7 Najlepsza Bitcoin kryptowaluta twardy portfel Reviewed

Początkujący

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Pośrednik

Średniozaawansowany przewodnik po Blockchainie i kryptowalutach

Ekspert

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

⚡️ Czym jest zimny portfel?

Zimny portfel to rodzaj fizycznego urządzenia do przechowywania pieniędzy, które nie jest połączone z Internetem i dlatego jest znacznie mniej podatne na włamanie. Te portfele, czasami znane jako samodzielne portfele lub portfele sprzętowe, są nie-online.

⚡️ Który portfel sprzętowy obsługuje najwięcej monet?

Ledger Cryptocurrencies.
Na przykład portfele sprzętowe od Ledger (Nano X i Nano S) obsługują szeroką gamę kryptowalut.

⚡️ Który jest lepszy Tresor czy Ledger?

Kto powinien zaopatrzyć się w portfel Tresor Bitcoin? Odpowiedź brzmi: to naprawdę zależy, a najbezpieczniejszą opcją jest korzystanie zarówno z portfeli sprzętowych, jak i programowych. Oba sprzętowe portfele kryptowalutowe są dość bezpieczne, a ostateczna decyzja będzie oparta na preferencjach użytkownika. Urządzenie Ledger posiada własny, zastrzeżony system operacyjny oraz typ chipa Secure Element, natomiast Trez lub Tresor zgubiony lub skradziony?

⚡️ Co się stanie, jeśli mój Ledger zostanie skradziony?

Twoje kryptowaluty są bezpieczne tak długo, jak długo posiadasz frazę odzyskiwania. Możesz odzyskać swoje środki za pomocą 24-słownej frazy odzyskiwania w każdym portfelu sprzętowym lub programowym, który ją obsługuje, niezależnie od tego, czy urządzenie zostało zgubione, skradzione, czy przestało działać.

Nasz przegląd sprzętowych portfeli Bitcoin

Jak działa kryptowaluta twardy portfel Bitcoin

Większość smartfonów wykorzystuje bezpieczny mikrokontroler, w którym układ łączący się z Internetem jest oddzielony od układu przechowującego klucz prywatny w urządzeniu. Wykorzystują one technologię chipów EAL5+, która jest odporna na ataki penetracyjne.

Jaka kryptowaluta do wydobywania bitcoinów najlepsza?
Który portfel sprzętowy jest najlepszy?

Atakom hakerskim zapobiega się poprzez ograniczenie ilości czasu spędzanego online. Urządzenia podłączone do Internetu, takie jak smartfony i komputery osobiste, powinny być trzymane w trybie offline, aby zmniejszyć przypadki kradzieży przez hakerów.

Możesz podpisać i zweryfikować transakcje ręcznie offline za pomocą tej metody. Zapobiega to phishingowi, hakerstwu i innym manipulacjom, które mogłyby spowodować zmianę adresu portfela po skopiowaniu i wklejeniu.

Która kryptowaluta twardy portfel obsługuje najwięcej monet?
Jaki jest najlepszy górnik BTC?

Plastikowe przyciski, ekrany dotykowe i inne technologie umożliwiają użytkownikom wprowadzenie kodu PIN za pomocą kciuków lub palców. Dzięki monitowi na ekranie użytkownik może się upewnić, że adres jest poprawny.

Są one bardzo wskazane dla osób, które posiadają dużo bitcoinów i innych walut cyfrowych.

Większość tych portfeli zawiera dodatkowe zabezpieczenia, takie jak blokada PIN, uwierzytelnianie dwuskładnikowe i ochrona biometryczna.

Jak długo trwa wydobycie 1 bitcoina na komputerze?
Jak długo trwa wydobycie 1 bitcoina na komputerze?

Kiedy po raz pierwszy konfigurujesz swoje urządzenie, wszystkie wymagają długiego ciągu znaków znanych jako kody odzyskiwania słów. Jest to używane, aby odzyskać swoją kryptowalutę, jeśli urządzenie zostanie utracone, zhakowane lub uszkodzone.

