Prognoza insiderów: XRP gotowy na wzrost o 5 USD dzięki Spot ETF Buzz

Początkujący

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Pośrednik

Średniozaawansowany przewodnik po Blockchainie i kryptowalutach

Ekspert

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Były dyrektor Ripple, Sean McBride, wyraził ostatnio optymizm co do trajektorii ekosystemu XRP, sygnalizując potencjalne zmiany, które mogą znacząco wpłynąć na jego przyszłość. Uwagi McBride’a pojawiają się w czasie, gdy społeczność kryptowalutowa nadal jest ożywiona dyskusjami wokół niedawnego zielonego światła SEC dla spotowego funduszu giełdowego Bitcoin (ETF).

Ripple “z niecierpliwością oczekuje” funduszu ETF Spot XRP

W świetle tego McBride zasugerował, że XRPArmy może przewidywać wprowadzenie spotowego funduszu ETF XRP na rynek amerykański jeszcze w tym roku lub potencjalnie w 2025 r., dodając dodatkową warstwę oczekiwania do ekosystemu.

Co więcej, spostrzeżenia McBride’a pokrywają się z komentarzami dyrektora generalnego Ripple Brada Garlinghouse’a podczas niedawnego wywiadu dla Bloomberga. Garlinghouse wyraził otwartość na pomysł posiadania przez XRP własnej serii funduszy ETF usankcjonowanych przez SEC, podkreślając rosnącą akceptację i dywersyfikację w krajobrazie inwestycji kryptowalutowych.

Rysując podobieństwa między obecnym pojawieniem się spotowych funduszy ETF BTC a wczesnymi dniami tradycyjnych rynków akcji, Garlinghouse podkreślił logiczny postęp w kierunku rozszerzenia oferty ETF o różne aktywa kryptograficzne, zaspokajając preferencje inwestorów dotyczące zdywersyfikowanych portfeli.

Podczas gdy Garlinghouse powstrzymał się od ujawnienia konkretnych szczegółów dotyczących zaangażowania Ripple w dostawców ETF, podkreślił nadrzędne wsparcie firmy dla inicjatyw przynoszących korzyści szerszej społeczności XRP. Ten sentyment jest zgodny ze strategiczną wizją Ripple, która poszukiwała alternatywnych jurysdykcji szczycących się jaśniejszymi ramami regulacyjnymi, szczególnie w oczekiwaniu na potencjalną pierwszą ofertę publiczną (IPO).

Potencjalne IPO Ripple za granicą

Od 2020 r. Ripple jest uwikłany w batalię prawną z amerykańską SEC, co skłoniło firmę do zbadania alternatywnych możliwości IPO w obliczu niepewności regulacyjnej.

“W Stanach Zjednoczonych próba wejścia na giełdę z bardzo wrogim regulatorem, który zatwierdził twój S-1, nie brzmi dla mnie jak świetna zabawa. Coinbase oczywiście zatwierdził swój S-1. A teraz SEC pozywa ich za robienie rzeczy, które zostały opisane w ich S-1 “.

powiedział Garlinghouse na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos w Szwajcarii na początku tego roku.

Garlinghouse wcześniej wskazał, że Ripple zamierza dążyć do publicznego notowania po rozstrzygnięciu sporu prawnego, podkreślając zaangażowanie firmy w przejrzystość i zgodność z wymogami regulacyjnymi.

W świetle tych wydarzeń, zbieżność korzystnego wyniku prawnego, potencjalne wprowadzenie amerykańskiego spotowego funduszu ETF dla XRP oraz perspektywy IPO Ripple wspólnie przyczyniają się do optymistycznych perspektyw dla trajektorii cen XRP. Analitycy są coraz bardziej optymistyczni co do prawdopodobieństwa znaczącego wzrostu, a prognozy wskazują na potencjalny wzrost w kierunku psychologicznie istotnego progu 5 USD, podkreślając rosnącą dynamikę i zaufanie inwestorów do ekosystemu XRP.

Początkujący

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Pośrednik

Średniozaawansowany przewodnik po Blockchainie i kryptowalutach

Ekspert

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept
Reject