Bot do handlu kryptowalutami: Co robią, jak działają i najlepsze opcje dla Ciebie

Początkujący

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Pośrednik

Średniozaawansowany przewodnik po Blockchainie i kryptowalutach

Ekspert

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

⚡️Czy boty handlowe są dobre?

Trading boty mogą realizować transakcje szybciej niż ludzie. Mogą wykonywać najbardziej złożone obliczenia w krótszym czasie niż ludzie. Dodatkowo ich natychmiastowa reakcja na zmiany cen może przynieść ogromne korzyści, w przeciwieństwie do opóźnień, które mogą zmienić zyskowny handel w stratny.

⚡️ Ile kosztuje trading bot?

✔️ HAAS Bot: 0,006 BTC/3 miesiące
✔️ Cryptohopper $19/miesiąc
✔️ Cryptotrader 0,0025 BTC/miesiąc
✔️ revenuebot planuje 20% Twojego zysku, ale nie więcej niż $50/miesiąc

⚡️ Ile może zarobić początkujący day trader?

W tradingu można albo zarobić określoną kwotę pieniędzy, albo wszystko stracić, nie ma żadnych gwarancji. Typowe miesięczne zarobki to 2-5%, co jest uważane za dobre.

⚡️ Czym jest Dex? Co to jest Dex?

Zdecentralizowana giełda (DEX) to rynek, na którym użytkownicy mogą handlować bez pomocy strony trzeciej.

⚡️ Czym różni się DEX od CEX?

DEX obsługuje tylko kryptowaluty i nie pozwala na wymianę walut fiat, podczas gdy CEX jest w stanie obsłużyć oba te elementy.

Jeśli jesteś w handlu kryptowalutami, być może słyszałeś o botach handlowych. Ale czym one są? Jak działają? I który z nich powinieneś wybrać dla siebie? W tym artykule przejdziemy przez wszystko, co musisz wiedzieć o trading bots – od tego, czym są i jak działają, do najlepszych dostępnych opcji oraz korzyści i wad korzystania z nich. Więc czy dopiero zaczynasz w handlu, czy szukasz bardziej efektywnego sposobu na handel, czytaj dalej!

W trybie live, bot handlowy giełdy utrzymuje wszystkie dane, inicjuje i anuluje transakcje oraz powiadamia Twój telefon o krytycznych wydarzeniach i nowych możliwościach.

Możesz go nauczyć, aby, powiedzmy, kupić Bitcoina 5% taniej, a następnie sprzedać go 10% drożej z zyskiem 15%. A jeśli cena nie osiągnie zamierzonej poprzeczki, zachowaj tę samą kwotę pieniędzy. Możesz też skutecznie zamknąć swoje zlecenie, stawiając stop, jeśli kurs BTC nagle zmieni kurs.

Co może osiągnąć bot handlowy?

Czym są boty do handlu kryptowalutami?
Poniżej przedstawiamy najważniejsze cechy botów do handlu kryptowalutami na giełdzie:
 • Boty do handlu kryptowalutami zostały stworzone do zarządzania ryzykiem. Ograniczasz zakres, w którym maszyna może działać, a także chronisz swoje aktywa. Oblicza zmienność i wielkość zysku automatycznie, wykorzystując dane z poprzednich sesji handlowych
 • nZłóż zlecenia, gdy aktywo osiągnie określoną cenę. Nie jest tajemnicą, że składanie zleceń rynkowych po dobrej cenie jest trudne dla głównych handlowców, ale próba złożenia ogromnego zlecenia limitu na rynku jest niebezpieczna. Komputer może kupować i sprzedawać przedmiot w niewielkim stopniu. Drobni inwestorzy i spekulanci również odniosą z tego duże korzyści.
Zasady działania krypto-botów
Czy bot handlowy jest darmowy?
 • Wieloplatformowy – bot handlowy kryptowalut może handlować na kilku giełdach, ponieważ jest z nimi połączony, utrzymując jedno ogólne konto. W rezultacie znajduje bardziej atrakcyjne oferty cenowe i tworzy możliwość arbitrażu.
 • Możesz użyć DMS do tworzenia automatycznych zadań, takich jak wykonywanie powiadomień w określonym dniu i godzinie dla każdego pracownika lub wysyłanie wiadomości e-mail o konkretnych wydarzeniach. Możesz również wysyłać wiadomości e-mail do klientów, ostrzegać ich za pośrednictwem Telegramu lub poczty elektronicznej
 • Analiza rynku – zbieranie danych z różnych źródeł na temat wybranych aktywów i umieszczanie ich w bazie danych. Śledzenie ich w bazie danych i wyświetlanie w łatwy sposób. Wykorzystanie uczenia maszynowego do obliczania zmian cen.

