Voyager: broker kryptowalut, który obiecuje najniższe ceny na wielu giełdach

Początkujący

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Pośrednik

Średniozaawansowany przewodnik po Blockchainie i kryptowalutach

Ekspert

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

⚡️ Czy aplikacja Voyager jest legalna?

Tak, Voyager jest prawdziwą platformą do zakupu i deponowania kryptowalut. Środki są chronione przez FDIC, a firma przestrzega przepisów prawa USA.

⚡️ Czy Voyager jest lepszy niż Coinbase?

Voyager jest idealny dla mobilnych traderów kryptowalutowych do przodu, którzy chcą mieć prosty interfejs użytkownika, niskie opłaty i kilka alternatyw depozytowych. Chociaż nie ma tak wielu funkcji lub usług jak Coinbase, może być preferowany do zakładów, ponieważ pozwala zarobić do 12% APR (Coinbase pozwala tylko na 5%).

⚡️ Jak długo trwa wypłata z Voyagera?

W zależności od kilku kryteriów, w tym godziny złożenia wniosku o wypłatę i instytucji otrzymującej środki, wypłata może trwać od trzech do czterech dni roboczych.

⚡️ Jak długo trwa wpłata z Voyager?

Około 5-10 dni roboczych
Zanim cały system zostanie wyczyszczony, możesz handlować dla depozytów za pomocą procedury pre-kredytowej. Przed próbą wypłaty jakichkolwiek pieniędzy lub kryptowalut, poczekaj aż Twój depozyt zostanie zatwierdzony. Depozyty zazwyczaj zajmują około 5-10 dni roboczych, aby w pełni wyczyścić proces aplikacji.

Voyager to aplikacja do handlu kryptowalutami dla iOS i Androida, która łączy Cię z ponad tuzinem giełd kryptowalutowych dla ponad 50 różnych aktywów, zapewniając do 9% APR na wybranych inwestycjach. Przeczytaj naszą pełną recenzję krypto walut Voyager, aby sprawdzić, czy ta platforma jest odpowiednia dla Ciebie.

Pełna ocena Voyagera

Ten broker kryptowalutowy jest idealny dla: Pośrednich inwestorów, którzy chcą handlować dużą gamą monet bez konieczności utrzymywania licznych kont wymiany.

Voyager to aplikacja do inwestowania w kryptowaluty
Cechy aplikacji Voyager

Plusy

 • ✔️ Możesz użyć jednego konta do handlu na wielu giełdach.
 • ✔️ Dostępnych jest ponad 50 różnych zasobów cyfrowych.
 • ✔️ Brak opłat za transakcje
 • ✔️ Możesz zarobić nawet 9% odsetek w skali roku, inwestując w rachunek Certyfikat Zadłużenia.
 • ✔️ Łatwa w obsłudze aplikacja mobilna
 • ✔️ Automatyczne kupowanie

FDIC ubezpiecza całą twoją gotówkę.

Broker kryptowalut Voyager
Voyager za i przeciw

Cons

 • ❌ Między monetami nie trzeba dokonywać żadnych transakcji.
 • ❌ Procedura była skomplikowana, wymagała kilku dokumentów i tygodni oczekiwania.

Dostępne są lepsze świadczenia.

Jedno konto pozwala na dostęp do wielu giełd z jednego profilu.

Pełna recenzja Voyager crypto
Kryptonim Voyager

Voyager crypto łączy Cię z ponad tuzinem giełd kryptowalutowych, dzięki czemu możesz handlować ponad 50 różnymi walutami jako broker. Oznacza to, że możesz zbudować zróżnicowany portfel aktywów kryptowalutowych bez konieczności rejestrowania się na wielu giełdach lub zajmowania się licznymi kontami. Wybierasz waluty, które chcesz kupić lub sprzedać podczas składania zlecenia, ale nie z jakiej giełdy pochodzą.

Dzięki programowi kryptowalutowemu Voyager możesz śledzić sukces każdego ze swoich aktywów, a także całego portfela.

Voyager crypto mówi, że możesz zarobić do 9% rocznie
Dzięki aplikacji Voyager możesz śledzić wydajność każdego ze swoich aktywów

Możesz zarobić nawet 9% rocznie w zwrotach.