Lista najlepszych portfeli kryptowalutowych

Oto lista popularnych i znanych portfeli bitcoin:

 • Ledger Nano C.
 • Trezor Model One sprzętowy portfel kryptowalutowy
 • SafePal S1.
 • Stalowy portfel bitcoin do backupu portfela sprzętowego
 • Trezor Model T – następna generacja
 • Biometryczny portfel D’CENT
 • SecureX V20 Najbardziej bezpieczny

Kryptowalutowy portfel sprzętowy tabela porównawcza kilku popularnych sprzętowych kryptowalut

Ledger Nano S.

Do czego służy Ledger Nano S?
Jak działa nano rejestr?

Duże ilości kryptowalut, zwłaszcza Bitcoin, Ether i Litecoin, można przechowywać, handlować i przenosić z łatwością za pomocą portfela Jaxx.

Najbardziej znanym portfelem jest Ledger Nano S, który został wydany w 2016 roku. Jest bardziej bezpieczny niż Trezor, który w przeszłości został zhakowany, według niektórych użytkowników. Jest również wielofunkcyjny i nadaje się zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych handlowców kryptowalut.

Ledger Nano S to portfel kryptowalutowy USB, który działa z różnymi systemami operacyjnymi, w tym Windows i OS X. Posiada przejrzysty interfejs z wyświetlaczem OLED i dwa przyciski nawigacyjne do uwierzytelniania transakcji. Bitcoin, etherium i litecoin to tylko kilka z ponad 1100 kryptowalut i aktywów cyfrowych, które obsługuje Ledger Nano S.

Co przechowuje Ledger Nano S?
Czy warto kupić Ledger Nano?

Nano S można kupić na oficjalnej stronie Ledger lub u autoryzowanego sprzedawcy. Kosztuje około 100 dolarów i jest objęty roczną gwarancją.

Jednak ze względu na brak wsparcia dla 3 do 5 kryptowalut w zależności od wielkości portfela, Ledger Nano S nie jest idealny dla handlowców, którzy po prostu dabble w kilku różnych walutach.

Oto jak korzystać z Ledger Nano S:

Kryptowaluta Hard Wallet posiada instrukcje na ekranie, które pokazują, jak skonfigurować i wykonać transakcję, w tym kiedy nadszedł czas, aby wygenerować nowy adres.

Ledger Nano S - bezpieczny sprzętowy portfel bitcoinów
Najbardziej zaawansowana ochrona kryptowalut

Podłącz urządzenie do komputera lub laptopa za pomocą kabla micro-USB.

Jeśli używasz keychaina z kontem Google, na przykład, przejdź do Ustawienia>Konta i wiara zakładka. Będziesz musiał wprowadzić sześciocyfrowe hasło i potwierdzić je.

Podłącz Ledger Nano S do telewizora i otwórz stronę ledgerapp.com na komputerze PC lub Mac z zainstalowanym Chrome. Do tej procedury wymagany jest Chromecast.

Możesz wysłać pieniądze na dowolny adres portfela, potwierdzić ważność adresu na wyświetlaczu i za pomocą przycisków wprowadzić PIN w celu przesłania transakcji. Ponieważ za pomocą tej metody możesz podpisywać transakcje w trybie offline, trudniej jest keyloggerom wykraść Twoje hasło.

Cechy:

Portfel kryptowalutowy Ledger Nano S
Ledger Nano S kryptowaluta najlepszy twardy portfel na kryptowaluty
 •  3 czyste arkusze do odzyskiwania nasion.
 • Synchronizacja z oprogramowaniem desktopowym Ledger Live dla urządzeń Ledger.
 • W zestawie z aparatem Sony Alpha a7R III znajduje się smycz, brelok do kluczy.
 • Dwie warstwy ochrony to układ T31H320 (zabezpieczenia) oraz układ STM32F042 (system operacyjny).
 • Służą one do uwierzytelniania transakcji kryptowalutowych za pomocą dedykowanego chipa sprzętowego.
 • Ze względu na ograniczenia przestrzeni, obsługa wielu portfeli stawia Cię w sytuacji, w której musisz usuwać i ponownie instalować portfele, jeśli jesteś zdywersyfikowanym inwestorem lub handlowcem.
 • EAL5+ jest zabezpieczony przed penetracją ataku.

