapiszesz, zostanie zsynchronizowane ze wszystkimi innymi urządzeniami.

Czy wciąż istnieje darmowa wersja LastPass?

256-bitowe szyfrowanie AES jest ważnym, ale nie jedynym środkiem bezpieczeństwa zapewnianym przez LastPass. Otrzymujesz również Security Dashboard, który analizuje i zapewnia przegląd ponownie używanych i łatwych do zhakowania haseł. Następnie można je poprawić za pomocą generatora haseł.

Dostępna jest nawet funkcja monitorowania dark web, która powiadamia użytkownika w przypadku wycieku jego danych. Nie wspominając już o uwierzytelnianiu dwuskładnikowym, dzięki czemu wszyscy jesteśmy bezpieczni.

LastPass można pobrać już od 3,00 USD miesięcznie. Jeśli chcesz wypróbować menedżera haseł, dostępna jest również darmowa wersja.

Wszystkie szczegóły można znaleźć w naszej szczegółowej recenzji LastPass.

Jaka jest różnica między darmową a płatną wersją menedżera haseł LastPass?

Plusy

 • Szyfrowanie AES-256
 • Monitorowanie ciemnej sieci
 • Doskonały generator haseł
 • Dostęp awaryjny

Wady

 • Brak czatu na żywo
 • Słaba reputacja

9. Enpass – najbardziej przyjazny dla użytkownika interfejs

Czy menedżer haseł Enpass jest darmowy?
Przechowywanie w chmurze:Nie
Wersja bezpłatna:Tak
Wtyczki przeglądarki:Chrome, Firefox, Safari, Edge, Brave, Vivaldi
Aktualna oferta:Zyskaj do 25% zniżki na Enpass!

Odwiedź Enpass

Dzięki prostemu i przejrzystemu interfejsowi, który jest łatwy w nawigacji i obsłudze, Enpass jest idealny, jeśli szukasz prostego menedżera haseł dla Chrome.

Dzięki łatwej integracji z Chrome, Enpass będzie działać w przeglądarce lub na Chromebooku w ciągu kilku chwil. Enpass nie tylko zapisuje hasła, dzięki czemu nie trzeba ich zapamiętywać, ale także inne codzienne dane, takie jak informacje o płatnościach, adres, identyfikator i inne.

Czy Enpass można zhakować?

Enpass oferuje również solidną ochronę haseł i danych. Dostępny jest bezpieczny generator haseł, który pozwala stworzyć solidny zestaw haseł niemożliwych do złamania, a także narzędzie sprawdzające, czy aktualne hasła są odpowiednie. Każde nowe utworzone hasło jest natychmiast zapisywane w skarbcu.

Serwery Enpass są w pełni zaszyfrowane wojskowym szyfrem AES-256. Wszystkie dane można zablokować za pomocą klucza głównego i kombinacji plików kluczy, dzięki czemu żaden haker nie dostanie się do środka.

Z Enpass można korzystać za darmo, ale tylko na komputerach stacjonarnych. Aby uzyskać dostęp na innych urządzeniach, należy wykupić subskrypcję lub zdecydować się na jednorazową płatność.

Jak mogę pobrać Enpass?

Plusy

 • Doskonały generator haseł
 • Szyfrowanie na poziomie wojskowym
 • Łatwy w użyciu interfejs
 • Zakres przewodników wsparcia

Wady

 • Nie oferuje czatu na żywo

Jak wybraliśmy i przetestowaliśmy te menedżery haseł

Który darmowy menedżer haseł jest najbezpieczniejszy?

Wybierając najlepsze menedżery haseł dla Chrome, zwracaliśmy uwagę na kilka kluczowych czynników.

 • Niezawodne rozszerzenie Chrome. To oczywiste, ale jeśli wybierasz menedżera haseł dla Chrome, musi on przede wszystkim dobrze współpracować z przeglądarką. Łatwa instalacja, proste importowanie haseł i wydajne autouzupełnianie to podstawowe elementy, których nie można pominąć.
 • Funkcjonalność. Przejrzysty interfejs, łatwa nawigacja, współpraca z wieloma urządzeniami i aplikacjami – polecane przez nas menedżery haseł są wszechstronne i łatwe w użyciu.
 • Bezpieczeństwo. Hasła i dane muszą być bezpieczne i niemożliwe do złamania. Uwierzytelnianie wieloskładnikowe sprawia, że prawie niemożliwe jest, aby ktoś inny niż ty dostał się do twojego skarbca – nawet jeśli ma twoje hasło główne.
 • Szyfrowanie. Standardowe rozszerzenie Chrome nie oferuje szyfrowania haseł i danych. Poszukaj opcji z 256-bitowym szyfrowaniem AES klasy wojskowej lub nawet szyfrowaniem XChaCha20.
Czy istnieje dobry darmowy menedżer haseł?
 • Dodatkowe funkcje. Najlepsze menedżery haseł nie tylko przechowują dane, ale także oferują takie funkcje, jak skaner dark web, narzędzie do sprawdzania haseł, a w niektórych przypadkach nawet wbudowaną sieć VPN lub platformę do prywatnych wiadomości.
 • Obsługa klienta. Najlepsze menedżery haseł zawsze będą w stanie pomóc w przypadku pytań i problemów za pośrednictwem wsparcia telefonicznego, czatu na żywo 24/7 lub obszernych przewodników online.

Jak wybrać najlepszy menedżer haseł do Chrome

Które darmowe aplikacje do zapisywania haseł są bezpieczne?