Jeśli utrzymujesz określone saldo na swoim koncie Voyager, aktywa tam znajdujące się mogą być oprocentowane na dowolną z 24 walut. Stawki są różne, ale według Voyagera stabilne monety, takie jak USDC, mogą zaoferować do 9% w skali roku, podczas gdy bitcoiny mogą zapewnić do 6,25%.

Wysokość zarobionych odsetek zależy od dziennej stopy i miesięcznej stopy, które są stałe. Średnie miesięczne saldo dla właściwej monety musi być co najmniej równe minimum, aby zarobić odsetki za ten miesiąc. Możesz uzyskać odsetki od wszelkich zatwierdzonych aktywów na swoim koncie, niezależnie od tego, czy kupiłeś je z naszej platformy kryptowalutowej Voyager, czy dodałeś je z konta zewnętrznego.

Czym jest Voyager crypto
Jak działa Voyager

Zakup bez wysiłku

Ustaw cykliczne zakupy dla poszczególnych monet, aby automatycznie inwestować w swoje kryptowaluty. Podłączasz zewnętrzne konto bankowe, aby dokonać zakupów (tak jak w przypadku zwykłego rachunku inwestycyjnego), a Voyager crypto kupuje wybraną monetę w ustalonym przez Ciebie harmonogramie. Aktywa są przechowywane na Twoim koncie Voyager, które może zarabiać na odsetkach.

Jaki jest najważniejszy wynik do poprawy?

Token Voyager
Jak działa Voyager

Nie ma dwóch monet, które można by wymienić.

W tej chwili możesz handlować tylko kryptowalutami za dolary amerykańskie, ale Voyager crypto jest w trakcie dodawania handlu monetami. Aby korzystać z aplikacji, musisz zasilić swoje konto za pomocą środków z zewnętrznego konta bankowego. Sprzedajesz kryptowalutę w aplikacji i otrzymujesz pieniądze na swoje konto Voyager, dopóki nie wyjmiesz gotówki na zewnętrzne konto bankowe.

Wypełnienie ankiety zajmie Ci co najmniej 20 minut.

Przegląd opłat Voyager crypto
Oferty Voyager

Voyager nie nadąża za wzrostem w tej chwili, więc nowi klienci są umieszczani na liście oczekujących i otrzymują dostęp do platformy na bieżąco. Nie oferuje dokładnego czasu zatwierdzenia konta, więc być może będziesz musiał poczekać chwilę, zanim będziesz mógł handlować w aplikacji.

Czym jest Voyager i jak działa?

Voyager to broker kryptowalutowy, który pozwala klientom handlować na kilkunastu głównych giełdach. Nie jest to giełda; zamiast tego wykorzystuje zastrzeżoną technologię zwaną Voyager crypto Smart Order Router, aby zapewnić dostęp do dziesiątków walut na wielu platformach.

Czy Twoja kryptowaluta jest bezpieczna z Voyagerem?
Voyager daje dostęp do handlu 57 walutami

Giełda przyjmuje mieszkańców wszystkich 50 stanów w Stanach Zjednoczonych, z wyjątkiem Nowego Jorku. W 2021 roku Voyager planuje rozszerzyć działalność na skalę międzynarodową, dzięki czemu każdy spoza Stanów Zjednoczonych będzie mógł dołączyć do listy w tym czasie.

Aby działała, należy pobrać aplikację Voyager. Jest ona dostępna zarówno dla systemu iOS, jak i Android. Musisz utworzyć konto i podać szczegóły weryfikacji tożsamości, co jest wymagane przez prawo (i większość instytucji finansowych) w Stanach Zjednoczonych. Następnie możesz zasilić swoje konto i rozpocząć handel po jego weryfikacji.

Platforma kryptowalutowa Voyager
Voyager dla inwestorów

Istnieje lista oczekujących na zatwierdzenie do platformy na stałe, dlatego możesz doświadczyć oczekiwania, zanim będziesz mógł handlować w aplikacji.