Tresor Model One został wydany w kwietniu 2018 roku jako pierwszy sprzętowy portfel Bitcoin na rynku.

Jak działa Trezor One?
Co to jest Trezor One?

Jest to średnioterminowa inwestycja na rynku kryptowalut, najlepiej nadająca się dla traderów i posiadaczy, którzy przewidują trzymanie swojej waluty przez kilka miesięcy.Trezor to marka portfeli sprzętowych SatoshiLabs Model One i Model T. Model One, który został wprowadzony na rynek w 2013 roku, wykorzystuje hierarchiczny mechanizm transferu kluczy deterministycznych i BIP32 do generowania i tworzenia kopii zapasowych swoich kluczy deterministycznych (BIP39).

Chociaż w przeszłości zdarzały się przypadki naruszenia bezpieczeństwa, gdy osoby fizyczne traciły kryptowaluty, urządzenie kryptowalutowe może przechowywać ponad 1000 kryptowalut. Zawiera również ekran wyświetlacza i dwa fizyczne przyciski do potwierdzania wysyłania transakcji.

Czy warto kupić Trezor One?
Czy Trezor to dobry portfel?

Nie posiada łączności Bluetooth i podobnie jak Ledger Nano S, najlepiej nadaje się jako sprzętowe urządzenie do przechowywania kryptowalut na poziomie podstawowym.

Kryptowaluta Tresor One może być wykorzystywana na wiele sposobów. Oto kilka przykładów:

Podłącz urządzenie Trezor do komputera, uruchom oprogramowanie Trezor-bridge i wygeneruj kod PIN zgodnie z instrukcjami na stronie startowej. Na wyświetlaczu pojawi się potasowana siatka cyfr od 1 do 9.

Wypełnij poniższe pola lub zapisz własne 24-słowne hasło.

Czy warto kupić Trezor One?
Czy mogę przechowywać kryptowaluty na Trezorze?

Protokół bitcoin nie pozwala jeszcze na obsługę wielu podpisów na kontach, choć jest to coś, co może zostać dodane w przyszłości.

Po zalogowaniu się możesz wyświetlić adres odbiorczy, przeglądać i monitorować historię transakcji w swoich portfelach oraz wysyłać kryptowaluty.

Informacje o transakcji można potwierdzić na ekranie i poprzez wprowadzenie kodu PIN. Możesz również podpisać i zweryfikować wiadomości e-mail.

Co się stanie, jeśli zgubię swojego Trezora?
Ile portfeli może przechowywać Trezor?

 Cechy:

 • Obsługiwany jest Firefox dla systemów Android, OSX, Windows i Linux.
 • Klienci mogą do pewnego stopnia spersonalizować urządzenie na stronie.
 • Utwórz adres w wolnej chwili, aby zapobiec używaniu tego samego adresu.
 • Ustaw prowizję na poziomie normalnym, wysokim, ekonomicznym, niskim lub niestandardowym.
 • Portfel wspiera integrację z innymi portfelami firm trzecich.
 • Standard WPA3 jest bardziej bezpieczny niż protokół WPA2. Udowodniono, że oba protokoły są odporne na przenikanie ataków.

SafePal S1 to produkt od Superb Banku, który chroni IP przed kradzieżą i włamaniami.

SafePal S1 najlepszy hardwallet kryptowaluty
Jak działa SafePal S1?

Główna sieć EOS została uruchomiona 4 czerwca 2018 roku. Platforma jest kompatybilna z UDT, które są podobne do tokenów ERC20 i pozwalają użytkownikom na handel dodatkowymi aktywami niż tylko monety. Posiadacze tokenów Binance i ERC będą mogli korzystać z nowego systemu już wkrótce.

