10 kryptowalut na 2022 rok do kupienia i trzymania

Początkujący

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Pośrednik

Średniozaawansowany przewodnik po Blockchainie i kryptowalutach

Ekspert

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

⚡️ Czym jest Coinbase?

Coinbase Global, Inc. to platforma wymiany kryptowalut obsługiwana przez Coinbase, markę firmy. Coinbase jest organizacją rozproszoną; wszyscy pracownicy pracują zdalnie i nie ma fizycznych biur dla firmy. Jest to najpopularniejsza giełda kryptowalut w Stanach Zjednoczonych pod względem wolumenu obrotu.

⚡️ Jak wysoko może zajść Ethereum?

Na początku 2022 roku Money Morning przewidywał, że Ethereum może osiągnąć nawet 8000 dolarów do końca 2022 roku. Jeśli ten sam byczy rozwój, który rozpoczął się w połowie 2021 roku, będzie kontynuowany, cena ETH może spaść między 6 500 a 7 500 USD do końca 2022 roku. Jednak pod koniec 2022 roku rynek kryptowalut przeszedł poważną korektę, a ceny Ethereum i innych głównych kryptowalut pogrążyły się. W styczniu 2023 roku ETH był notowany na poziomie około 700 dolarów.

⚡️ Jaki będzie bitcoin za 5 lat?

Mike Novogratz, założyciel i dyrektor generalny Galaxy Digital, powiedział we wtorek Bloomberg Technology, że jeden bitcoin (BTC) będzie wart 500 000 dolarów w ciągu pięciu lat.

⚡️ Czy LTC wróci do góry?

Pomimo silnego wzrostu LTC w ciągu pierwszych sześciu miesięcy 2021 roku, w drugiej połowie 2021 roku i na początku roku nastąpił spadek.

W niepewnych czasach kryptowaluta – którą wiele osób postrzega jako destrukcyjną siłę w świecie finansów – nagle okazała się jedynym bastionem, który pozostał praktycznie niewzruszony przez duże zmiany. Akumulacje w walutach fiat są regulowane przez tworzące je rządy, które w każdej chwili mogą odebrać jednostkom prawo do swobodnej sprzedaży aktywów. Z kolei akcje są kontrolowane przez instytucje i mogą być pod silnym wpływem recesji gospodarczych.

Jednocześnie kryptowaluty – i to nie tylko monety z własnym blockchainem, ale także tokeny – nadal zyskują na popularności. Nie tylko dlatego, że ludzie są bardziej skłonni uwierzyć w nie ze względu na fakt, że cyfrowe portfele nie są pod wpływem wydarzeń geopolitycznych i nie są prowadzone przez podmiot zewnętrzny. Rosnące zainteresowanie społeczne kryptowalutami i niezależnymi aktywami cyfrowymi doprowadziło do znacznego wzrostu liczby inwestorów.

Czy warto inwestować w kryptowaluty już teraz?

Inwestowanie w kryptowaluty na 2022 rok: robić czy nie?
Jaka jest najlepsza kryptowaluta 2022 do inwestowania dla początkującego?

Oczywiście nawet po tym, jak system kryptowalut stanie się częścią codziennego życia większości ludzi, sektor ten nadal będzie oferował lukratywne możliwości. Nowe zaawansowane technologicznie tokeny wykiełkują, a niedoceniane monety wzrosną. Jednak wszystko to będzie miało miejsce w nowym ekosystemie finansowym. Inwestorzy mają teraz dwie alternatywy: trzymać się rozpadającego się rynku konwencjonalnego lub zdywersyfikować swój portfel o aktywa kryptowalutowe.

To, co wiele osób przewiduje, że wydarzy się w ciągu najbliższych kilku lat, już zaczęło się spełniać. Kryptowaluta jest obecnie zakorzeniona w globalnych finansach. Ponieważ system kryptowalutowy nie zagościł jeszcze na tyle mocno w codziennym życiu, by stracić swój potencjał wzrostu, niezależne kryptowaluty mają ogromny potencjał rozwoju. Inwestorzy mają jeszcze dziś czas na czerpanie zysków ze wzrostów cen kryptowalut, a im szybciej ktoś zacznie grać w tę grę, tym większe będą zyski.