W następujący sposób możesz wpłacić środki na swoje konto:

 • Depozyty mogą być dokonywane w dolarach amerykańskich poprzez konto bankowe w Plaid poprzez połączenie go z Plaid. Dzienny limit depozytu w wysokości 10 000 USD dotyczy nowych kont.
 • Otwórz portfel obsługujący Basic Attention Token, Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin, Tether (USDT), US Dollar Coin (USD) lub Voyager Token i skopiuj adres depozytowy uzyskany z aplikacji. Depozyty kryptowalutowe nie są w żaden sposób ograniczone.
 • Możesz zautomatyzować swoje inwestycje, tworząc powtarzające się transakcje na swoim koncie. Wypłaca on środki z zewnętrznego konta bankowego i kupuje wybraną przez Ciebie kryptowalutę w określonym przez Ciebie odstępie czasu.
Przegląd Voyagera
Kryptonim Voyager

Oprocentowanie aktywów konta Voyager wynosi od 10% do 10% w skali roku, w zależności od waluty.

Szkolenie kryptograficzne dla Voyagera   

Możesz użyć automatycznego programu handlowego na Voyager Crypto, aby zyskać na kryptowalutach automatycznie i skutecznie. Posiada również szereg unikalnych narzędzi, które pomogą Ci lepiej zrozumieć rynek kryptowalut przed inwestycją.

Token Voyager
Voyager broker rozszerza handel kryptowalutami w swojej aplikacji mobilnej

Wybraliśmy tylko najlepsze cechy każdego rozwiązania, starając się zapewnić Ci dobrze poinformowane porównanie. Oto niektóre z naszych ulubionych funkcji instruktażowych:

 • Jesteśmy podekscytowani, aby ogłosić, że Voyager integruje Chainlink z Node by Voyager. Na blogu Voyager Crypto, który jest prowadzony przez Voyager, znajduje się kilka prostych artykułów dla początkujących. Dowiedz się więcej o historii każdego tokena i jak dodać je do swojego portfela w zaledwie kilka minut.
 • Aplikacja Voyager zawiera stale aktualizowany kanał wiadomości. Aplikacja Voyager zawiera stale aktualizowany kanał wiadomości o kryptowalutach, który dostarcza aktualnych informacji o rynku w ogóle, a także o konkretnych tokenach i monetach, które masz w swoim portfelu. Aby wyświetlić odpowiednie artykuły informacyjne dotyczące danego projektu, kliknij ticker; alternatywnie przejdź do zakładki wiadomości na stronie internetowej Voyager.
Recenzja aplikacji Voyager Crypto 2022
Recenzja kryptowaluty voyager broker

Kanał informacyjny w aplikacji pozwala zobaczyć, co jest trendy w świecie kryptowalut lub posortować wiadomości rynkowe według kryptowalut.

Kalkulator może być również wykorzystany do stworzenia porównania tych dwóch strategii do dalszej analizy. Czy możliwe jest inwestowanie w kryptowaluty i zarabianie pieniędzy? Ocena, ile pieniędzy potrzebujesz w oparciu o swoje cele, ramy czasowe i pożądaną stopę zwrotu, jest jednym ze sposobów na ustalenie, jak długo będziesz chciał trzymać się każdej inwestycji. Może to pomóc w ustaleniu ceny docelowej dla zakupu lub sprzedaży.

Czym jest Voyager 2022
Jak działa Voyager 2022

Przegląd tabeli opłat

Opłaty od transakcji Voyager są zniesione, ponieważ nigdy nie płacisz więcej niż wyznaczona opłata za transakcję. Zamiast tego, jeśli Voyager znajdzie cenę poniżej swojej oferty, pobiera niewielką część i pozwala Ci zatrzymać resztę. Voyager pobiera więc pieniądze tylko wtedy, gdy pomaga Ci zaoszczędzić.

Kryptowaluta jest jedną z opcji

Aplikacja voyager broker
Jak działa Voyager Crypto 2022

Voyager umożliwia handel 57 walutami poprzez połączenia z kilkunastoma giełdami. Platforma obsługuje bitcoin, etherium, lightcoin oraz szeroką gamę innych monet DeFi i altcoinów.

 • Bitcoin (BTC)
 • Cardano (ADA)
 • Algorand (WHAT)
 • Kosmos (ATOM)
 • Avalanche (AVAX)
 • Protokół zasięgu (BAND)
 • Basic Attention Token (BAT)
 • Bitcoin Cash (BCH)
 • Bitcoin Satoshi Vison (BSV)
 • BitTorrent (BTT)
 • Sieć Nervos (CKB)
 • Połączenie (COMP.)
 • Dai (DAI)
 • Dash (DASH)
 • Digibyte (DGB)
 • Dogicoin (DOGE)
 • Grochów (DOGE)
 • Elrond (EGLD)
 • SILNIK (ENJ)
 • Eocio (EOS)
 • Etherium Classic (ETC)
 • Etherium (ETH)
 • Filecoin (FIL)
 • Golem (GLM)
 • Ivy Hashgraf (HBAR)
 • ICX.
 • IOTA (IOT)
 • Cyber Sieć (KNC)
voyager Darmowa aplikacja
Voyager 2022

Darmowa aplikacja na iPhone’a, iPada i urządzenia z systemem Android pozwala na przeglądanie wielu różnych filmów.