Binance SafetyPal S1 to produkt Binance Labs, który giełda sprzedaje bezpośrednio. Jest chroniony przez odizolowany PIN i klucze prywatne, dzięki czemu jest trudniejszy do zhakowania. Głównym celem było opracowanie mniej kosztownego portfela kryptowalutowego niż Trezor i Ledger Nano S, które zostały wydane w 2021 roku.

Łączy się z aplikacją mobilną SafePal. Podczas dokonywania płatności kryptowalutowych, takich jak Bitcoin, Litecoin lub Dogecoin, możesz użyć wbudowanej kamery do zeskanowania kodu QR i ukończenia transakcji w trybie offline. Zawiera również kartę z mnemonicznymi kodami początkowymi i kluczami prywatnymi zapisanymi na niej, a także smycz do trzymania jej na szyi.

Jaki typ portfela posiada SafePal?
Co to jest SafePal?

Jest to twardy portfel bitcoin, Binance Coin, tokeny BEP2, monety zgodne z ERC-20 i Ethereum multi-crypto.

SafePal to aplikacja internetowa, która umożliwia tworzenie, zarządzanie i śledzenie punktów bezpiecznych zakupów.

Zamknij wszystkie aplikacje. Naciśnij przycisk zasilania na swoim urządzeniu, aby je włączyć. Zainstaluj aplikację SafePal.

Wybierz jedną z opcji, takich jak “Utwórz nowy portfel” lub “Przywróć z kopii zapasowej hasła”.

Dodaj preferowane kryptowaluty do portfela w sekcji zarządzania monetami. Bądź na bieżąco z powiadomieniami, które wskazują, kiedy możesz dodać więcej monet.

Czy SafePal jest bezpieczny kryptowaluta twardy portfel
Jak wypłacić pieniądze z SafePal?

Cechy:

 • Nie ma tu żadnych połączeń Wi-Fi, NFC czy Bluetooth.
 • W przypadku wykrycia wirusa lub złośliwego oprogramowania zostanie uruchomiony mechanizm autodestrukcji. Pamiętaj, aby zapisać frazę hasła w trybie offline i poprawnie.
 • Zarządzaj swoim portfelem poprzez aplikację SafePal na iOS i Android.
 • Jest odporny na ataki penetracyjne.

Sprzętowa kopia zapasowa portfela bitcoin z zimnym magazynem bitcoinów

Co to jest portfel kryptowalutowy?
Który portfel fizyczny jest lepszy?

Ten rodzaj Bitcoin IRA jest odpowiedni tylko dla inwestorów długoterminowych.

Najlepsze portfele bitcoin są wykonane ze stali, która chroni twoje bitcoiny przed ogniem i wodą tak długo, jak to możliwe. Papierowe portfele są fantastyczne do przechowywania kryptowalut w trybie offline, jak wiesz. Z drugiej strony woda i ogień łatwo uszkadzają papierowe portfele. Steel Bitcoin Wallet pozwala na zapisanie na portfelu oryginalnej 12-słownej frazy seed Nano Ledger, Trezor i KeepKey.

Portfel umożliwia użytkownikowi wykonanie kopii zapasowej klucza prywatnego przy użyciu dowolnie wybranych liter, cyfr i symboli. Kopia zapasowa nie wymaga dodatkowego sprzętu, stempli czy napisów. Aby wykonać kopię zapasową portfela, wystarczy wpisać pierwsze cztery litery frazy cid. Wynika to z.

Główną wadą jest to, że nie będziesz mógł korzystać z możliwości kontroli kryptowalut na urządzeniach i aplikacjach cyfrowych.

O co chodzi w portfelu sprzętowym?
Jaki jest najlepszy portfel do wydobycia?

Jak przechowywać Bitcoin w stalowym portfelu

Płytki są zapakowane w pojemnik ze wstępnie wygrawerowanymi nazwami, cyframi i symbolami.

Zamknij portfel i zablokuj go po włożeniu każdej płytki, aby utworzyć kopię zapasową. Zamknij i zablokuj go, jeśli skończysz. Jeśli chcesz odzyskać portfel, odblokuj go i wyświetl kopię zapasową wyrażenia przywracania, która została zapisana.