Zasady działania

Czy boty tradingowe są w ogóle dobre?
Podstawowe zasady regulacji obrotu kryptowalutami

Zaleca się uruchomienie programu na serwerze dedykowanym (VPS). W porównaniu z domowym komputerem oferuje on najlepszy czas reakcji i uptime usługi.

Przykład użycia gotowego bota do handlu kryptowalutami: musisz najpierw zarejestrować się na stronie twórcy robota, wybrać plan, zapłacić i pobrać oprogramowanie. Zainstaluj go na wynajętym przez siebie serwerze.

Aby uzyskać klucz API, przejdź do osobistego biura giełdy i uzyskaj dostęp do operacji dla bota handlującego kryptowalutami. Możesz zapobiec wpłatom i wypłatom ze swojego konta, aby zapewnić bezpieczeństwo swoich aktywów cyfrowych. Bot może kupować i sprzedawać aktywa tylko w ramach profilu użytkownika.

Rodzaje botów dla giełd kryptowalutowych
Jaki jest najskuteczniejszy bot handlowy?

Skonfiguruj bota kryptowalutowego z pożądanym scenariuszem zachowania i uruchom go za pomocą interfejsu, który jest ogólnie zorientowany nawet dla nowicjuszy. Usługa zwykle zapewnia sytuacje handlowe lub tworzy je samodzielnie.

Niektóre firmy zapewniają w pełni zautomatyzowane roboty handlowe dla kryptowalut – wykorzystują one sztuczną inteligencję lub naśladują strategie najlepszych traderów, więc nie musisz niczego wymyślać sam.

Market Making
Istnieje kilka sposobów dostarczania usług:

Rodzaje botów dla giełd kryptowalutowych

 • Nie ma żadnych kosztów cyklicznych. – Jednorazowa płatność za pełną funkcjonalność i dalsze aktualizacje.
 • Subskrypcje są dobre do jednorazowego użytku, z kilkoma wyjątkami. Istnieje kilka rodzajów subskrypcji, w tym miesięczne i roczne raty. Możesz wypożyczyć bota na miesiąc i przetestować go, aby sprawdzić, czy jesteś z niego zadowolony, lub kupić rok z góry i zaoszczędzić pieniądze.
 • Funkcje mogą być ograniczone pod względem ilości lub czasu. Istnieją reklamy do obejrzenia. Aby uzyskać pełny dostęp, musisz kupić wersję “Premium”. Twórcy amatorskich, darmowych botów do wymiany kryptowalut są mniej pomocni i mogą zawierać złośliwe oprogramowanie lub wirusy. Jeśli chcesz mieć darmowego bota, używaj tylko oprogramowania open source, które zostało zatwierdzone przez społeczność
Handel na różnych giełdach w celu zminimalizowania ryzyka
Czym są boty do handlu kryptowalutami?
 • Individual – Roboty handlowe zyskały przychylność wśród profesjonalnych traderów za automatyzację żmudnych czynności i znalezienie narzędzi do sesji handlowych. Częściej używane w trybie półautomatycznym i tworzone według strategii i stylu handlowego w celu wykonania obowiązków konkretnego tradera.

Boty handlowe dla giełd kryptowalutowych to gorący temat na rynku.

Możesz wybrać program według możliwości docelowych w oparciu o swoje zasoby i cele.

Tworzenie rynku

Handel na różnych giełdach w celu zminimalizowania ryzyka
Jak Market Makers zarabiają?

Animatorzy rynku otrzymują rekompensatę za swoje niewielkie różnice w zleceniach kupna i sprzedaży. Dokonywanie tych transakcji ręcznie jest po prostu nierealne, a boty o wysokiej częstotliwości mogą je realizować 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Ten typ wymiany nie jest dla wszystkich, ale jest świetny dla handlowców z ogromną gotówką lub specjalnymi wymaganiami dotyczącymi obsługi (zniżki lub 0% na transakcje).