Biorąc pod uwagę gwałtowny wzrost popularności bitcoina jako mechanizmu finansowego, gorąco sugerujemy realizowanie opcji drugiej. Najważniejsze jest to, aby nie kupować wszystkiego na raz i skupić się na aktywach, które naprawdę mogą przynieść zyski.

Top 10 kryptowalut do kupienia i trzymania w 2022 r.

Czy to dobry pomysł, aby inwestować w kryptowaluty na 2022 r.
Jaka jest najlepsza kryptowaluta do inwestowania?

W połowie lutego 2022 roku, CoinMarketCap’s Digital Currency Value Index posiadał ponad 17 500 odrębnych kryptowalut. Tylko około 10 000 zostało do tej pory włączonych do indeksu, reszta nie posiada jeszcze wystarczającej ilości danych, aby móc je odpowiednio wycenić. Może się to wydawać mniejsze, ale nadal jest zupełnie astronomiczne – biorąc pod uwagę, że CoinMarketCap obejmuje tylko waluty, które osoby fizyczne są rzeczywiście skłonne kupić i wykorzystać.

Sporządziliśmy listę 22 głównych kryptowalut, które uczynią Cię bogatym w 2022 roku. Uwzględniliśmy tylko waluty o znacznym potencjale wzrostu, a więc żadnych stabelcoinów, ponieważ odpowiadają one wahaniom walut fiat, do których są powiązane.

Nie oznacza to jednak, że zniechęcamy do inwestowania w stablcoiny w tym roku. Raczej bierzcie je, zwłaszcza USD Coin czy Tether. Monety powiązane z dolarem amerykańskim są korzystne na rynku, na którym ceny zmieniają się bardzo szybko. Pamiętajcie tylko, że wzrost kryptowalut może jeszcze zapewnić znaczne zyski i nie przegapcie tego.

Bitcoin

zakup bitcoinów, gdy są niedrogie i sprzedaż ich, gdy są droższe.
Sposoby inwestowania w bitcoin

Bitcoin jest wyraźnym liderem rynku i będzie nadal wzrastał, ponieważ jest postrzegany przez większość ludzi jako idealna reprezentacja kryptowaluty. Bitcoin jest daleki od technologicznego geniuszu w dzisiejszych standardach, ale przewyższa swoich konkurentów w bezpieczeństwie, użyteczności i łatwości użycia. Bitcoin może być pierwszą walutą, która rozbije bank, dlatego też będziemy obserwować jak jego kapitalizacja wzrasta.

Główną wadą Bitcoina jest jego nadmierna zależność od sentymentu rynkowego. Ponieważ ta forma waluty jest związana z perspektywami na przyszłość całego systemu kryptowalut, wszelkie zmiany w oczekiwaniach użytkowników mają natychmiastowy wpływ na cenę rynkową w stosunku do tego samego dolara amerykańskiego. Z drugiej strony, zmienność ma pewne korzyści:

  • Bitcoin ma wiele agresywnych skoków, które pojawiają się, gdy jest tylko łagodnie sprowokowany. Jeśli śledzisz wiadomości, będzie wystarczająco dużo czasu, aby dostosować swój zysk ze sprzedaży, a następnie kupić dodatkowe bitcoiny na naturalnej reakcji wartości waluty.
  • Cena bitcoina od ponad roku stale rośnie i zbliża się do kolejnego rekordowego poziomu. Ogólny impet monety jest nadal w górę. Potencjał Bitcoina jest jeszcze do odkrycia, a cena będzie rosła dalej: potencjał waluty jest jeszcze do zrealizowania.
  • Bitcoin jest najbardziej płynną kryptowalutą. Nigdy nie znajdziesz się w sytuacji, w której nikt nie będzie chciał kupić Twojego bitcoina. Każda transakcja będzie autoryzowana i zakończona błyskawicznie. Jest to najprzyjemniejsze środowisko dla kryptowalut z możliwych: nawet jeśli coś pójdzie nie tak, Twoje aktywa nie zostaną całkowicie wymazane przez ogromny spadek popytu.
Czy warto inwestować w bitcoin? najlepsza kryptowaluta na 2022 r.
Czy Bitcoin to dobra inwestycja

Analitycy sugerują, że inwestorzy powinni lokować swoje pieniądze w samego bitcoina, a nie w wydobycie, ponieważ jego wartość rośnie. Wydobywanie stopniowo staje się mniej lukratywne niż konserwatywne techniki zdobywania: kupowanie bitcoinów, gdy są niedrogie i sprzedawanie ich, gdy są droższe. Ponadto w przypadku wydobywania bitcoinów za pomocą własnego sprzętu istnieje realna możliwość utraty pieniędzy – czyli wydania ich w całości. Można tego uniknąć, używając cudzego sprzętu do wydobywania bitcoinów; jednak dojdę do tego później.