Ten darmowy font, który jest dostępny zarówno dla użytkowników Windows jak i Mac, zawiera duże i małe litery, cyfry i spacje.

Co to jest kryptowaluta stalowa kapsuła solo?
Jak przechowywać nasiona bitcoinów?

Cechy:

 • Urządzenie wyposażone jest w fabrycznie wygrawerowane płytki, które wkłada się do gadżetu. Kafelki zostały stworzone za pomocą wycinarki laserowej.
 • Przenośny.
 • Może pomieścić pełną oryginalną 24-wyrazową frazę na obu stronach!
 • Jest odporny na korozję, uderzenia, odporny na manipulacje i ogień. Jest wodoodporny, odporny na uderzenia, odporny na manipulacje i ognioodporny.
 • EAL5+ jest odporny na manipulacje.

Portfel Trezor T-Next Generation Model to najnowsza wersja Trezora. 

Jak działa trezor t?
Trezor t koszty?

Idealny portfel dla zaawansowanych inwestorów i traderów multikrypto.

T to ulepszony model kryptowalutowego portfela twardego Trezor One, który został po raz pierwszy wprowadzony w 2019 roku. Model T obsługuje również 1 389 kryptowalut i tokenów, a także hierarchiczne deterministyczne tworzenie kluczy HD i technologię szyfrowania transferu BIP32.

SP 540 jest bogaty w funkcje i ma ekran dotykowy, co może być przydatne dla osób w podróży. Oferuje również wsparcie dla metody Shamir’s Secret Sharing polegającej na udostępnianiu kluczy podczas tworzenia kopii zapasowych dla bezpieczeństwa oraz kartę SD, która może pomieścić przyszłe dane i szyfrowanie plików.

Jak skonfigurować Trezor Model T:

Do czego służy Trezor?
Czy Trezor to dobry portfel?

Aby korzystać z Trezora za pomocą aplikacji przeglądarkowej Trezor Wallet, należy zainstalować Trezor Bridge lub jedną z czterech wskazanych metod. Dostęp do portfela na stronie Trezor Wallet można uzyskać za pomocą przeglądarki Chrome i Firefox.

Możesz użyć Trezor Web Wallet, aby skonfigurować swoje urządzenie i zarządzać swoją kryptowalutą.

Utwórz nowy portfel, podłączając go do komputera PC lub MAC. W nagrodę za wykonanie tego kroku otrzymasz recovery seed. Trzymaj go na papierze i przechowuj poza internetem.

wysłać kryptowalutę, zeskanować kod QR lub wprowadzić adres odbiorcy w polu adresu odbiorcy.

Ten element zapewnia następujące funkcje:

Czy mogę przechowywać kryptowaluty na Trezorze?
Jak mogę wysłać monety do Trezora T?
 • Systemem uwierzytelniania w tym urządzeniu jest wbudowany ekran dotykowy, który umożliwia szybkie wprowadzenie kodu PIN i hasła.
 • Ponieważ ma wbudowany dysk twardy i jest napędzany przez procesor AMD64, jest zarówno lekki, jak i wydajny. Może być używany z systemem Windows, macOS, Linux lub Android poprzez obsługę OTG. Obsługa iOS nie jest dostępna.
 • Obsługuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe za pomocą Universal Second Factor (U2F).
 • Działa jako klucz bezpieczeństwa FIDO2 na obsługiwanych urządzeniach.
 • Program desktopowy Trezor Suite pomoże Ci w bardziej efektywnym wykorzystaniu portfela.
 • Kody QR są obsługiwane – możesz poprosić nadawcę o użycie kodu podczas wysyłania do Ciebie kryptowaluty.
 • Wysyłanie pieniędzy do wielu osób w ramach jednej transakcji
 • NSX-T jest chroniony przed atakami penetracyjnymi przez złośliwe oprogramowanie.