Handel na różnych giełdach w celu zminimalizowania ryzyka.

Każda giełda kryptowalut ma swoje własne zasady dotyczące depozytu i wypłaty fiat, wolumenu handlowego i poziomu oferty. Boty arbitrażowe dla giełd kryptowalutowych szukają kieszeni niespełnionej płynności i zarabiają na różnicy cen. Nie musi nawet przenosić monet z jednej giełdy na drugą; bot korzysta z interfejsów API, aby połączyć się z wieloma platformami w tym samym czasie.

Czy boty tradingowe są w ogóle dobre?
Jak zmniejszyć ryzyko inwestycji w akcje

Rebalansowanie portfela

Użytkownik może wybrać preferowane branże (np. Smart Contracts, DeFi, NFT lub Storage) lub konkretne kryptowaluty, aby bot zdywersyfikował portfel inwestycyjny automatycznie lub półautomatycznie. AI znajdzie sposoby na zminimalizowanie ryzyka inwestycyjnego przy jednoczesnym zwiększeniu zysków.Transakcje mogą występować rzadko. Ze względu na HODL-ing, kryptobot zmniejsza kwotę niezrealizowanego zysku w wyniku zmniejszenia zmienności, pozostawiając tylko długoterminowego posiadacza z silniejszą pozycją.

Handel oparty na analizie technicznej

Najpopularniejsze boty do handlu kryptowalutami to te, które robią to wszystko. Analizują i prognozują wahania rynkowe w oparciu o różne kryteria, w tym historyczną i prognozowaną zmienność, wolumen obrotu, korelację konkurencji, a nawet wiadomości i tweety.

Oprogramowanie może być również wykorzystywane do wykonywania różnych operacji, które nie są objęte zakresem jego pierwotnego projektu. Po zetknięciu się z określonym wzorcem rynkowym, zastosuje on złożone algorytmy i technologie przetwarzania języka naturalnego, takie jak sprawdzanie gramatyki i tagowanie zdań, w celu zidentyfikowania finansowych możliwości handlowych dostępnych poprzez wahania cen w danych rynkowych w czasie rzeczywistym. Twórca programu twierdzi, że może on przewidzieć ruchy rynkowe z dokładnością do 90%.

Plusy i minusy zatrudniania botów

boty kryptowalutowe
Zalety i wady Trading Botów

Poniżej przedstawiamy wady ogrodzenia basenu:

❌ To nie jest “magiczna różdżka”. best crypto trading bot dostarczają użytkownikom informacji o zagrożeniach związanych z utratą pieniędzy.

❌ Jest to wciąż zależne od błędu ludzkiego i wymaga dostosowania technik, monitoringu. Przede wszystkim dlatego, że żadnego rynku nie da się precyzyjnie przewidzieć w kategoriach bezwzględnych.

❌ Może przeoczyć to, co sygnalizuje Ci Twój głód.

❌ Zawsze istnieje szansa na spieprzenie komputera lub atak hakera.

Poniżej przedstawiamy korzyści wynikające z korzystania ze strony internetowej:

✅ Wykonuje wszystkie rutynowe czynności, które trader musi wykonać ręcznie.

✅ Jest to globalny broker online licencjonowany w Stanach Zjednoczonych, który na swojej platformie ma ponad 1000 handlowców. Pracuje 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu i nie bierze wolnych weekendów. – Transakcje dokonywane są za pomocą algorytmów, a nie sentymentów.

✅ Możesz jednocześnie wykonywać różne podejścia, zarządzać wieloma portfelami i pamiętać o “wszystkim”.

✅ Szybkie, dokładne obliczenia analityczne dotyczące trendów i ruchów na rynku kryptowalut.

Najlepsze boty do wymiany kryptowalut

Haasbot

Haasbot
Krótki przegląd HAASonline Trading Bot

Instalacja zajmuje tylko minuty zamiast godzin, a także oferuje najbardziej wyrafinowany automatyczny najlepszy bot handlowy dla wymiany bitcoinów.