Aplikacja mobilna Voyager to fantastyczne narzędzie, które oferuje kompletne możliwości handlowe i inwestycyjne oraz proste w obsłudze funkcje.

Oto kilka powodów, dla których inwestorzy lubią aplikację mobilną Voyager:

Invest voyager broker
Voyager broker Darmowa aplikacja
 • Zamówienia są zawsze składane w jak najbardziej naturalnej kolejności. Tworzenie niestandardowych zamówień dla urządzeń mobilnych jest proste i łatwe. Wystarczy wpisać informacje o zamówieniu, przesunąć palcem w górę i poczekać na zakończenie zakupu. Voyager podjął działania, aby przyspieszyć składanie zamówień, ale jednocześnie zapewnić, że wymaga to tylko kilku stuknięć w telefonie.
 • Dostępne są różne wykresy, które pomogą Ci śledzić, jak Bitcoin rośnie w wartości i przewidywać jego przyszłe ruchy cenowe. Nowa aplikacja Voyager ulepsza poprzednią, umożliwiając tworzenie niestandardowych widoków wykresów. Zarówno poziome, jak i pionowe widoki wykresów są obsługiwane przez aplikację Voyager. Trzymaj telefon w pozycji pionowej, aby lepiej zrozumieć spready bid-ask.
 • Aplikacja mobilna Voyager Crypto posiada również wsparcie dla uwierzytelniania 2-factor, które zapewnia, że tylko Ty masz dostęp do swojego konta kryptowalutowego. Po zalogowaniu się do aplikacji Voyager Crypto zostaniesz poproszony o wprowadzenie kodu wysłanego do Ciebie SMS-em lub e-mailem. Chroni to Twoje dane osobowe i aktywa przed bezprawnymi intruzami.
Voyager może zapewnić bezpieczeństwo Twoim cyfrowym aktywom.
Kryptowaluta jest jedną z opcji
 • Dane w czasie rzeczywistym. Po zalogowaniu się do aplikacji mobilnej możesz zobaczyć, jak cena każdej dostępnej waluty zmienia się wraz ze zmianami na rynku. Kiedy wartość staje się zielona, oznacza to wzrost ceny. Zmienia się na czerwono, jeśli cena spada, a na niebiesko, jeśli wzrasta. Zmiana procentowa, kapitalizacja rynku, wolumen 24-godzinny, 24

Oprogramowanie Voyager Crypto jest dostępne do pobrania za darmo w Apple App Store i Google Play i działa z urządzeniami Apple i Android.

Cechy aplikacji voyager broker
Voyager to aplikacja do inwestowania w kryptowaluty

Voyager może zabezpieczyć Twoje cyfrowe zasoby.

Voyager jest firmą notowaną na giełdzie, z siedzibą w USA i podlegającą regulacjom. Dzięki współpracy z bankami partnerskimi, do $250,000 na koncie Voyager jest zabezpieczone przez FDIC.

W systemie Plaid Twoje dane osobowe i finansowe są chronione przez standardowe w branży środki bezpieczeństwa, w tym szyfrowane przechowywanie i bezpieczne przesyłanie danych. Ponad 2000 instytucji finansowych w Ameryce Północnej ufa i korzysta z systemu Plaid, który łączy Twoje konto bankowe z platformą.

Czym jest voyager broker 2022
Broker kryptowalutowy Voyager

Voyager jest odpowiedni dla Ciebie, jeśli:

 • Z wyjątkiem Nowego Jorku, mieszkasz w Stanach Zjednoczonych.
 • Masz duże doświadczenie w inwestowaniu w kryptowaluty.
 • Chcesz mieć możliwość handlu w różnych walutach bez konieczności utrzymywania wielu kont walutowych.

Początkujący

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Pośrednik

Średniozaawansowany przewodnik po Blockchainie i kryptowalutach

Ekspert

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept
Reject