Biometryczny portfel Banku Centralnego

Jak działa portfel Dcent?
Czym jest portfel biometryczny?

Użytkownicy, którzy spędzają dużo czasu w podróży, docenią ten portfel.

Jest najwyżej oceniany wśród innych, ponieważ ma prawie funkcjonujące zabezpieczenia biometryczne, dzięki czemu jest idealny do bezpieczeństwa. Zawiera również wbudowaną funkcję Bluetooth i połączenie kablowe USB dla mobilności, ale tylko skromne wsparcie dla kryptowalut.

Wyposażony w 1,1-calowy wyświetlacz OLED z czterema fizycznymi przyciskami oprócz centralnego czujnika linii papilarnych do potwierdzania transakcji. Jest też bateria o pojemności 585 mAh i port micro USB. Sprzęt IoTrust jest produkowany w Korei i wyposażony w 1,1-calowy ekran, a także cztery fizyczne przyciski i główny czytnik linii papilarnych do potwierdzania

Jak korzystać z portfela biometrycznego D’CENT:

Czy dcent to zimny portfel?
Jak aktywować mój portfel dcent?

Włącz portfel i wybierz język. Wybierz “Create Wallet” i podaj czterocyfrowy kod pin, aby stworzyć swój portfel. Urządzenie zapisze Twój skan z kilkoma skanami.

Używając czterocyfrowego pinu, zapisz 24-słowne hasło odzyskiwania dostarczone przez Windows 8.1. Upewnij się, że masz ją zapisaną w bezpiecznym miejscu, gdzie nie zostanie zniszczona przez wodę, rozdarcia lub inne elementy. Wpisz dwa słowa w razie potrzeby, aby potwierdzić zapisanie frazy odzyskiwania.

Już teraz pobierz i zainstaluj na swoim telefonie aplikację D’CENT Wallet, aby uzyskać dostęp do zarządzania swoimi kryptowalutami. Aby to zrobić, zaloguj się za pomocą odcisku palca i potwierdź go. Po raz pierwszy będziesz musiał pobrać oprogramowanie D’CENT Wallet na swój smartfon. Jest ono dostępne zarówno w wersji na iOS, jak i na Androida.

Podłącz telefon lub tablet do komputera przez Bluetooth (sprawdź, czy połączy się z urządzeniem przez OTG).

Jak korzystać z aplikacji dcent wallet?
Jak wyłączyć kryptowaluta twardy portfel dcent?

 Cechy:

 • Aby ułatwić zarządzanie środkami, aplikacja mobilna pozwala na połączenie ze smartfonem lub tabletem.
 • Nie ma wbudowanych funkcji kryptowalutowych.
 • Nie ma funkcji uwierzytelniania U2Factor.
 • Obsługuje handel 6 różnymi aktywami walutowymi, a także tokenami ERC20.
 • EAL5+ jest zabezpieczony przed penetracją ataku.
 • Transakcje są podpisywane i weryfikowane offline podczas wysyłania.
 •  Cena: 159 dolarów, chyba że strona internetowa kryptowalut hard wallet ma wiosenną 50% zniżkę.

PcX V21 jest dodatkowo zabezpieczony, ponieważ posiada 256-bitowy klucz. 

Czy mogę obstawiać zakłady na dcent wallet?
Co się stanie, jeśli zgubię mój Dcent Wallet?

Dla użytkowników ERC20, BTC, ETH i LTC w ruchu.

Firma ma swoją siedzibę na Tajwanie. Pomimo tego, że świadczy usługi konsultingowe i audytowe w zakresie bezpieczeństwa blockchain w biznesie, ma teraz portfel kryptowalutowy V20. Może pochwalić się 2,8-calowym ekranem dotykowym z zaokrąglonym projektem w przeciwieństwie do większości innych.

