Kamień milowy Bitcoina może wywołać szok podażowy, ostrzega Pompliano

Początkujący

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Pośrednik

Średniozaawansowany przewodnik po Blockchainie i kryptowalutach

Ekspert

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Anthony Pompliano, wizjoner stojący za Pomp Investments, opowiada się obecnie za bardzo optymistycznymi perspektywami dla Bitcoina (BTC).

Podczas segmentu CNBC Pompliano przedstawił swoją perspektywę, argumentując, że biorąc pod uwagę połączenie wielu katalizatorów i wzorców historycznych, trudno jest wyobrazić sobie scenariusz, w którym Bitcoin nie doświadcza dalszego wzrostu wartości.

“Właśnie osiągnęliśmy naprawdę ważny kamień milowy przed halvingiem – właśnie mieliśmy najwyższe tygodniowe, miesięczne i kwartalne zamknięcie dla Bitcoina. Tak więc ostatnie cztery razy, kiedy to się wydarzyło, Bitcoin zyskał na wartości co najmniej 300% przez resztę hossy. Nie oznacza to, że sytuacja się powtórzy.
Ale to, że stało się to przed halvingiem, to tak, jakby doszło do szoku popytowego, a teraz będziemy mieli szok podażowy “.

Obecnie wartość Bitcoina wynosi 65 744 USD, co oznacza imponujący wzrost o około 66% od styczniowego nadiru, który wynosił około 39 500 USD.

Pompliano dalej wyjaśnia, że obecne niepokoje gospodarcze i panujące poczucie rozpaczy mogą być istotnymi czynnikami napędzającymi wycenę Bitcoina i podobnych walut cyfrowych.

Stawia retoryczne pytanie o brak nadziei i działania, do których skłania jednostki, sugerując:

“Dolar stracił 25% swojej siły nabywczej w ciągu czterech lat. Mamy 1,1 biliona dolarów długu na kartach kredytowych. Mamy 43 miliony Amerykanów, którzy mają federalny dług studencki, a średnie saldo wynosi 37 000 dolarów. Ludzie stracili nadzieję, nie mają nadziei. Jak masz żyć w kraju, w którym wynajem jest tańszy niż zakup domu w 50 głównych metropoliach?

Nie masz nadziei, więc co robisz?

Myślę, że jeśli pójdziesz i kupisz los na loterię, to szanse wynoszą 300 milionów do jednego. Myślę, że są teraz ludzie, którzy mówią: “Wiesz co? Memecoin ma większe szanse niż los na loterię”. Myślę, że jest wiele osób, które twierdzą, że Bitcoin jest w rzeczywistości najbezpieczniejszym [zakładem]”.

Początkujący

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Pośrednik

Średniozaawansowany przewodnik po Blockchainie i kryptowalutach

Ekspert

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept
Reject