Peter Brandt przewiduje, że Bitcoin może być nowym standardem złota

Początkujący

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Pośrednik

Średniozaawansowany przewodnik po Blockchainie i kryptowalutach

Ekspert

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Doświadczony analityk rynkowy Peter Brandt, znany ze swojej przenikliwości w analizie technicznej, niedawno podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat przyszłej roli Bitcoina jako solidnego magazynu wartości, potencjalnie przejmującego rolę tradycyjnie pełnioną przez waluty fiducjarne.

Zastanawiając się nad swoim bogatym doświadczeniem, Brandt zauważył: “Moje doświadczenie zawodowe ukształtowało się w czasach, gdy wrogie przejęcia korporacyjne zdominowały nagłówki w publikacjach finansowych, takich jak Wall Street Journal i Bloomberg. Jednak dzisiaj jesteśmy świadkami wyzwania przejęcia na bezprecedensową skalę”, przedstawiając swoje poglądy na temat Bitcoina i jego wpływu na świat finansów.

“Bitcoin BTC walczy o to, by stać się standardem przechowywania wartości na poziomie 1, zastępując waluty fiducjarne i obligacje rządowe”.

Dalej wyjaśnił swoje stanowisko, mówiąc: “Nie chodzi o to, że przewiduję zniknięcie walut fiducjarnych. Codzienne transakcje, takie jak zakupy spożywcze lub tankowanie samochodu, będą nadal opierać się na walutach takich jak dolar amerykański, jen i euro.

Rządy będą nadal wprowadzać nowe formy waluty, przy czym przyszłe nominały mogą być tak duże, jak banknot 100 USD będący najmniejszą dostępną jednostką walutową w Stanach Zjednoczonych”.

Brandt, który regularnie dostarcza analizy ruchów cen Bitcoina, był szczególnie optymistycznie nastawiony do trajektorii rynkowej kryptowaluty. Na początku miesiąca wskazywał na oznaki wskazujące na rozpoczęcie hossy na Bitcoinie.

Dodatkowo, w niedawnej aktualizacji, zrewidował swoje prognozy dotyczące szczytu cenowego Bitcoina w trwającym cyklu hossy, który według jego przewidywań zakończy się około sierpnia/września przyszłego roku, podnosząc swoją prognozę ze 120 000 USD do imponujących 200 000 USD.

W styczniu Brandt zidentyfikował konkretny wzorzec cenowy w ruchu Bitcoina, który jego zdaniem jest kluczowy dla utrzymania kondycji trendu byka. Opisał ten wzorzec jako “Hump… Slump… Pump… Dump”, podkreślając jego znaczenie dla utrzymania pozytywnej dynamiki rynku. Co więcej, jego analiza wykracza poza Bitcoina; wyraził silne makroekonomiczne nastawienie do Bitcoina jako wyjątkowego kandydata na magazyn wartości w obliczu dewaluacji walut fiducjarnych.

Brandt otwarcie powiedział: “Moim zdaniem Bitcoin jest przede wszystkim magazynem wartości i wciąż ma ogromne możliwości, by się umocnić. Myślę, że wszystko jest śmieciem, w tym ETH”.

Początkujący

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Pośrednik

Średniozaawansowany przewodnik po Blockchainie i kryptowalutach

Ekspert

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept
Reject