Zespół Open Source jest grupą deweloperów, którzy wzięli na siebie zapewnienie najlepszego możliwego doświadczenia handlowego z ich własną specjalną marką botów.

Powodem, dla którego bankomaty Bitcoin nie są tak popularne w Stanach Zjednoczonych, jak w innych krajach rozwiniętych, jest fakt, że zbudowano ich zaledwie kilka. Powoli zdobywają one grunt pod konkurencją, a z ponad 20 różnymi kryptowalutami dostępnymi do zakupu na terenie kraju, jasne jest, że konsumenci tutaj chcą skorzystać z tej opcji. Bot handlowy jest dostępny dla systemów operacyjnych Windows, Mac i Linux.

Czy boty handlowe naprawdę działają?

The crypto trading bot reddit

 • Binance (plus US i Futures)
 • Bitstamp
 • Ionomia
 • Kraken (plus kontrakty terminowe)
 • KuCoin
 • Bitpanda Pro
 • Bitmex
 • CEX.io
 • Coinbase Pro
 • Bitfinex
 • Bittrex
 • Bybit
 • GEMINI
 • HitBTC
 • Huobi
 • Deribit
 • FTX
 • OKCoin
 • OKEX (plus kontrakty terminowe)
 • Poloniex
Ile może zarobić bot handlowy?
Czy AI trading jest opłacalny?

Quintus de Haas, Josh Becker, Rustim Rhoda, Reynaldo Rivera i Jeff Vernon są mózgami stojącymi za Diggity Dogs. Powstał on w 2014 roku i jest kierowany przez grupę Stefan de Haas, Quintus de Haas, Josh Becker, Rustim Rhoda.

Zgodnie z warunkami, które są przedstawione, gdy użytkownik rejestruje się w HaasOnline, oprogramowanie jest uważane za znajdujące się w Belize.

Czy handel przy użyciu AI jest opłacalny?
Wszystkie towary muszą być wyceniane konkurencyjnie na rynku lokalnym.
 • Początkujący (od 0.005 BTC miesięcznie do 0.011 BTC rocznie)
 • Basic (0.007 BTC miesięcznie do 0.02 BTC rocznie)
 • Zaawansowany (od 0,012 BTC miesięcznie do 0,033 BTC rocznie)

Opcja minimalna jest najbardziej przystępna, z dostępnymi prawie wszystkimi funkcjami oprócz edytora wizualnego. Zaawansowana pozwala pójść tak daleko, jak chcesz (przede wszystkim liczba botów).

CryptoHoper bot do handlu kryptowalutami
Cryptohopper Algotrading Platform Review

CryptoHoper

Oferuje automatyzację handlu i usunięcie emocji z równania.

“Designer” trading strategies Arbitrage Trading na Designated Market Maker “Designer” trading tacticsn Social trading n Darmowe i płatne sygnały 100+ Cryptocurrencies Backtesting i symulator Kontrola z komputera, laptopa lub smartfona.

CryptoHopper to broker kryptowalut, który pozwala użytkownikom handlować kryptowalutami ze sobą. Ma ponad trzy miliony zarejestrowanych użytkowników i ponad 300 000 handlowców korzysta z niego. Dzięki CryptoHopper możesz połączyć się z giełdami i wymieniać kryptowaluty z innymi.

 • Binance (plus US)
 • Bitpanda Pro
 • Bitvavo
 • Coinbase Pro
 • Bitfinex
 • Huobi
 • KuCoin
 • OKEX
 • Bittrex
 • Kraken
 • Poloniex
 • HitBTC

Cryptohopper BV, startup z siedzibą w Holandii, został założony w lipcu 2017 roku. Amsterdam to adres siedziby firmy. Cryptohopper BV to firma zlokalizowana w Holandii z biurami w Amsterdamie.

Plany standardowe i premium zapewniają dostęp do 80-200 pozycji kontraktów na kryptowaluty, z opcją 50 różnych kryptowalut. Arbitraż rynkowy, market making i uzyskiwanie sygnałów na wszystkich aktywach są możliwe przy użyciu zaawansowanych pakietów.