Wybierając menedżera haseł do pracy z Chrome, należy zwrócić uwagę na szereg funkcji, aby uzyskać najlepsze wrażenia. Oczywiście musi on współpracować z Chrome, ale warto też sprawdzić, z jakimi innymi aplikacjami i urządzeniami współpracuje – im większa kompatybilność, tym więcej korzyści można z niego uzyskać.

Powinieneś także wybrać menedżera haseł, który ma przyzwoity zestaw dodatkowych funkcji. Twoje hasła i dane powinny być tak bezpieczne, jak to tylko możliwe, więc audyty haseł, generatory haseł i skanery dark web są bardzo pomocne.

Musisz także upewnić się, że podoba ci się jego działanie, dlatego zaleca się wypróbowanie jak największej liczby z nich. Ponieważ większość menedżerów haseł oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy (jeśli nie całkowicie darmową wersję), możesz wypróbować je wszystkie, aby zobaczyć, które lubisz najbardziej, bez wydawania pieniędzy. Następnie, gdy już znajdziesz idealną aplikację z interfejsem użytkownika, z którym się identyfikujesz, możesz podjąć decyzję i zarejestrować się.

Czy LastPass jest darmowy?

Na koniec sprawdź, ile jednoczesnych połączeń oferuje menedżer haseł. Oznacza to, ile osób może korzystać z jednego konta.

Czy w ogóle potrzebuję menedżera haseł dla Chrome?

Tak, potrzebujesz menedżera haseł dla Chrome! Zapamiętywanie haseł nie jest łatwe, zwłaszcza że zalecane jest posiadanie innego, złożonego hasła dla każdej witryny, w której się rejestrujesz. Zbyt wiele osób używa tego samego starego, łatwego hasła do każdej witryny. Z pewnością jest to łatwe do zapamiętania, ale naraża cię na ryzyko włamań, kradzieży danych i cyberprzestępczości.

W tym miejscu pojawia się menedżer haseł. Jest to nie tylko przydatne miejsce do przechowywania wszystkich haseł, dzięki czemu nie musisz ich pamiętać, ale menedżer haseł może również ocenić hasła, aby sprawdzić, czy są wystarczająco silne, zmienić je na coś, co nigdy nie zostanie zhakowane, i automatycznie wypełnić wszystko, do czego kiedykolwiek będziesz musiał się zarejestrować, abyś nie musiał się martwić o zapamiętanie tego złożonego ciągu znaków.

Czy menedżer haseł Chrome jest darmowy?

Jaki jest najlepszy darmowy menedżer haseł dla Chrome?

Spośród wszystkich testowanych przez nas menedżerów haseł, NordPass ma najlepszą darmową wersję.

Darmowa wersja NordPass umożliwia przechowywanie nieograniczonej liczby haseł, więc jeśli tylko do tego chcesz go używać, nigdy nie będziesz musiał aktualizować, niezależnie od tego, ile haseł utworzysz.

NordPass Free synchronizuje również hasła na wszystkich urządzeniach, a nawet umożliwia przechowywanie informacji o karcie kredytowej i osobistych notatek.

Czy istnieje darmowa wersja 1Password?

Istnieją jednak pewne ograniczenia. Otrzymujesz tylko jedno jednoczesne połączenie, co oznacza, że można z niego korzystać tylko na jednym urządzeniu naraz. Biorąc pod uwagę liczbę urządzeń, z których korzystamy na co dzień – smartfon, tablet, laptop – jest to dość restrykcyjne i nieco uciążliwe.

To powiedziawszy, jeśli nie chcesz wydawać żadnych pieniędzy i nie masz nic przeciwko wylogowywaniu/zalogowaniu się za każdym razem, gdy zmieniasz urządzenie, NordPass jest najlepszym rozwiązaniem.

Wnioski

Podsumowując, jest całkiem jasne, że menedżer haseł jest niezbędnym narzędziem dla Chrome. Od wzmocnienia bezpieczeństwa haseł po zapewnienie dodatkowych przydatnych funkcji do zabawy, dodanie menedżera haseł do przeglądarki jest jednym z rozszerzeń, które sprawią, że twoje życie online będzie lepsze.

Czy menedżer haseł jest ryzykowny?

Nie tylko nigdy więcej nie będziesz musiał pamiętać hasła (lub frustrująco klikać link “zapomniałem hasła”), ale także otrzymasz kilka bonusów. A dzięki szerokiej gamie najlepszych opcji do wyboru z naszej rekomendowanej listy, każdy znajdzie coś dla siebie.

Jeśli zależy Ci na wszechstronności, wybierz Keeper. Zależy Ci na maksymalnym bezpieczeństwie? Wybierz NordPass. Jeśli potrzebujesz menedżera haseł ze zintegrowanym VPN, to Dashlane jest dla Ciebie. Jeśli chcesz cieszyć się nieograniczoną liczbą połączeń, 1Password jest tym, czego szukasz. Ponadto, aby uzyskać prosty menedżer haseł bez zbędnych dodatków, który wykonuje świetną robotę, możesz wybrać Enpass, a jeśli chcesz mieć wiele opcji automatycznego wypełniania, wybierz RoboForm. W przeciwnym razie, dzięki darmowym wersjom i gwarancjom zwrotu pieniędzy, możesz je wypróbować, aby zobaczyć, który z nich najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Początkujący

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Pośrednik

Średniozaawansowany przewodnik po Blockchainie i kryptowalutach

Ekspert

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept
Reject