Portfel może łączyć się z telefonami komórkowymi, dzięki czemu jest bardzo mobilny w porównaniu z innymi gadżetami, które muszą być połączone z komputerem lub laptopem. Po połączeniu przez interfejs internetowy, możesz dodać kryptowalutę, dla której chcesz wygenerować adresy. Aby wysłać do niej depozyty, nie potrzebujesz dostępu do internetu. Jest to możliwe dzięki kodom QR, które wysyłają

Jak korzystać z SecuX V20:

Co się stanie, jeśli stracę swój portfel dcent?
Czy Dcent Wallet jest niepełnosprawny?

Aby otworzyć aplikację Ustawienia systemu Windows 10, dotknij przycisku Start i wybierz Wszystkie aplikacje. Stuknij Win + I na klawiaturze komputera PC, aby uruchomić aplikację Ustawienia. Na komputerze typu tablet przeciągnij palcem od prawej krawędzi ekranu, aby wyświetlić wszystkie otwarte aplikacje, które zawierają tę ikonę na swoim górnym pasku, a następnie stuknij ją raz. Skonfiguruj nowe konto urządzenia.

Po zapisaniu hasła, nowe portfele można wygenerować wybierając “Create a New Wallet”. Otrzymasz po tym 24-słowną frazę hasła i klucze prywatne. Zachowaj je bezpiecznie na papierze. Zanim procedura będzie kontynuowana, będziesz musiał potwierdzić zapisane hasła

Możesz rejestrować historię transakcji dla określonych kont i portfeli, wysyłać offline po podpisaniu i zatwierdzeniu transakcji oraz dodawać nowe konta.

Jak portfele kryptowalutowe zarabiają pieniądze?
Jak założyć kryptowaluta twardy portfel

Aby przenieść fundusze, wystarczy wejść do Internetu i połączyć się z interfejsem internetowym (lub połączyć się z Androidem lub iOS i zalogować się do aplikacji mobilnej SecuX) przed utworzeniem portfela. Wybierz kryptowalutę, którą chcesz wysłać, wybierając “Transfer”, a następnie “Transfer offline”.

Kryptowalutę można również otrzymać skanując kod QR, który jest wyświetlany na urządzeniu, lub wysyłając ją do portfela internetowego.

Cechy:

 • Chip RFID jest połączony z czytnikiem poprzez bezpieczne połączenie. Urządzenie posiada certyfikat EAL 5+, który wskazuje, że spełniło ono rygorystyczne normy bezpieczeństwa i zalecane praktyki dla producentów urządzeń przeznaczonych do przetwarzania transakcji płatniczych.
 • Obsługuje ponad 1000 różnych kryptowalut.
 • Obsługuje ponad 500 kont.
 •  Cena: 139,00
Do czego służy kryptowaluta twardy portfel
Czy potrzebuję portfela kryptowalutowego?

Wycofanie się z umowy

Ten samouczek portfela sprzętowego Bitcoin pomoże Ci określić, który portfel należy użyć do przechowywania kryptowalut. Sugerowane są samodzielne rozwiązania w zakresie przechowywania, a funkcje takie jak możliwość zarządzania kryptowalutami z portfela powinny być brane pod uwagę.

Ledger Nano S i X są dobrze znane ze swojego bezpieczeństwa i niezawodności, nawet wśród dużych firm. S ma mniejszą kompatybilność portfela niż X; oznacza to, że może być konieczne ponowne zainstalowanie i usunięcie aplikacji, jeśli przetasujesz swoje gospodarstwa i karty handlowe, aby uwzględnić więcej kryptowalut niż pięć.

Co znajduje się kryptowaluta twardy portfel
Czy kryptowaluty są bezpieczne?

Trezor One i Model T są wykonane przez SatoshiLabs, ale mają historię naruszeń bezpieczeństwa. Funkcjonalnie jednak obsługują one więcej portfeli Podczas gdy zapewniają one możliwości zarządzania portfelem, ich głównym celem jest bezpieczne przechowywanie bitcoinów. Jeśli chcesz tylko przechowywać bitcoiny i nie chcesz mieć do czynienia z portfelem, SecureX

Początkujący

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Pośrednik

Średniozaawansowany przewodnik po Blockchainie i kryptowalutach

Ekspert

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept
Reject