Aplikacja do handlu online Cryptotrader
Przegląd platformy Cryptotrader

Cryptotrader

Możesz stworzyć własnego bota lub wynająć takiego, który został już stworzony. Cryptotrader to niekastowy system handlu algorytmicznego dla Bitcoina i innych kryptowalut. Opracował ponad 10 000 strategii i przeprowadził do tej pory 5 milionów backtestów.

Oferujemy zautomatyzowane, skalowalne boty handlowe, a także rozwiązanie oparte na chmurze, które nie wymaga wynajmowania własnego VPS. Rynki strategii Backtesting Powiadomienia w czasie rzeczywistym przez e-mail lub SMS Możliwość łączenia się z giełdami:

 • Coinbase
 • Kraken
 • Huobi
 • Bitfinex
 • Bitstamp
 • OKCoin
 • Binance
 • Bittrex
 • Poloniex

Legalność Algocraft Ltd. została podtrzymana przez sąd. Adres ulicy Oorsprongpark 12, 3581 ET Utrecht, Holandia, jest również wyświetlany na stronie internetowej.

Bitsgap bot do handlu bitcoinami i innymi kryptowalutami
Jak uruchomić robota handlowego na Bitsgap

Bitsgap

Bitsgap zapewnia jedno miejsce do zarządzania inwestycjami w kryptowaluty, ze wszystkim, czego potrzebujesz do handlu, boty, sygnały, portfel, arbitraż, a nawet konto demo.

Wraz z pojawieniem się kryptowalut na światowej scenie, miliony ludzi dowiadują się o blockchainie i jego wielu zastosowaniach.

Bitsgap pozwala na tworzenie botów do handlu na wszystkich typach zleceń: Market, Limit, Stop Loss, Stop Limit, Take Profit, Shadow. Łączy się z 25+ giełdami kryptowalut i działa ze wszystkimi rodzajami zleceń: Market, Limit, Stop Loss, Stop Limit, Take Profit

 • Binance
 • Huobi
 • Kraken
 • Coinbase Pro
 • OKex
 • KuCoin
 • Bittrex
 • HitBTC
 • FTX
 • Bitfinex
 • Poloniex
 • Bitstamp
 • CEX.io
 • Coinbene
 • ZB.com
 • GEMINI
 • Gate.io
 • Płyn
 • LBANK.info
 • bot trader dla rock tradingu
 • EXMO
 • Bit-Z
 • Bithumb
 • Bibox

Serwis e-faktury jest zarejestrowany w Tallinie w Estonii pod numerem rejestracyjnym 14004763. Firma stojąca za nim to co.Twórcy to grupa handlowców i specjalistów rynku kryptowalut (Maxim Kalmykov, Dmitry Losh, Sergey Verbitsky, Evgeny Avdeev, Anatoly Girenko, Ervin Koudjia).

Axion crypto trading bot reddit
Axion Crypto Potężna platforma handlu kryptowalutami

Axion Crypto (apex trading bot)

Platforma do automatycznego handlu kryptowalutami, bez żadnych ograniczeń. Wszystko, czego potrzebujesz w jednym pulpicie nawigacyjnym. Z Axionem handel ma być prosty.

Bez limitów, bez ograniczeń. Skrypt Axion jest wyjątkowy. Setki wskaźników (SRSI, PSAR, MACD, IC, RSI, MFI) Strategie hybrydowe są dostępne do 75 aktywnych pozycji jednocześnie. Forecast Market Social hub jest opcjonalnym dodatkiem za opłatą. Handel spot, margin i futures są możliwe z Axion.

 • Binance (plus US)
 • KuCoin
 • Kraken
 • FTX
 • Coinbase
 • Bittrex
 • ByBit

Skylit to prywatna firma z siedzibą w Wielkiej Brytanii, która oferuje narzędzia do handlu kryptowalutami. Numer rejestracyjny firmy to 09757060. Projekt został zarejestrowany w 2015 roku jako Skylit Limited (Apex Trader Software Limited) w Londynie, w Anglii. Na stronie internetowej nie ma informacji o założycielach firmy.

RevenueBOT

Revenuebot trading bot automatyczny bot, który będzie handlował różnymi kryptowalutami
Czym jest revenuebot trading bot

Zaprojektowany, aby czerpać zyski z transakcji wymiany kryptowalut. W kilku krokach deweloperzy zapewniają pomoc 24/7 i szybkie połączenie.