Ethereum

Czy warto inwestować w eter?
Czy akcje Ethereum to dobra inwestycja w 2022 roku?

Chociaż istnieje wiele konkurencyjnych niezależnych walut, Ethereum jest zdecydowanie najpopularniejsze, więc nie jest zaskoczeniem, że eksperci rynkowi przewidują wzrost o co najmniej 200% do końca 2022 roku. Waluta wzrosła do 4000 dolarów w zeszłym roku, częściowo dzięki oczekiwaniom entuzjastów. Użytkownicy z niecierpliwością oczekują premiery Ethereum 2.0, która będzie wersją Proof-of-Stake monety z ulepszonymi funkcjami.

Ethereum jest obecnie najpopularniejszą i najszerzej stosowaną kryptowalutą, nad której aktualizacjami pracuje wielu deweloperów. Oczekuje się, że aktualizacja sprawi, że transakcje między właścicielami monet będą zarówno szybsze, jak i mniej kosztowne. Oczekuje się, że Ethereum stanie się najszybciej rozwijającym się cyfrowym ekosystemem na świecie.

Bez wątpienia będzie wielu konkurentów dla Ether, ale kryptowaluta zachowa prymat; a jak widzieliśmy w przypadku bitcoina w branży kryptowalutowej, dominacja we własnym regionie jest krytyczna, nawet jeśli na rynku pojawią się bardziej zaawansowani technicznie rywale.

Chociaż najprawdopodobniej będziesz w stanie zyskać na huśtawkach Ethereum w 2022 roku, rozważ trzymanie przynajmniej niektórych swoich monet przez długi czas. Potencjał cyfrowego ekosystemu jest przedmiotem dyskusji. Ale nawet najbardziej zagorzali krytycy są pewni, że w ciągu najbliższych 5 do 10 lat nastąpi skok ilościowy. Utrzymuj niewielką ilość ETH i obserwuj, jak rośnie o 500-800 procent pod względem wartości.

Litecoin

prognozuje kryptowaluta Litecoin na 2022 r.
Jak inwestować w Litecoin?

W 2022 roku perspektywy Litecoina są niepewne. Z jednej strony, popularność monety opiera się na jej podobieństwie do bitcoina. Przy powierzchownych podobieństwach oferuje szybsze prędkości transakcji (o 4 razy!) i większą łatwość obsługi, co brzmi dobrze – ale nie jest tak znaczące jak rywale, którzy produkują wielofunkcyjne tokeny i monety, na których budowane są całe systemy komercyjne. Inwestorzy Lightcoin widzieli w zeszłym roku, jak ta strategia się cofnęła, gdy waluta gwałtownie spadła po osiągnięciu wszechczasów.

Z drugiej strony, niezależnie od twojej sławy w świecie kryptowalut, nadal niezbędna jest realna kapitalizacja (którą LightCoin również zwiększa). Popularność Litecoina rośnie, coraz więcej firm dodaje go jako metodę płatności. Nawet jeśli tegoroczne prognozy dotyczące spadku koniunktury się sprawdzą, będzie on implikował wysokie prawdopodobieństwo powtórzenia się. W takiej sytuacji lightcoin najpierw spadłby, zanim wzrósłby zgodnie z sekwencją Fibonacciego: zaczynając od 600 dolarów, a następnie osiągając niewyobrażalne 1000 dolarów.

Jeśli wystąpi scenariusz przedstawiony powyżej, inwestorzy Lightcoin, którzy weszli wcześnie, będą mogli sprzedać swoje monety z zyskiem i naprawić swoje straty. Nie ma sensu trzymać ich przez dłuższy czas: jeśli LTC podąża za pewnymi historycznymi wzorcami, waluta wkrótce po przekroczeniu szczytu osiągnie nowe średnie wartości, które będą znacznie większe niż osiągnięte maksimum.

Jeśli tak się nie stanie, cena kryptowaluty będzie stopniowo spadać aż do końca roku, w którym to momencie zacznie ponownie rosnąć.

Moneta Binance

Czym jest Binance Coin?
Czy warto kupić Binance Coin?