Nie jest ważne, czy inwestycja jest indywidualna czy korporacyjna; ważne jest, że Twoje zakupy są chronione. Usługi transakcyjne w chmurze pozwalają na połączenie kilku zleceń od różnych użytkowników w jedno grupowe zlecenie, które następnie jest rozłożone na wielu serwerach w chmurze w sposób rundowy. Obowiązują przy tym standardowe zasady arbirmacji: Musisz otworzyć konto z botem handlowym, zweryfikować swoją tożsamość i zdeponować kwotę pieniędzy, którą chcesz handlować. Bot handlowy będzie wtedy automatycznie składał zlecenia w Twoim imieniu.

 • Binance (plus Futures)
 • Poloniex
 • KuCoin
 • Bitmax
 • Kraken
 • HitBTC
 • EXMO
 • FTX
 • OKex
 • Cex.io
 • Bitfinex
 • Bittrex

W 2018 roku firma rozpoczęła działalność. Na stronie internetowej nie ma informacji o twórcach firmy ani o jej lokalizacji. Firma nie podaje, gdzie ma siedzibę ani kto ją prowadzi.

Bot dostaje 20% zysku co miesiąc, aż zarobi 50$.

Opłata jest odejmowana z osobnego konta (należy je uzupełnić na miejscu)

Jak DeFi zapewnia płynność? best crypto trading bot
Konta zalegające z brakiem zaksięgowanej prowizji przez okres dłuższy niż 3 dni są usuwane.

Na większości giełd DEX są litecoiny. Są one również nazywane jako pharming i multisig, itp.

Ponieważ płynność zapewniają użytkownicy, twórcy i deweloperzy w zdecentralizowanych giełdach, po prostu oddają im wszystkie zyski, ponieważ są właścicielami tokenów. Możesz zarobić część opłaty od 0,05% do 1% za każdą transakcję w zależności od tego, ile wniesiesz. Ponadto istnieją różne zachęty do generowania LP (10% do 30% APY), a także możesz postawić swoje tokeny, aby zarobić więcej.

Smart kontrakty są wykorzystywane przez platformy DEX. Umieszczanie środków i wypłacanie nagród jest całkowicie zautomatyzowane. Pod pewnymi względami jest to bot handlowy dla giełdy nowej generacji (market maker). W tym przypadku nazywa się on automatycznym animatorem rynku (AMM).

Przyjrzyj się projektom DeFi, spróbuj zaoferować płynność i umieść swoje tokeny LP w rolnictwie, aby doświadczyć zalet giełd DEX.

Rodzaje botów dla giełd kryptowalutowych
Defi z wielopodpisem

Wycofanie się z umowy

Boty do wymiany kryptowalut są przydatnym narzędziem dla traderów na każdym poziomie umiejętności.

Początkujący mogą eksperymentować z handlem społecznym i korzystać z czyjegoś wstępnie przygotowanego planu, aby zwiększyć swoje pieniądze. Boty chmurowe nie muszą obsługiwać własnego serwera, ponieważ wszystkie transakcje występują na normalnej stronie deski rozdzielczej. Nie ma ryzyka, że wadliwy bot wycofa kryptowalutę, ponieważ klucz API daje tylko prawa handlowe i nie ma niebezpieczeństwa zhakowanego bota.

Prywatni inwestorzy mogą łatwiej zdywersyfikować swoje udziały, jednocześnie otrzymując przydatne sygnały. AI (w szczególności bot uczący się maszynowo) szybciej rozpoznaje zmiany w trendach i może zapobiec spadkowi.

Profesjonaliści mają wszystko, czego potrzebują do skutecznego tworzenia rynku i analizy technologicznej bez konieczności wydawania fortuny. Za kilkaset dolarów można kupić gotowe rozwiązanie z wybitną pomocą.

Niektóre boty do handlu kryptowalutami są darmowe do wypróbowania przez ograniczony czas. Zapisz się na 7-dniowy okres próbny i przetestuj go na koncie demo, aby sprawdzić, czy warto korzystać z automatycznych systemów transakcyjnych.

Początkujący

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Pośrednik

Średniozaawansowany przewodnik po Blockchainie i kryptowalutach

Ekspert

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept
Reject