Binance Coin (BNB) to autorska kryptowaluta Binance, największej na świecie giełdy kryptowalutowej. Po latach spędzonych w ukryciu w cieniu swoich dużych rywali, waluta w końcu osiągnęła rozgłos w 2021 roku, kiedy to dramatycznie wzrosła, osiągając historyczny szczyt prawie 700 dolarów. Kryptowaluta następnie “uspokoiła się” w bardziej realistycznym zakresie cenowym 300$ – 400$, ale przed końcem roku BNB wzbił się na kolejny szczyt w wysokości 634,34$.

Cena waluty gra obecnie na bardziej stabilnych wartościach, ale powód wcześniejszych skoków jest oczywisty: to wiara w platformę kryptowalutową i jej długoterminowy potencjał. W tym sensie Binance Coin poniekąd idzie w ślady Bitcoina i Ethereum. Platforma ugruntowała swoją pozycję jako najpopularniejsze miejsce do zakupu, handlu i obrotu walutami cyfrowymi.

Skok ceny Binance Coin w 2019 roku i jej ciągły wzrost przez 2022 rok stanowią dowód na nieodkryty potencjał. Wewnętrzne środki mające na celu zwiększenie atrakcyjności monety, takie jak nagrody za pośrednictwem programów partnerskich BNB, zachęcają do zaangażowania użytkowników, a w rezultacie do popytu na odrębną kryptowalutę.

Binance Coin już teraz widać dużą aktywność.
Czy Binance Coin ma przyszłość?

Binance Coin już teraz obserwuje dużą aktywność. Token może być wydany na opłaty, koszty podróży i dochody z odsetek za pośrednictwem pożyczek kryptowalutowych. Jest oczywiste, że strona bankowo poprawia wydajność mechanizmu płatności, jeśli weźmiemy pod uwagę rozwijający się program nagród platformy Binance.

Wraz ze wzrostem liczby aktywnych użytkowników Binance Coin i sposobów jej wydawania, wzrośnie również cena. Już teraz specjaliści przewidują, że w najbliższej przyszłości powstaną nowe średnie wartości do 2000$ za 1 BNB. Przewiduje się, że wartości te będą rosły średnio w ciągu 3-5 lat, a w ciągu kolejnych dwóch lat prognozowany jest wzrost o około 1000 dolarów – co prawie na pewno spowoduje stratę, jeśli kupisz monety na początku 2022 roku.

Ripple

XRP to kryptowaluta należąca do sieci Ripple
Inwestowanie w Ripple

Chiński rynek kryptowalut jest trudnym przeciwnikiem nie tylko ze względu na własną technologię. Ripple, podobnie jak inni duzi konkurenci w 2022 roku, skupia się nie tylko na popularności własnych monet, ale także na wartości publicznej swojego ekosystemu. W tym przypadku chodzi o zwiększenie globalnych transferów pieniężnych. W tym celu pod marką Ripple pojawiło się kilka projektów: RippleNet światowa sieć do szybkich i tanich transferów pieniężnych, XRP Ledger open-source blockchain z własną monetą XRP oraz platforma RippleX służąca do promowania technologii firmy.

Wahania kursów firmy Ripple są nierozerwalnie związane z wartością jej waluty, XRP. Wartość XRP jest jednak wciąż związana z działalnością biznesową Ripple. Światowa cyberwaluta wykazywała solidny wzrost do 2021 roku, kiedy to w 2022 roku nastąpiły zauważalne spadki. Niepokój użytkowników wynika z pozwu złożonego przez amerykańską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd, która twierdziła, że Ripple sprzedawało swoje tokeny nielegalnie. Przedstawiciele prawni Ripple odrzucają roszczenia i twierdzą, że ich własne tokeny nie są uważane za papiery wartościowe.

Decyzja sądu w tej sprawie spodziewana jest jeszcze w tym roku; jeśli Ripple wygra, jego wiarygodność się poprawi, a tokeny mogą wzrosnąć na wartości ponad dwukrotnie w ciągu roku.

Chainlink

Chainlink na szczycie listy walut o wysokim ROI
Czy kryptowaluta Link jest warta zakupu?

Pomimo faktu, że inwestorzy zdecydowanie odradzają oczekiwanie, że Chainlink powtórzy swoje wyniki z 2020 roku, kiedy wiele walut technologicznych dramatycznie wzrosło w wartości – przypomnij sobie, że Chainlink znalazł się na szczycie listy walut o wysokim ROI – nadal jest to dobra inwestycja. To nie jest byle jaka kryptowaluta; to zdecentralizowana sieć Oracle, która oferuje dane dla inteligentnych kontraktów na blockchainie. Ponadto, w przeciwieństwie do wielu konkurentów, Chainlink jest w stanie komunikować się z innymi sieciami.

Ponad 1100 firm przyjęło Chainlink do swojej działalności na początku 2022 roku. Przewiduje się, że system przeskoczy rywali i stanie się liderem lokalnego rynku w sektorze DeFi, ale eksperci są nadal podzieleni co do tego, kiedy DeFi wystartuje.

Nawet jeśli nie masz dużo gotówki do stracenia, o ile wierzysz w potencjał DeFi i gier NFT, ta kryptowaluta może zostać zakupiona za znaczną zniżkę na początku roku. Jeśli jesteś zainteresowany inwestowaniem w technologię, która pomaga napędzać przemysł NFT do przodu, teraz jest świetny czas, aby to zrobić, ponieważ ten rynek wciąż rośnie.

Solana

Czy Solana coin ma przyszłość?
Czy token SOL ma przyszłość?

W pierwszej piątce znajduje się kilka kryptowalut, które istnieją dłużej, ale Solana jest jedną z nich. Wystartowała w 2020 roku i już osiągnęła historycznie wysoki wzrost ponad 300-krotności swojej wartości początkowej w ciągu jednego roku. Popularność waluty wynika z jej użyteczności: pozwala deweloperom łatwiej tworzyć zdecentralizowane aplikacje, dzięki czemu zdecentralizowane finanse są bardziej dostępne dla ogółu społeczeństwa.

W 2022 roku oczekuje się, że Solana będzie kontynuować ekspansję w zrywach. Ogólne wahania rynku kryptowalut są jedyną rzeczą, która przerywa ten trend. Podczas gdy moneta nie próbuje powtórzyć poprzednich maksimów, jest to dobry moment, aby dodać ją do swojego portfela na dalszych spadkach. Jeśli przegapisz okazję teraz, możesz znaleźć się poza budżetem w kolejnych latach.

EOS

Czy EOS jest dobrą inwestycją 2022?
Czy EOS to dobra inwestycja?

Moneta EOS była kiedyś uważana za głównego przeciwnika bitcoina i etherium. Obecnie jasne jest, że EOS jest daleki od liderów branży, jednak jest to stosunkowo popularna funkcjonalna kryptowaluta, która ma przed sobą świetlaną przyszłość w miarę dojrzewania i rozwoju rynku zdecentralizowanych aplikacji.

Blockchain EOSIO, oprócz inteligentnych kontraktów, jest zdecentralizowanym systemem operacyjnym. Taki zdecentralizowany system operacyjny ma kilka zalet, w tym bezpieczeństwo, wolność i wysoką wydajność. Już teraz platforma oferuje wiele ciekawych możliwości dla deweloperów, jednak rynek reaguje tylko na głośne zapowiedzi – a wtedy EOS notuje nowe maksima – przed powrotem.

Oczekuje się, że EOS nie będzie miał żadnych większych niespodzianek w 2022 roku, jednak fakt, że EOS jest walutą o wyjątkowym potencjale i jest nadal niedrogi do kupienia teraz, nie uległ zmianie.

Cardano

Cardano jest przyzwoitą kryptowalutą do inwestowania w 2022 r.
Zdecentralizowana platforma Cardano

Kolejny oldschoolowy projekt, zdecentralizowana platforma Cardano jest obecnie intensywnie rozwijana i z pewnością wzrośnie w wartości jako kolejna kryptowaluta, która eksploduje na rynku 2022 i rozwinie się Web 3.0. Minimalny próg wejścia inwestycyjnego jest tutaj jednym z najtańszych możliwych: możesz kupić monetę Cardano za mniej niż dolara za sztukę. Jeśli przypomnisz sobie, że przed 2021 rokiem, kiedy to handlowano nim za kilka centów, jego popularność eksplodowała, a teraz ustabilizowała się na stałym poziomie, zobaczysz, że publiczne zainteresowanie kryptowalutą na 2022 rok rośnie.

Główną zaletą Cardano jest jego najnowocześniejsza platforma inteligentnych kontraktów, która będzie bardziej zaawansowana niż wszystkie istniejące protokoły pod względem funkcjonalności i wydajności. Jak dotąd Ethereum ma większą kapitalizację rynkową niż Cardano. Jednak projekt obiera własną ścieżkę i wydaje owoce: wiele razy liderzy branży zostali w przeszłości prześcignięci przez technicznie lepszych nowicjuszy.

Top 10 kryptowalut w kwietniu 2022 roku według Forbes https://www.forbes.com/advisor/investing/cryptocurrency/top-10-cryptocurrencies/

Kolejna kryptowaluta na 2022 rok eksploduje

1. 1 cal

Dlaczego 1Inch będzie eksplodował w 2022 r.
1Inch to zdecentralizowany agregator wymiany (DEX)

1INCH reprezentuje zdecentralizowany agregator wymiany (DEX). Zdecentralizowane giełdy pozwalają ludziom wymieniać kryptowaluty bez konieczności korzystania z portfela kryptowalutowego na 2022, podłączając własne. Nie ma centralnego organu odpowiedzialnego za handel i nie ma potrzeby tworzenia konta w wielu DEX.

2. Rendering

Render Token (RNDR) eksploduje w 2022 r.
Render token (RNDR)

Popularność tokenów Metaverse rośnie ze względu na rosnące zainteresowanie wirtualną rzeczywistością i sferami online. Wiele z tych kryptowalut jest używanych w Metaverse, ale Render Token ( CRYPTO:RNDR ) jest dość odrębny.

Render Network jest zdecentralizowaną siecią renderowania opartą na procesorach graficznych. Łączy ona twórców cyfrowych, takich jak artyści i studia, którzy potrzebują obliczeń na GPU, z dostawcami, którzy są skłonni wynająć swoją niewykorzystaną moc obliczeniową GPU. Dostawcy procesorów graficznych otrzymują od twórców cyfrowych płatności w postaci tokenów Render.

3. Duch

GHOST kryptowaluta prognoza na 2022 r.
Czy Aave to dobra inwestycja w 2022 roku?

Aave (CRYPTO:AAVE) to popularny i prosty mechanizm pożyczkowy. Użytkownicy mogą pożyczać i pożyczać różne kryptowaluty. Otrzymasz wypłaty odsetek, jeśli wniesiesz swoją kryptowalutę do Aave.

Cech Aave, które odróżniają ją od innych systemów pożyczkowych jest kilka. Pożyczkobiorcy mogą zmieniać oprocentowanie pomiędzy stałym a zmiennym, tak jak w przypadku każdego innego rodzaju pożyczki. Aave jest również rozpoznawalne dzięki FlashLoans, czyli niezabezpieczonym pożyczkom, które mogą być spłacone w tej samej transakcji. Muszą być one jednak spłacone w tej samej transakcji.

Czy powinieneś być na tropie kolejnej kryptowaluty, która wystartuje?

Jaka kryptowaluta na 2022 r.
Które kryptowaluty wystartują?

Poszukiwanie następnej ogromnej kryptowaluty jest kuszące. Chociaż możesz zarobić znaczne pieniądze w ten sposób, jest to również skomplikowane, czasochłonne i niebezpieczne.

Na początek poszukaj alternatyw dla liderów rynku poza nim. Mniejsze kryptowaluty mają większy potencjał wzrostu, ale są też bardziej narażone na niepowodzenie, więc istnieje większe ryzyko utraty wszystkiego, co zainwestujesz. Możesz to zrównoważyć, wkładając część swoich pieniędzy w akcje kryptowalutowe lub monety o dużej kapitalizacji.

Potrzeba czasu, aby zbadać te mniejsze kryptowaluty. Nawet jeśli projekt wydaje się być wygraną, wszystko może się zdarzyć na rynku kryptowalut. Nic nie może wyniknąć z dokładnego badania dobrze zbadanych aktywów, jeśli nie są one dokładnie zbadane.

Hazardowanie na trendach kryptowalutowych nie jest dobrym pomysłem. Nie ma nic złego w próbach, ale zachowaj dla siebie swoje oczekiwania i kwotę, którą narażasz na ryzyko.

Początkujący

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

Pośrednik

Średniozaawansowany przewodnik po Blockchainie i kryptowalutach

Ekspert

Przewodnik dla początkujących po kryptowalutach

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept
Reject